Zaloguj się, aby obserwować  
rada

Co Was najbardziej wkurza?

671 postów w tym temacie

Mnie bardzo wkurza gdy ktoś nazywa mnie "pokolenie MTV". Ja tej "telewizji" wcale nie oglądam i nie mam nawet zamiaru patrzeć na taką komercję! MTV nie będzie kształtować mojej osobowości i mojego gustu muzycznego co jak widać też próbują zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 08:06, Kogut666 napisał:

> Właśnie. Dodam jeszcze często przegrzewający się komputer i to że

co chwila ktos coś odemnie
> chce.
też mnie to wkurza ,że ciągle coś chcą ode mnie: a to idź do sklepu, odkurz mieszkanie...NAUCZ
SIĘ 3 OSTATNICH LEKCJI ,BO MOŻE BYĆ KARTKÓWKA, a okazuje się że kartkówki nie było i nie będzie
itp.


Dokładnie. Czasem to mam ochote wyjść i nie wrócić, a tak na serio to w takich momentach wsiadam do samochodu i jade się przejechać. Polecam ci tą metode.
Denerwuje mnie także zmienna pogoda i brak dobrych programów w TV. Same powtórki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 22:50, citekmaniak napisał:

> > Właśnie. Dodam jeszcze często przegrzewający się komputer i to że
>
> co chwila ktos coś odemnie
> > chce.
> też mnie to wkurza ,że ciągle coś chcą ode mnie: a to idź do sklepu, odkurz mieszkanie...NAUCZ

> SIĘ 3 OSTATNICH LEKCJI ,BO MOŻE BYĆ KARTKÓWKA, a okazuje się że kartkówki nie było i nie
będzie
> itp.

Dokładnie. Czasem to mam ochote wyjść i nie wrócić, a tak na serio to w takich momentach wsiadam
do samochodu i jade się przejechać. Polecam ci tą metode.
Denerwuje mnie także zmienna pogoda i brak dobrych programów w TV. Same powtórki

A mnie na tvn 15 minutowe reklamy kiedy piszą "tylko 1 reklama" ps. mam 14 lat (w sierpniu będzie 15) i niestety w związku z tym,autem się nie przejadę...ale polecam Ci jak już wszystko zrobisz co od Ciebie chcą ,siąść do kompa włączyć jakąś porządną rąbane przez sieć,muzykę (w moim wypadku metal) i porządnie się odstressssować...a na deser Gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 20:47, Adamzzz napisał:

Mnie wkurza to, że w okolicy nie ma żadnego porządnego sklepu z grami!

O to się martwić na szczęście niiiieee muszęęeee,boooooooOOOooOOO...Jest empik!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...NIespodziewany lag podczas gry w Battlefield 2142... Szczególnie, gdy celownik twojej snajperki spoczywa na głowie przeciwnika....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza to, że jestem głupi kiep i pomieszałem czystą, nalewkę i piwo, a potem sprzątaj całą łazienkę bo paw jest kosmiczny po czymś takim. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 08:44, Razak napisał:

Mnie wkurza mój wolny internet

To na co czekasz,żeby nie psuć sobie nerwów należy zmienić internet na lepsze:) (taka pseudoreklama)
A mnie wkurza to że zgłosiłem np,pani zabrała mi ćwiczenia i zgadnijcie co dostałem...??!!
Taki jestem zły,i pomysleć że to dopiero moją 2 taka ocena od początku edukacji czyli od 1 klasy...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 09:38, boduczek napisał:

> Mnie wkurza mój wolny internet
To na co czekasz,żeby nie psuć sobie nerwów należy zmienić internet na lepsze:) (taka pseudoreklama)

A mnie wkurza to że zgłosiłem np,pani zabrała mi ćwiczenia i zgadnijcie co dostałem...??!!
Taki jestem zły,i pomysleć że to dopiero moją 2 taka ocena od początku edukacji czyli od 1
klasy...:/



Hmm.. za chyba tydzień będe miał neta 1mb :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie najbardziej wkurzaja te wszystkie Quizy na tym forum...
wymyslono jeden, a nastepne powstaly jak grzyby po deszczu. ludzie tam tylko posty nabijaja...
to nie ma sensu
[wiem, ze sam sie bawie w slowna zabawe xD ale to co innego.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to raczej takie chopy, które piszą jedno i to samo lub podwajają swoje wypowiedzi
( najczęście to małe dzieci, które myślą, że są fajne ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jedni nabijają posty a drudzy po prostu miło spędzają czas i rozmawiają z ludzimi dzielącymi ich zainteresowania, a poza tym zawsze można pochwalić się dużą wiedzą na dany temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 10:35, Adidas66 napisał:

Wiesz jedni nabijają posty a drudzy po prostu miło spędzają czas i rozmawiają z ludzimi dzielącymi
ich zainteresowania, a poza tym zawsze można pochwalić się dużą wiedzą na dany temat.


moze i masz racje ;p
szkoda ze nie mozna zrobic z tego jednego topicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2007 o 10:06, Razak napisał:

Hmm.. za chyba tydzień będe miał neta 1mb :]

No wreszcie jakieś postępy:D Teraz napewo poczujesz siłe i prędkość.MNiech ,,moc neostrady'''' będzie z tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dorzucę jeszcze coś od siebie, pijany kolega, którego trzeba prowadzić przez całe miasto, zaczepiający wszystkich żuli i wszystkie ładniejsze dziewczyny po drodze, tak to mnie bardzo wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurzają trzy rzeczy:kolesie,którzy w budzie gadają w kółko o TIBII!Ileż można...,druga rzecz to buda sama w sobie:P,trzecia rzecz:debile,których trzeba douczać bo np. mają 5 pał na półrocze (średnia 1.coś, bo wagarują w kafejkach...) .Mojego kumpla wkurza,jak ktoś mówi na niego Eryk Szynka Babuni,bo jego ksywa to Eryk Parówa,więc każdy z niego drwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować