Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Kto lubi gre ''''Mafia'''' - stara ale jara

2238 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2006 o 18:03, lurynowicz napisał:

> ja tylko znalazlem ta kobiete przywiazaną
> nad morzem.
Ej, nic mi na ten temat niewiadomo! Możesz dać jakiś opis jak tam się dostać i jeszcze jakiegoś
screenka zapodać jeśli łaska?

screeny nie dzialają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 16:14, dudi1212 napisał:

> Ja se zciągnełem muze z mafii tą z głównego menu ze strony http://gh.ffshrine.org/soundtracks/3263/35049


Ehh... Jeden degrad Ci nie wystarczył? Powinni się Tobą zająć moderatorzy Stary:P

Starczy tylko że tu jakoś nikt nie wchodzi na ten temat :(
[sorry za post pod postem :(]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2006 o 16:21, PEACE22 napisał:

Starczy tylko że tu jakoś nikt nie wchodzi na ten temat :(
[sorry za post pod postem :(]



Spokojnie, zawsze ktoś tu wpadnie ;) Jak założyłem ten temat to chyba przez miesiąc było tylko kilka postów, a teraz jak widzisz się ich trochę namnożyło :D Mafia to gra "wiecznie żywa" więc zawsze ktoś, będzie w nią grał :D Ma kilka zalet takich jak niskie wymagania sprzętowe, wciągajaca fabuła, możliwości (np. licznika prędkości którego nawet w GTA:SA nie ma! lub paliwo), grafika i bronie też dawają swoje.... dobra dość tego gadania, trochę cierpliwości nie zaszkodzi ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 21:16, pawcio321 napisał:

Ja lubię. :D

Jak dla mnie klimatem ustępuje grom z serii GTA, a szczególnie Vice City, aczkolwiek grało
się w toto przyjemnie. ;)


Jak dla mnie to Mafia jest właśnie o wiele lepsza. GTA to taka seria do grania jak się nie ma za bardzo ambicji grać. Mnóstwo kodów, dużo zabijania, itp. Mafia jest jedyna w swoim rodzaju. Grałem w nią kilka razy a ostatnio nawet zakupiłem sobie poslką wersję z Kolekcji Klasyki za jedyne 24,90 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 21:22, Czajson napisał:

Jak dla mnie to Mafia jest właśnie o wiele lepsza. GTA to taka seria do grania jak się nie
ma za bardzo ambicji grać.


No nie wiem, trzeba byc bardzo ambitnym, żeby przejśc takiego San Andreasa. ;)

>Mnóstwo kodów,

Z których nie trzeba korzystac. :P

>dużo zabijania

A w Mafii to co się niby robi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 21:34, pawcio321 napisał:

No nie wiem, trzeba byc bardzo ambitnym, żeby przejśc takiego San Andreasa. ;)


GTA: SA to sobie na poczekaniu przechodzę jak nie mam ciekawszych pozycji.

Dnia 14.12.2006 o 21:34, pawcio321 napisał:

>dużo zabijania

A w Mafii to co się niby robi? ;)


W Mafii broń jest trochę starsza, wolniejsza i trzeba więcej mieć wprawy, żeby osiągnąć cel. W GTA idzie się do sklepu kupuje co chce i tłucze naokoło :) No ale każdy lubi to co ma lub ma to co lubi, więc proponuję już tego nie roztrząsać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 21:48, Czajson napisał:

W Mafii broń jest trochę starsza, wolniejsza i trzeba więcej mieć wprawy, żeby osiągnąć cel.
W GTA idzie się do sklepu kupuje co chce i tłucze naokoło :) No ale każdy lubi to co ma lub
ma to co lubi, więc proponuję już tego nie roztrząsać :)


Masz rację :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 16:36, PEACE22 napisał:

Tak. Tylko że szkoda że w 2 nie będzie sie grać Tommym Angelo i w latach 30 tylko 50/60

To ja Ci powiem tyle że wogóle nie będzie Mafii 2 przynajmniej tak jest na dzień dzisiejszy. Jakoś tak już nie wierzę w to że powróci ta radość z grania w MAfie tym razem w druga jej część. MAFIA RZĄDZI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 21:34, pawcio321 napisał:

No nie wiem, trzeba byc bardzo ambitnym, żeby przejśc takiego San Andreasa. ;)


SA to banalna gra. 0 fabuły. Jeżeli dla ciebie jest ambicją przechodzenie raz z misji ukradnięcia jakiegoś wozu i zniszczenia go do misji z zabójstwem jakiegoś senatora, to masz marne ambicje.

Dnia 14.12.2006 o 21:34, pawcio321 napisał:

Z których nie trzeba korzystac. :P

To po co je zrobili? Ale zrobili te kody tak, żeby dostęp do nich był jak najłatwiejszy.

Dnia 14.12.2006 o 21:34, pawcio321 napisał:

A w Mafii to co się niby robi? ;)

W Mafii do wszystkiego podchodzisz z finezją. Nie podbiegasz do jakiegoś gościa tak jak w SA i tłuczesz kijem bejsbolowym, albo mordujesz z miniguna. W Mafii musisz sobie wszystko ładnie zaplanować.

Ponadto, jaki jest sens w GTA SA jechania jakimś super szybkim wozem, rąbnięcie w ścianę pełną prędkością, wyjście z tego auta bez uszczerbku na zdrowiu, i stwierdzenie, że rozwaliłeś sobie tylko zderzak?
To samo z policją. W GTA policja to durne postacie nieumiejące prowadzić samochodów, zastawiać pułapek i strzelać. Jedzie taki glina za tobą, próbuje cię wyminąć i uderza w inne auto. Nie potrafi cię zastrzelić z odległości 9 metrów.
Kolejny przykład. Załatw sobie w GTA broń. Nic prostszego! Albo Ammu Nation, albo zabić jakiegoś gangstera lub policjanta. Spróbuj w Mafii zabić jakiegoś policjanta albo gangstera z pięści... zobaczysz ich reakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko nie umniejszaj GTA SA potęgi. W tej grze najważniejszym nie jest fabuła tylko grafa i przeogromny obszar i możliwości. Ale i tak Mafia ponad wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 12:50, Lucas 005 napisał:

No ale W GTA SA grafika nie jest zbyt dobra

Mnie się podoba. Ona jest po prostu inna. Cała gra wogóle jest fajna, trzyma poziom jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia to jedna z moich ulubionych gier. Do dzisiaj pamietam te poscigi z policją. Eh to byly czasy. Jak narazie lepszej gry w tym stylu jeszcze nie widzialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować