Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Kto lubi gre ''''Mafia'''' - stara ale jara

2238 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2006 o 19:45, rada napisał:

ej ludzie znacie moze kody do mafii, bo sie wkurzam a nie moge przejsc pliss

Taki cienias jesteś? Powiedz najlepiej o jaką misje chodz i z czym dokładnie problem. To poradzimy jak przejść skutecznie, ale bez kodów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 19:45, rada napisał:

ej ludzie znacie moze kody do mafii, bo sie wkurzam a nie moge przejsc pliss

Do mafii nie ma kodow. Wiem bo tez kiedys szukalem. A znalazlem, ze tworcy nie udostepnili graczom kodow. I dobrze wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 19:48, el-coyote napisał:

> ej ludzie znacie moze kody do mafii, bo sie wkurzam a nie moge przejsc pliss
Taki cienias jesteś? Powiedz najlepiej o jaką misje chodz i z czym dokładnie problem. To poradzimy
jak przejść skutecznie, ale bez kodów :).

wkurza mnie bo przy misji szczesciarz jak paulie probuje ich zabic z thompsona i trza uciekac, strasznie mi sie tnienie moge wogole uciec, przeszedlem juz kiedys mafie i nie pamietam zebym mial klopoty ale teraz mam i to duze a jak dochodzi ta policja to juz wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wersje jescze ze sklepu, kiedy kosztowała 89.99. Pamiętam jak odkładałem na nią kasę. Ale trainery w niej... niby się włączają, ale jak wciskam np. F9 to się komp zawiesza i żyto z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie zapomniałęm powiedzieć. Grałem w mafie od około 17. I wybrałem sobie do jazdy po mieście Wrighta Fordora. Jeździłem tak i jeździłem, aż w którymś momencie puknąłem w auto mafii. Ci oczywiście od razu spluwy przez okna i we mnie. To zacząłem uciekać. Objechałem całe Cental Island, a potem przez most Giuliano. Jak zacząłem jechać z mostu w dół (bo jechałem w strone Hoboken) to zacząłem się bać, bo strzałka doszła do 140 km/h. Ci z mafii wciąż za mną (podczas ucieczki złapałem jeszcze jeden wóz mafii). Kidy już zjechałem z mostu, miałem na liczniku 165 km/h. Cudem ominąłem stojącego na światłach Guardiana i Falconera. Jeden z wozów mafii niewyrobił i wparował na Guardiana, wybił się w powietrze i wylądował koziołkując na dachu. Został jeszcze jeden. Nagle zwróciłem uwagę, że dojeżdżam do skrzyżowania z linią tramwajową. Nagle na skrzyżowanie wjechał tramwaj! Ja szybko kierownice w lewo, a że jechałem 160 to ledwo co skręcał. Wpadłem na skrzyżowanie tuż przed tramwajem. Przejechałem tuż przed nim, a mafia tak rąbła w ten tramwaj, że wyrzuciło ich w górę, dwa koła odpadły, szyby w aucie i kilka w tramwaju powybijało, reflektory poleciały, zderzaki też. Auto podskoczyło i wylądowało na dachu i wybuchło. Ja patrząc do tyłu nie zauważyłem, że jade prosto na Lassitera V16! Jak w niego gwizdnąłem, to z mojego i jego auta poszły dwa koła, lampy, szyby, zderzaki. Moje auto odbiłlo się i na boku wylądowało na chodniku. Miałem 7 punktów życia. Szybko wyskoczyłem i uciekłem, po chwili obydwa auta wybuchły. Ja szybko biegłem przed siebie, aż zauważyłem stojący na chodniku Bolt Ace i szybko pojechałem do przodu. Nie zajechałem jednak daleko, bo na następnym skrzyżowaniu wpadłem na ciężarówkę i został mi punkt życia (fuks!) Wysiadłem z dymiącego się wozu na środek skrzyżowania i biegnąc do chodnika wpadłem pod Ulvera Airsreama. A to pech!.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh ciekawa historyjka. Ja z mafią nie miałem aż tak dużych problemów gdy pierwszy raz ja szedłem to owszem były trudności i w pewnym momencie przestałem w nią grac. Po jakimś czasie wróciłem i szedłem wszystkie misje od poczatku - było dziwnie łatwo z niektórymi były wieksze problemy ale dałem rade. Ogólnie gra ta jest naprawde super powinni pomyslec nad 2 czescia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezła historyjka. Gratuluję dokładnego opisu ze szczegółami. W sumie Mafia jest grą tak filmową, że można cuda w niej wyczyniać godzinami i zapomnieć o bożym świecie... Ja sam długo po skończeniu Mafii musiałem przywracać się do życia różnymi herbatkami i spacerami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 16:33, Pepper Ronie napisał:

Mafia to naprawde super gra!!!! Chciałbym żeby doczekała się jeszcze lepszego sequela!!

Wszystko jest możliwe. Sequel jest ponoć w produkcji i jeśli pracują nad nim ci sami ludzie, co robili "jedynkę", to jestem dobrej myśli. Wszak Mafia to jedna z najbardziej wg. mnie niedocenionych gier wszech czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w dwójce usuną kilka problemów, takich jak to, że strzelasz w niektóre rzeczy, a na nich nawet nie ma śladu po kuli, że będzie można rozwalić tramwaje i kolejkę nadziemną, że będzie można otwierać drzwi samochodu nawet, kiedy w okół jest mało miejsca. Myśle, że powinni także dodać zmienną pogodę, zegarek i trochę bardziej rozluźnić Toma, bo na razie chodził on strasznie sztywno. Chciałbym także więcej, dużo więcej broni i samochodów, oraz olbrzymie tereny pozamiejskie.

Ale myślę, że Mafia 2 jednak wyjdzie, i pokona, być może jesli powstanie, druga część Godfathera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 19:53, PEACE22 napisał:

Hillbill 5.1 FWD i Bolt Thower wyglądają tak samo.


Wyglądają tak samo, bo to te same auta. Hillbilly ma tylko pordzewiałą karoserię i można go używać jako taksówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie w jezdzie ekstremalnym gdzie mozna kupic bron?????????????????????? a zna ktos jakies tajne smieszne miejsca???????????????????????????? ja tylko znalazlem ta kobiete przywiazaną nad morzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 17:53, rada napisał:

ja tylko znalazlem ta kobiete przywiazaną
nad morzem.

Ej, nic mi na ten temat niewiadomo! Możesz dać jakiś opis jak tam się dostać i jeszcze jakiegoś screenka zapodać jeśli łaska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 18:03, lurynowicz napisał:

Ej, nic mi na ten temat niewiadomo! Możesz dać jakiś opis jak tam się dostać i jeszcze jakiegoś
screenka zapodać jeśli łaska?

Tą misję otrzymasz w jeździe ekstremalnej. Musisz się udać do Chinatown odpowiedni machający przyjaźnie ręką pan zlecający to jakże ciekawe zadanie stoi sobie na rynku. :) Dalej to już będziesz wiedział co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię ale ile razy zaczynałem grać to nigdy jej nie skończyłem :P ale spoko game :) można sie wkręcić na parę jesiennych wieczorków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować