Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed: Hot Pursuit - porównanie jakości grafiki - odsłona druga

34 postów w tym temacie

Czy w grze będzie dostępny SPLIT SCREEN ?
Jeśli miałby być zdecyduję się na wersję konsolową, jeśli nie po podziękuję za przepłacanie i wezmę wersję PC...

Jeśli ktoś z Was lub Redakcji wie to proszę o odpowiedź.
Na oficjalnym forum i chyba forum GameSpy były sprzeczne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ta gra nie posiada AA to ja podziękuję...porżnięty obraz na pile jak w tym całym szicie o nazwie nfs undercover, co już ludzie zapomnieli, że takie gówno wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 15:20, paulen23 napisał:

Na low to Ty się pewnie modlisz żeby Ci gra ruszyła ;)


O widzę, że kolejny Pan Mądry, który nawet nie wie jaką konfiguracje ma druga osoba. Dzięki za polepszenie humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 18:29, paulen23 napisał:

GUNNER mój post był sarkazmem na Twój post odnośnie tego, iz screeny są na low lub medium
:) myślę, że rozumiesz aluzję, pozdrawiam.



A to spoko. Słaby dzień - słaba interpretacja :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego. Na PC grafika o wiele lepsza niż na konsole. Przede wszystkim dużo lepsze dosycenie kolorów - na konsolach mam wrażenie widzenia świata przez lekko niebieskawe okulary (szczególnie tyczy się to PS3).

Można by się czepiać, że otoczenie na PC wygląda gorzej. Ale lepszy wygląd na konsolach to głównie efekt przesadzonego wręcz rozmycia - tam i tak nie widać detali.

Natomiast co do grafiki PC, to mocno mnie ona i tak martwi. O ile samochody są zrobione nieźle (choć nie umywają się do tych choćby ze starzejącego się już GRID''a), o tyle samo otoczenie już kiepściutko - mała ilość detali, tereny w dużej mierze stanowią płaską teksturę, co widać jak na dłoni (nie tylko na tych screenach, ale i gameplay''ach na YT).

Podsumowując, nawet na najlepszej tutaj platformie, PC, gra wygląda gorzej niż pochodzący bodajże z 2007 GRID.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować