Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

MMO The Agency przeniesione na drugą połowę 2011

6 postów w tym temacie

Mi tam nie przeszkadzają newsy o MMO ogólnie lubię ten rynek, ale nie lubię większości gier które jadą na tym samym tylko czasem w innej oprawie. Przykładem jest WoW (zaraz zostanę wypatroszony przez fanów). Lubię uniwersum Warcraft, ale grałem w WoW-a przez jakieś 2 miesiące wbiłem 80 zacząłem raidować i mi się znudziło. Ciągle to samo nic nowego nie osiągasz (nie licząc jakiś tam itemów) tylko biegasz na te raidy z ludźmi dla których to już przestała być rozrywka a stała się religią. Tyle od mnie, możecie teraz mnie pojechać.

Co do Newsa może to w końcu będzie jakieś ciekawe MMO. Pożyjemy zobaczymy, ale z miłą chęcią bym w to zagrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne zdanie co Gniewny o Wowie także Gniewny nie bój się synu nikt Cię pojechać nie powinien, większość osób które znam grały maksymalnie 4 miesiące w Wow-a. Po tym 80-tym lvl mało się dzieje chyba,że kogoś interesują ciągle te same raidy i czekają aż wylosują w końcu jakieś t-7. Zresztą podobnie jest w Age of Conan chociaż tam spędziłem pół roku, wydaje mi się lepsze od Wow-a, pod wieloma względami, znowu Wow jest lepiej dopracowany jeżeli chodzi szczegóły i lepiej z optymalizowany jeżeli chodzi o rozgrywkę w ogóle. W sumie też czekam na jakieś porządne MMO w orginalnym stylu, w sumie mmo fantasy trochę mi się już znudziło.

No cóż pożyjemy zobaczymy, może w przyszłym roku Guild Wars pokaże coś porządnego, bo nie wiem czy wyjdzie jakieś lepsze MMO od tego. Ale zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E, nie mam zamiaru kolegów "jechać", ale po prostu nie załapaliście idei MMO.

Dla niektórych jak widać MMO to wbijanie expa i leveli - reszta która zostaje w grach na dłużej bawi się craftingiem/gatheringiem, rajdami (progress>epaxy>all :D), pvp (a, co!), do tego ważni (o ile nie najważniejsi) są ludzie - stąd zresztą ten przedrostek MMO.

W AoC gram ponad 2 lata, w WoWa chwilę swego czasu również się bawiłem + po drodze było sporo innych MMO do których się nie przywiązałem zbytnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować