Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard wyjaśnia status Warcrafta IV

27 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2010 o 16:45, zawcia napisał:

Niestety póki co fabuła w MMO zawsze ulega spłyceniu i ustępuje jak najszybszemu wbijaniu
leveli, czy pogonią za itemkami. A szkoda.


mylisz fabule dla pojedynczego gracza z ogolnym lore i jego rozwojem. a questy szczegolnie od 2giego dodatku sa bardzo przyjemne, dobrze napisane i czesto urozmaicone. jak dla mnie to dopoki nie skoncza z WoWem to nie doczekamy sie bezposredniej kontynuacji fabularnej dla W4. No bo jak to rozwiazac ? Tak jak WoW zaczal sie po FT, tak W4 musi zaczac sie WoW1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadasz na post sprzed dwóch lat. ;)

A fabułę Warcrafta IV, którego po prostu można by było nazwać i samym Warcraftem, można przecież umiejscowić w bogatym dość lore i ukazać czasy dawne przed wydarzeniami znanymi z dotychczas wydanych gier.
Tematu starczyłoby i nawet na kilka tysięcy części. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 23:48, meryphillia napisał:

Odpowiadasz na post sprzed dwóch lat. ;)


ups, temat wylecial na sama gore to nie patrzylem na daty :D

Dnia 13.12.2012 o 23:48, meryphillia napisał:

A fabułę Warcrafta IV, którego po prostu można by było nazwać i samym Warcraftem, można
przecież umiejscowić w bogatym dość lore i ukazać czasy dawne przed wydarzeniami znanymi
z dotychczas wydanych gier.


no nie wiem, sam tez jako osoba ktora grala od W1 i we wszystkie dodatki do WoWa wolalbym ciag dalszy, cos nowego. a nie robienie gry na podstawie wydarze ktore juz mialy miejsce, sa dobrze opisane i wiem jak sie skoncza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sam zauważasz, "dalszy ciąg" w praktyce może mieć tylko miejsce po definitywnym zamknieciu WoW''a.
A to nie zapowiada się w najbliższej przyszłości i swobodnie jeszcze dwa lub nawet trzy dodatki zostaną wydane.

A żande lore nie jest "kompletne". W każdej historii trafiają się "białe plamy" lub też historia mogła zostac zafałszowana.
Coś takiego daje ogromne pole do popisu dla twórców kolejnego "Warcrafta".
No, a że nie każdy to polubi?
Warcraft III też nie każdemu się spodobał... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkąd tylko oczy Arthasa na moim monitorze rozbłysły niebieskim kolorem, a ja przez 10 minut wpatrywałem się w ekran oniemiały z zachwytu nad pięknem tej gry, zastanawiałem się nad tym, kiedy wyjdzie kolejna część. Wyobrażałem sobie jak cudownie będzie poczuć ten klimat w nowej odsłonie i jakiej epickości można się po niej będzie spodziewać. Jednak teraz, po tym co zobaczyłem, co pokazało nam Diablo III, mam tylko jedną prośbę do Blizzarda. Błagam.. nigdy nie róbcie Warcrafta IV. Wystarczy że spier..... zepsuliście mi już obraz Waszej najpiękniejszej gry, do której z zamiłowaniem wracam co parę miesięcy, niezmiennie od 13 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WC 4 nie będzie w najbliższym czasie o ile w ogóle się pojawi.Blizz ma do wydania jeszcze 2 dodatki do wowa(do 100 lvla jak mówili kiedyś).Imo bez sensu robić WC 4, bo fabuła zakończy się w WoWie raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować