Zaloguj się, aby obserwować  
rada

Co Was najbardziej wkurza?

671 postów w tym temacie

Mnie wkurza,że alkoholi nie sprzedawają od 15 roku życia:P A tak poza tym,to,że nie stać mnie,na kompa z grafiką 8800 gtx z prockiem dwurdzeniowym,i wiele jeszcze wymieniać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie wkurzają głupie pytania

I UCIECZKI OSÓB GRAJĄCYCH W DAWN OF WAR CO TCHÓRZĄ GDY JEST ŹLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no i polityka (szczególnie Giertycha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie wkurza moj komp ktory nie raz juz dostal z piachy albo z kopa,
wkurza mnie panda poniwaz ten glupi antywir spowalnia m system i czasami nie reaguje na nic
wkurza mnie moja wychowawczyni ktora ma do mnie o wszytko pretensje o jak sie juz cos odezwe to wyskakuje do mnie z tekstem "jakim ty tonem do mniemowisz?! tak to sobie mozesz mowic do rodzicow"
jak bym ja za kilka lat spotkal na ulicy to bym pewnie za siebie nie reczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza że mam maturę i nie mogę grać w wystrzałowe gierki które ostatnio wychodzą, a ponadto pedały i geje dresiarskie pod blokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha sory, ale wkurza mnie jeszcze jak ktoś mi kasuje sejwy w bardzo pracochłonnych grach. Np. mam takiego kumpla który przychodzi do mnie grać bo on ma takiego grata i sobie sejwa czasami zrobi u mnie i oczywiście "ups! przypadkowo kasuje mi game". Już kiedyś tak mi w Baldurzsie skasował pod koniec gry, a dzisiaj właśnie w GTA San Andreas, gdzie miałem już wszystkie tagi zamalowane i dosyć daleko byłem. Normalnie wtedy grać się odechciewa! Przysiągłem mu i sobie, że już nigdy nie dotknie nawet mojej myszki... Grrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować