Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szczegółowe informacje na temat nocnej premiery World of Warcraft: Cataclysm sklepu gram.pl

30 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2010 o 11:10, Morpheus83 napisał:

czy juz macie w magazynach EK Cata?


Moje zamowienie na EK Cata juz jest w tych wyslanych, tak wiec mozesz byc spokojny - EK WoW: Cata jest w magazynie i jest wysylany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 10:23, Korbicz napisał:

BTW - dzięki tej "imprezie" przestałem u was robić jakiekolwiek zakupy. Warto było?

Warto było wziąć do siebie wszystkie krytyczne uwagi co do nocnej sprzedaży WotK i nie powtórzyć błędów przy sprzedaży nocnej Cataclysmu, która poszła sprawnie i ku zadowoleniu (jak mniemam) wszystkich Klientów. Ale poczekam, aż Klienci się nagrają i wyrażą opinie o nocnej sprzedaży WoWC. Na świeżo (skończyliśmy o 1:00) mogę tylko prawie subiektywnie stwierdzić, że organizacja była doskonała, a wszyscy odebrali grę między 0:01 a 0:20 (po 0:20 tylko "niedobitki" odbierały grę, bez kolejki już). Dzięki wcześniejszemu przyjmowaniu płatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 11:04, KaPe napisał:

I tak samo sobie odpuściłem, Cata już jest i nie będe z siebie błazna robił po nocach.

Nie było błaznowania przy sprzedaży nocnej WoWC, nie było konkursów, nie było tłumów marznących (była relatywnie duża kolejka od 23:00, ale informowaliśmy, że spokojnie do 1:00 będzie można odebrać grę), kolejka została obsłużona do 0:20.
Wzięliśmy do siebie niezadowolenie i negatywne opinie w związku ze sprzedażą nocną WotLK i dziś mam nadzieję, że te osoby, które nam zaufały po raz kolejny, nie były zawiedzione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 11:10, Morpheus83 napisał:

czy juz macie w magazynach EK Cata?

Tak, dostawa wjechała wczoraj o 11:00, wszystkie zamówienia zostały spakowane i wysłane do Was z dostawą na dziś, czyli na premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że nie odpisywałam przez cały wczorajszy dzień, ale najpierw trzeba było dopilnować wysyłki Cata, a potem nocnej sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akne tak w ogóle to ile tam było osób ? ;p Bo widziałem, że w kole 23 jeszcze dostawali plakaty ;p

A i co do narzekań, że "będzie tak jak przy WotLK" to przyznam się, że nie mam bladego pojęcia jak było przy WotLK, ale teraz było bardzo przyjemnie. Wszystko szybko i sprawnie szło...a przynajmniej na początku kolejki ;)

A i zapomniałbym - akne no ban plz ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 06:18, Bambadil napisał:

Akne tak w ogóle to ile tam było osób ? ;p Bo widziałem, że w kole 23 jeszcze dostawali
plakaty ;p

Plakatów mieliśmy koło 250 szt :)

Dnia 07.12.2010 o 06:18, Bambadil napisał:

A i co do narzekań, że "będzie tak jak przy WotLK" to przyznam się, że nie mam bladego
pojęcia jak było przy WotLK, ale teraz było bardzo przyjemnie. Wszystko szybko i sprawnie
szło...a przynajmniej na początku kolejki ;)

Na końcu też :)

Dnia 07.12.2010 o 06:18, Bambadil napisał:

A i zapomniałbym - akne no ban plz ^^

Nie ma to jak anonimowo stanąć koło tłumu klientów i uslyszeć nagle ryk: "AAAAAAKNEEEE" :D

Dzięki, że wpadłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 12:03, akne napisał:

Nie ma to jak anonimowo stanąć koło tłumu klientów i uslyszeć nagle ryk: "AAAAAAKNEEEE"


Później było jeszcze pytanie czy nie dałoby się nagiąć trochę czasoprzestrzeni i otworzyć już te drzwi...najwyraźniej tłum mnie zagłuszył ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 13:50, Bambadil napisał:

Później było jeszcze pytanie czy nie dałoby się nagiąć trochę czasoprzestrzeni i otworzyć
już te drzwi...najwyraźniej tłum mnie zagłuszył ;p

Niestety. Trzeba trzymać się zasad, dobrze, że pogoda była w miarę, że nie zmarzliście tak bardzo.
A obsługa była tak szybka, że ktoś mógł przyjść o 0:20 i zostać obsłużony na poczekaniu. Trochę się zrehabilitowaliśmy po nocnej sprzedaży WotLK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować