Zaloguj się, aby obserwować  
rada

Co Was najbardziej wkurza?

671 postów w tym temacie

Na trzecim miejscu mój komp. Na drugim moje ciągłe problemy finansowe. A na pierwszym nieprzerwanie od kilku lat jest mój młodszy brat (MENDA!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza głupota z jaką się codziennie stykam (najczęściej w szkole). Kretyńskie zachowanie jak proszę hamburgera bez ogórka i cebuli, nie dawanie mi 3 keczapów tylko jedengo(skandal, a ja przecież chce za to zapłacić!). Oraz wiele innych żeczy, których nie będe tu pisał ponieważ sama myśl mnie o nich KURZA!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Denerwuja mnie ludzie pusci
2. Denerwuja mnie ludzie pewni siebie, przekonani ze to oni zawsze maja racje itd
3. Denerwuje mnie tok myslenia dziewczyn, a raczej jego brak
4. Denerwuje mnie ze perke trzymam w chacie i wyzyc sie moge tylko jak mamy nie ma.
5. Denerwuje mnie glupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Wkurza mnie zapach papierosów. Zbiera mi sie od niego na wymioty
2. Nie lubię alkoholizmy, szczególnie wódki, bo do wytrawnego pysznego wina nic nie mam. Nawet bardzo lubiue wypic sobie lampkę z babcia :D
3. Wkurza mnie to ze miałem z bratem grać w turnieju w kosza, a mu niechcący na treningu palca złamałem :/
4. Wkurza mnie jak ktos olewa sobie szkołę, ucieka itp. Dla mnie to głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Denerwóją mnie ludzie którzy myślą że są fajni (tak, ty Michał).
A tekże ludzie którzy szpanują różnymi rzeczami. (to też ty Michał)
I jeszcze nasz Rząd, politycy. Dalej szkoła, nauczyciele, dresy, hiphop, techno, policja, prawo, brak pieniędzy,
i ponad połowa ludzi których znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja wychowawczyni :PP

pewnego dnia gdy wracalismy tramwajem z wycieczki spotkala nas kontrola bilecikow
oczywiscie ciacho (kolega) mial bilet ale szkoda mu bylo kasowac , kanar go dorwal a nasza babka zaczelo sie na niego drzec ze on jes teraz pod moja opieka i ze to ja za niego odpowiadam itp. zrobila sie mala awantura
po czym kanar sobie odpusil bo juz go chcieli inni pasazerowie tramwaju wywlec z tramwaju i wtuc mu za to ze wykonuje swoja prace

potem lewy (inny kolega) spytal sie naszej wychowawczyni dlaczego sie na tego kanara darla , przeciez wykonywal on swoja prace - powiedzial levy


a babka oczywiscie zrobila awanture i jemu

nie zebym lubil kanarow czy cos ale po prostu ktos musi to wykanywac i juz

nie mozna z tego powodu sie na niego wydzierac i probowac go pobic

no ludzie KULTURA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele rzeczy mnie wkurza np. w telewizji durne, głupkowate reklamy, które wciskają dosłownie wszędzie. :/ Chuligani na ulicach, pracodawcy, którzy mają swoich pracowników za nic. Są tylko od zarabiania dla nich kasy, a oni i tak im marne grosze wypłacą!!! Nasz oczywiście rząd. Cała ta nasza polityka - kabaretowa. Palacze, bo nie palę, a są na każdym kroku i prawie wszędzie. Może kiedyś się za nich zabiorą. Są już pewne z tym plany w rządzie i wiele jeszcze. Można by było pisać i pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może napiszę co mnie NIE wkurza :). A tak serio to lista jest długa, ale "poczetne" miesjce w moim sercu zajmują:
-Kierowcy, którzy na widok rowerzystów reagują tak jakby zobaczyli UFO (ubije jednego, dostanę nagrodę i będę sławny)
-Cyrk na Wiejskiej
-Polska mentalność
-Brak czasu
-Brak komórki
-Rodzice ("tato dostałem 1 - okej" po wywiadówce "CO! 1? skąd tu się wzięla i dlaczego nic mi na ten temat nie wiadomo?")
-Woooooooooooooooooolny net.
I to w sumie to co mnie denerwuje najbardziej. Co ciekawe lubię swoją szkołę (VI LO w Białymstoku) i staram się nie narzekać. Zawsze mogłem urodzić się w Etiopii lub innym z takich krajów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Denerwują mnie oceny w szkolę , wywiadówka , SSSZZZKKKOOOŁŁŁAAA , i jak gram w jakąś grę jestem już bardzo daleko w tej grze i kompletnie nie zapisuję danej gry to póżniej katastrofa komp bez pozwolenia sam się wyłancza , ale to rzadko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować