Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta-testy World of Warcraft: Cataclysm zakończone

11 postów w tym temacie

Nic dziwnego, że betatesty się zakończyły - jutro The Shattering, więc większość contentu i tak wyląduje na serwerach live... Już się doczekać nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na nadejscie Cataclismu. :) Teraz intensywnie leveluje mojego maga, by byl gotowy na nadejscie konca swiata, ciekawe czy do premiery uda mi sie dobic do tego 80 lvlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Gram.pl zrobić tydzień z Cataclysm, ale w formie toturiala, zachęcającego Nowych graczy, tłumacząc ile dodatków trzeba, co z czym się je, promocje cenowe na stare wersje WoWa i wszystko co się da. W końcu ten dodatek ma ściągnąć nowych graczy więc moglibyście mu w tym pomóc, według mnie może się to opłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać jutra, przez 2 tygodnie pozwiedzam sobie zmienione ziemie, aby potem 7 grudnia móc pójść do nowych lokacji, aby wykoksować się na 85 lvl. Oj będzie w końcu co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe przy kolejnym patchu zmniejszającym wymagania XP na lvl 71-80 o 20% + heriloomy. Czysta przyjemność ;)

Dalej mam nadzieję, że w Cata w końcu zarówno PvE jak PvP będzie rozwiązane normalnie, nie jak ten bullshit z którym mamy do czynienia teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować