Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony: Gran Turismo 5 zdynamizuje sprzedaż PS3

65 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2010 o 23:01, zglina napisał:

(a te
tytuły na mobe to chwilowo HR,Killzone,Socom,Move Heroes,RE5,Socom,Sorcery,RUSE oraz
ostatnio zapowiedziany star wars na move który nie ma być casualowym dzieckiem szcześcia...a
to dopiero początek :) wiecej? poczekaj aż tamte gry zaczną sie sprzedawać to wtedy zacznie
sie wysyp).


Akurat RUSE już swój czas miało i nie wykorzystało. Ubisoft przyznał, że sprzedaż była poniżej oczekiwań. Gra nie ma już nic co by mogło sprawić, że nagle liczby zaczną ostro iść w górę. Wsparcie dla Move było od początku i jak widać wiele przy tym tytule nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie będę dyskutował ani wysilał się na jakieś odpowiedzi komuś, kto na starcie mnie wyzywa
> od śmieci i zarzuca mi piracenie.
>
> Proszę bardzo, kliknij tutaj po lewej stronie na gramsajt, tam masz mój gamercard, obadaj
> sobie gierki w które mam lub miałem i, olaboga, idź szukaj po forach czy w jakieś inne
> gierki nie grałem przypadkiem O_o i kto tu ma wydorośleć? Ogarnij się ćwierćmózgu.
>
> Żegnam.
>
>

Ja nic ci nie zarzuciłem :) Po prostu chciałem zobaczyć twoją pełną gier biblioteke :)
A swoją drogą jeszcze nie podałeś tych uber liczb od M$ z łączną liczbą gier sprzedanych :)
Uwielbiam forumowych wieszczów co nie grali a wiedzą :)
Skoro tak chętnie odpowiadałeś na poprzednie argumenty to dlaczego na moje nie odpowiesz?
Napewno znajdziesz pełno kontrargumentów w internecie.

>No ba. Ja tylko nie wiem kto jest większym fanbojem - ten, który kłóci się o wyższość swoich ekskluzywnych gier, czy ten odpowiadający esejem na prowokację.

Niewiem czy można mnie nazwać fanbojem jakiejkolwiek z tych konsol. Ja po prostu patrze na rynek bez okularów M$ ruulez lub Sony Rox jak to robią niektórzy.
Widać że M$ spartaczył ten rok i to mówię.Widać że Sony naprawdę sie postarało i prosze bardzo i nie umniejszam ich wygranej.

To że niektórzy nie potrafią normalnie spojrzeć na świat i powiedzieć "ok trzeba przyznać sony w tym roku naprawdę sie postarało za to M$ nie"
Bo kierowanie sie tak naprawde liczbami to też nie najlepsza rzecz(i w przypadku Sony i M$).
Bo za co naprzykład pochwalić M$ w tym roku? Za drogiego i przekokszonego przez reklamy Kinecta z lagiem jakiego świat nie widział?Za brak porządnego ex''a?
A mówienie że Sony jest dupne bo sprzedała sie mała ilość Mag-ów to też nie powód by nazwać sony przegranym.

Btw. mezzeo nie nazwałem cie śmieciem a powiedziałem że "xbox ma taką reputacje przez takie śmiecie które piracą". Niczego ci nie zarzuciłem ani wprost nie powiedziałem że jesteś piratem.
Jedynie co moge ci zarzucić to debilizm bo jak inaczej można nazwać wpierdzielanie się do tematu o grze której nie lubisz na konsole której jeszcze bardziej nie lubisz.Jak inaczej to ująć? Inteligencja? Bo dla mnie takei zachowanie pasuje do dziecka który dostał internet od rodziców i niema co robić więc psioczy na forach.
Żegnam i przyłańczam sie do apelu kodi24 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2010 o 20:00, marcin-malysza napisał:

I na litość boską, Mezzo... Nie jesteś osobą zainteresowaną odnośnie tematu<nie masz
PS3 i z tego jak je oczerniasz to nie masz zamiaru mieć> to po co komentujesz coś
z czym nie masz styczności. Oj serwisy nam przytaczasz. Hahaha opierasz się na tym co
przeczytasz niż na tym na czym powinieneś czyli na własnych odczuciach po wypróbowaniu...

Zacytowałem siebie i przy okazji podpisze się dwoma rękoma pod tym co x postów po mnie napisał Kodi, nie komentujcie ludzie tematów które was nie dotyczą. Nie masz, nie miałeś i <według tego co piszesz> mieć nie będziesz PS3 to po co się udzielasz na temat Sony i jego marek. To tak jak ja bym teraz zaczął krytykować Halo w które nigdy nie grałem, najnormalniej było by to niedorzeczne.
A w temacie, chociaż, że PD dało po trosze ciała z GT5 to myślę, że teraz to poprawią. Wyjdą łatki, powoli dopracują niedociągnięcia i znowu każdy "Zainteresowany!!!" będzie zadowolony... A to czy GT5 będzie napędzał sprzedaż konsol to nie mam żadnych wątpliwości.
Mam tylko nadzieje, że nie dadzą ciała z dostawą konsol do sklepów jak to miało miejsce przy premierze GoW3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Sony wyjawiło liczbe sprzedanyc Move oj dziwił sie mazeo ;) A święta nadal przed nami :D!
Dodatkowo podano liczbe sprzedanych move-ow w wersji zestawu. Więc są jescze te pojedyńcze sztuki move,PlayStation Eye,Kontroler Do Move.... tak jak mówiłem łatwo szczekać jak sie nic nie wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież Sony PS3 już dawno przerosło Xbox''a 360 w wielu aspektach. PS3 nie dość, że posiada większą technologię od Xbox''a to jeszcze na wzorze PS3 tworzono super komputery. Jak dla mnie to już wiadomo jaka konsola króluje. Nie wspomnę już o odtwarzaczu Bluray, który pozwala na odtwarzanie płyt z większą pojemnością, a co za tym idzie gier, które tej pojemności potrzebują. Aha i odwołam się do słów Clubnyak''a SCREW XBOX WE LOVE PS3!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować