Zaloguj się, aby obserwować  
rada

Co Was najbardziej wkurza?

671 postów w tym temacie

a mnie wkorzają tacy goście którzy chcą żeby im przywalić sami cie prowokują np< e on może i chodzi na strzelectwo ale strzela tylko z 1 cm i to z pistoletu na kulki > tacy goście mnie naprawde wkurzają ostatnio mjałem taską sytuacje w szkole gościół mnie sprowokował i mu przywaliłem i dość mocno

i do tego kłamał żę ma rane i nic nie miał
takich gości jest nie wiele ale jak już jakis cie znajdzie to może być żle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bywa ... ja zwykle miewałem obiekcje .. i schodziłem z drogi ...bo się bvałem ... że uszkodzę kolesia i JA będę miał problem po całej akcji (chrzanic jego kumpli). Inaczej bym co 2 kładła na glebę ... mimo że pokojowy jestem i nie szukam zwady ... bywa stary ... trzeba to przezyc ... łyknąć i iśc dalej ... to i tak TY masz rację ... powodzenia ... i siły woli życzę (zrozumienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 14:05, Gynvael napisał:

> Wymagania sprzętowe niektórych gier, szkoła. Ogólnie życie czasem jest wkurzające.

Nie chodzisz przypadkiem do Gimnazjum? W gimnazjum tak patrzyłem na świat, ale mi już przeszło.

Teraz to ja wkurzam innych;)

Chodzę. Do 2 klasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurzają debilni koledzy z pretensjiami, że to ja a nie on wylosował taką czy inną osobę na mikołajki(i tak karzdy się zamieniał:) a ten deb** przypomnił to sobie dwa dni puźniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurzają dzieci z gimnazjum które mówią, że są dojrzałę i wiedzą wiele o życiu i stare babcie które mówią, że trzeba je słuchać, bo wiele przeszły więc są mądrzejsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 10:00, sługa Innosa napisał:

> > Wymagania sprzętowe niektórych gier, szkoła. Ogólnie życie czasem jest wkurzające.

>
> Nie chodzisz przypadkiem do Gimnazjum? W gimnazjum tak patrzyłem na świat, ale mi już
przeszło.
>
> Teraz to ja wkurzam innych;)
Chodzę. Do 2 klasy :)


Ja już nie pamiętam jak to jest. Powodzenia w nsuce i mniej nerwów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 21:41, Keymil napisał:

a mnie wkorzają tacy goście którzy chcą żeby im przywalić sami cie prowokują np< e on może
i chodzi na strzelectwo ale strzela tylko z 1 cm i to z pistoletu na kulki > tacy goście
mnie naprawde wkurzają ostatnio mjałem taską sytuacje w szkole gościół mnie sprowokował i mu
przywaliłem i dość mocno

i do tego kłamał żę ma rane i nic nie miał
takich gości jest nie wiele ale jak już jakis cie znajdzie to może być żle

dobra rada - uderzony ma zawsze rację , tak więc zanim walniesz zastanów się czy warto wyladować w poprawczaku -- o tak bo rodzice pobitego kolesie pójdą na policję i zgłoszą napad na swojego synka i wtedy nic ci nie pomoże , jeżeli uważasz że ci się upiecze to się mylisz
teraz za jedno uderzenie są bardzo surowe kary - i bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej wkurza mój "kochany" nauczyciel od fizyki i moja "kochana" wychowawczyni.
Teraz napisze dlaczego :).
Fizyka nienawidze za jego sposob bycia. Jest to bowiem wredny dziad, ktory uwaza ze wszyscy uczniowie chca sciagac a on stoi na strazy prawa (na kartkowce zapomnialem schowac piornik i mi zabral prace...)
Wychowawczyni nie cierpie, za to ze nie umie uczyc. Nie mam pojecia kto wpadl na taki pomysl zeby takich ludzi do szkoly przyjmowac?! Przeciez moj kolega z klasy wie wiecej o historii niz ona. Poza tym tak nudno wyklada swoj przedmiot, ze jak w gim uwielbialem historie, to teraz zabieram ze soba na te lekcje jaśka i kołderke ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osoby ,które na tym forum zakładają duble i bezmyślne tematy ,zamiast dołączać się do istniejących. Szególnie nowi userzy ,który nie przeczytali regulaminu. I ci ,którzy są tutaj pierwszy raz i nie wypowiadają się w temacie przypiętym.O tematyce bycia tu pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurzają takie babcie, które uważają, że wszystko się im należy. Np: ostatnio byłem w koście (przygotowuję się do bieżmowania więc dosyć często jestem w kaplicy) i siadłem z kolegami w ławce. Była jeszcze chwilka do mszy więc ludzie się jeszcze schodzili. I w pewnym momencie podchodzi do mnie właśnie taka babcia i zaczyna mi mówić "jaka to ta młodzież jest niedobra itp." Nawet nie wiedziałem za bardzo o co jej chodzi! Najpierw gada o tym, że teraz takie dziwne czasy, a potem DOMAGA się miejsca siedzącego akurat w tym miejscu, w którym ja siedzę. No i zszedłem. Ale:
Po pierwsze powinna się przynajmniej zapytać czy zejdę, a nie od razu krzyczeć.
A po drugie na pewno nie powinna mi gadać o tym, że młodzież jest zła i nie dobra. Może pojedyńcze osoby tak, ale na pewno nie wszystkie!

No ta sytuacja była dla mnie naprawdę irytująca i się bardzo zdenerwowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej od jakiegoś czasu wkurzają mnie dzieciaki na tym forum, które zakładają idiotyczne tematy, spamuj, piszą bez wartościowe posty nic nie wnoszące do tematu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 16:54, smigolx napisał:

mnie wkurza taki jeden co się przepisał do mojej klasy, odkąd jest to są seme z nim problemy.


niewiem co wtedy myślałem że taki głupi błąd zrobiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobna sytuacje w kościele. Przyszedłem sobie wcześniej, aby nie stac tylko siedzieć. Jak juz byłem w kościele to dopiero ludzie zaczynali się schodzić. I za każdym razem tak te starsze babcie się na mnie dziwnie patrzyły, z taką złością i cos tam pod nosem mruczały, aż jedna z nich się do mnie przywaliła, że jak to ja siedze...ale poszła dalej. I w pewnym momencie skończyły się wolne miejsca. Wtedy to było nieźle. Akurat wtedy była msza, w dolnej częsci koscioła, czyli było bardzo mało miejsca. babcie się do mnie czepiały, aż nie wytrzymałem i wstałem i tak całą msze stałem. Fajnie to wygladało, bo stałem tylko ja, a wszyscy naokoło siedzieli. Moje miejsce było wolne, ale nikt nie mógł się tam dostać, taki był ścisk. Ale ja stałem nadal. Ludzie prosili mnie, żebym usiadł, ale byłem tak wkurzony i cały czas stałem. Fajne wspomnienie. :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 16:59, Graszczur napisał:

Mnie najbardziej wkurzają reklamy w każdej formie. Zarówno telewizyjnej, jak i internetowej.
Doprowadzają mnie do szału


No ja mogę się z tobą zgodzić, ale nie do końca. Są przecież bardzo ciekawe reklamy np: firm sportowy takich jak Adidas czy Nike.
Ale z drugiej strony zalewa nas fala dennych i głupich reklam, które mają być śmieszne, a tak naprawdę to sięnie nadają do niczego ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej wkurzają przerwy podczas filmów(na niektórych kanałach),reklamy internetowe,jakieś misje w grach,których nie mogę przejść.I ostatnie:wkuram się jak mi jakaś gra nie chodzi,a mój komp spełnia wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować