Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs: wygraj zaproszenie na wykład "Tworzenie gier komputerowych oczami historyka"

12 postów w tym temacie

Trochę nie fair taka zabawa... Pierwsze 10 osób... a co z tymi, którzy właśnie siedzą w autobusach? Co z tymi, którzy siedzą jeszcze w pracy? Faworyzujecie uczniów/studentów, drogi Gramie.

Nie lepiej by było przyznać nagrody co, np. 10%? Czyli jeśli odpowiedzi nadeśle (powiedzmy) 1500 osób, to zaproszenia otrzymają osoby z miejsc: 150, 300, 450, 600, 750, 900, 1050, 1200, 1350 i 1500 (co 150 osób, bo 10% z 1500 to właśnie 150). W ten sposób każdy, kto wysłałby odpowiedź nawet minutę przed północą, miałby szansę na wygraną. A tak, to podejrzewam, że już po pierwszej minucie nie było zaproszeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 17:08, Ring5 napisał:

Trochę nie fair taka zabawa... Pierwsze 10 osób... a co z tymi, którzy właśnie siedzą
w autobusach? Co z tymi, którzy siedzą jeszcze w pracy? Faworyzujecie uczniów/studentów,
drogi Gramie.


no a jeszcze co z tymi co nie mają netu, a co z tymi co nie mają rąk i nie mogą napisać, a co z tymi którzy nie mają konta pocztowego, a co z tymi co nie potrafią czytać... skandal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 17:11, pobite_gary napisał:

no a jeszcze co z tymi co nie mają netu, a co z tymi co nie mają rąk i nie mogą napisać,
a co z tymi którzy nie mają konta pocztowego, a co z tymi co nie potrafią czytać... skandal!


Naprawdę przykro się robi, jak czyta się takie rzeczy. Już lepiej? Ulżyłeś sobie? Poprawiłeś swoją samoocenę, dokopując komuś? Błysnąłeś "ętelektem"? Cieszę się twoim szczęściem. Pytanie tylko - czemu ta wypowiedź ma służyć?

To, co napisałem, to prawda. Zwykle konkursy były ogłaszane i organizowane w taki sposób, że każdy chętny miał szansę na wygraną. Nie przypominam sobie konkursu, w którym panowałaby zasada "pierwsze X osób". Zwykle było to "rozlosujemy nagrody" itp. I taka zabawa ma sens. Natomiast konkurs trwający pewnie z minutę czy dwie, w którym nagrody otrzymają tylko te osoby, które albo właśnie weszły na gram, albo we właściwym momencie kliknęły "odświeżanie", leciutko mija się z celem. I tylko o to mi chodziło.

Twój sarkazm jest tu troszkę nie na miejscu. Ale jeśli to ma ci poprawić humor, to śmiało. Weź jeszcze pod uwagę tych, którzy nie znają polskiego, którzy nie mają nazwisk, którzy akurat oglądają nieprzyzwoite filmy, którym kot przemaszerował po klawiaturze, gdy wysyłali maila, wieszając kompa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 17:31, Vojtas napisał:

Pan Jacek Komuda pisał część dialogów do Wiedźmina i ma włosy, które wyglądają jak peruka.


E, tam, peruka... On się na "ślachcica" strzyże :D Ale przyznać trzeba, że pisać facet umie. I zna się na rzeczy. Książki, pisane przez ludzi, którzy na temacie się znają, a nie tylko o nim słyszeli, czyta się naprawdę przyjemnie. No, chyba, że ktoś po prostu ma talent i potrafi napisać coś na każdy temat, vide choćby Piekara.

Jedyną książką Komudy, na której się trochę zawiodłem, była "Czarna Bandera". Liczyłem na coś bardziej pirackiego, brakowało mi tego elementu awanturniczych powieści w stylu np. Kapitana Blooda - bohaterów zjeżdżających na nożach po żaglach (nie da się, podobno, Pogromcy Mitów się tym zajmowali), salw armatnich, rozrywających kadłuby wrogich okrętów, pięknych fregat i szybkich kobiet (albo odwrotnie, nie pamiętam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do książek Komudy, to ja przeczytałem kilka, w tym jedna to był zbiór opowiadań. Na podstawie tych opowiadań zrobiłem prezentacje ustna na maturę z polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ring masz rację. To samo pomyślałem zaraz po tym jak doczytałem do momentu,,... pierwsze dziewięć osób...'''' , a artykuł przeczytałem przed chwilą. Pewnie już jacyś maniacy wyhaczyli nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką prośbę w związku z tym, że nie mogę się stawić tego dnia w danym miejscu: moją wygraną przekażcie następnej po mnie osobie w kolejce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować