Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy milion Two Worlds II. Jest data premiery dla Brytyjczyków i Amerykanów

35 postów w tym temacie

;Obecnie wersja PC może pochwalić się średnią ocen 87/100, a wydanie na Xboksa 360 - 84/100.;

to dlaczego gram.pl wystawiło 60/100? jesteście tacy krytyczni tylko przy polskich produkcjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 15:38, SinfulScholar napisał:

to dlaczego gram.pl wystawiło 60/100? jesteście tacy krytyczni tylko przy polskich produkcjach?


Może dlatego, że recenzent uznał, że to gra na 60? Ogólnie pisanie o tym, że gra zasługuje na wysoką ocenę, bo jest polska czy dlatego, że ma wysoką średnią na MC nie ma sensu.

I będę to w kólko powtarzał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2010 o 15:49, Henrar napisał:


Może dlatego, że recenzent uznał, że to gra na 60? Ogólnie pisanie o tym, że gra zasługuje
na wysoką ocenę, bo jest polska czy dlatego, że ma wysoką średnią na MC nie ma sensu.

I będę to w kólko powtarzał...

Recenzent po prostu zawalił recenzję,wyciągając na samą górę mało znaczące wady,czyniąc z nich kontrapunkt dla mocnych plusów i wyszło mu 6/10
do tego całkowicie pominął tryb multi
i to też będę powtarzał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rewelka, pogratulować :)

swoją drogą to jest niezły prognostyk przed Wiedźminem 2, który to ma większą reklamę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 15:38, SinfulScholar napisał:

to dlaczego gram.pl wystawiło 60/100? jesteście tacy krytyczni tylko przy polskich produkcjach?

A CDA dało 7/10. Po prostu uznali, że zasługuje na taką ocenę a nie inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RP zrobiło grę za mniejsze pieniądze i to na kilka platform, więc dlaczego CDP tak się męczy ze zrobieniem W2 na konsole? Gra powstaje już jakiś czas i nie wiadomo czy w ogóle wyjdzie na inne platformy, a dziesięć newsów na tydzień jest o tym, że chcą ale jakoś nie mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za świetnie zrobioną prace należy się nagroda osobiście uważam że gra co najmniej potroi ten wynik.
Co do recenzji na gramie pana Masterfaila to dno i metr mułu świadczy o tym ilość negatywnych komentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 15:54, lis_23 napisał:

Recenzent po prostu zawalił recenzję,wyciągając na samą górę mało znaczące wady,czyniąc
z nich kontrapunkt dla mocnych plusów i wyszło mu 6/10
do tego całkowicie pominął tryb multi


tylko ze w multi zupelnie nikt nie gra, kompletnie pusto na serwerach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Two Words II sprzedało się lepiej niż Wiedżmin, ciekawe jak to możliwe ? : ) Gra potencjalnie gorsza z gorszą fabułą, troche to śmieszne. Zobaczymy czy sprzeda się lepiej od Wiedżmina 2 : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 16:57, vegost napisał:

Two Words II sprzedało się lepiej niż Wiedżmin, ciekawe jak to możliwe ? : ) Gra potencjalnie
gorsza z gorszą fabułą, troche to śmieszne. Zobaczymy czy sprzeda się lepiej od Wiedżmina
2 : )


Bo Wiedźmin wyszedł tylko na PC a Two Worlds II wyszedł na wszystkie platformy czyli PC/PS3/Xbox 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 16:57, vegost napisał:

Two Words II sprzedało się lepiej niż Wiedżmin, ciekawe jak to możliwe ? : ) Gra potencjalnie
gorsza z gorszą fabułą, troche to śmieszne. Zobaczymy czy sprzeda się lepiej od Wiedżmina
2 : )


Poza tym co powiedział mój przedmówca Wiedźmin to debiut natomiast Two Words 2 ma już solidną "bazę" fanów po wydaniu jedynki. Mimo to podejrzewam że główny wkład na taki wynik ma rynek niemiecki bo Niemcy za tego typu grami wprost szaleją ;) Ja zagram w TW2 jak stanieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 17:33, iRReniQs napisał:

> Two Words II sprzedało się lepiej niż Wiedżmin, ciekawe jak to możliwe ? : ) Gra
potencjalnie
> gorsza z gorszą fabułą, troche to śmieszne. Zobaczymy czy sprzeda się lepiej od
Wiedżmina
> 2 : )

Poza tym co powiedział mój przedmówca Wiedźmin to debiut natomiast Two Words 2 ma już
solidną "bazę" fanów po wydaniu jedynki. Mimo to podejrzewam że główny wkład na taki
wynik ma rynek niemiecki bo Niemcy za tego typu grami wprost szaleją ;) Ja zagram w TW2
jak stanieje :P

Pierwsze TW też sprzedało się lepiej niż Wiedźmin (tak około 2x więcej egz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 18:22, Nalfein napisał:

Pierwsze TW też sprzedało się lepiej niż Wiedźmin (tak około 2x więcej egz).


Tak. Wiem o tym ;) Pierwsze TW to też multiplatforma, oprócz PCta wyszło też na X360. Dodatkowo TW 1 i 2 trafiał/trafia w innego odbiorcę, jest to trochę inny gatunek RPGa niż Wiedźmin, taki bardziej Gothicowy a jak wiadomo Gothic ma bardzo dużą liczbę zwolenników. Znajdzie się jeszcze kilka powodów takiego stanu rzeczy ale nie chce mi się już myśleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem bardzo mile zaskoczony - od czasu obliviona zaden rpg z otwartym swiatem mnie tak nie wessal.

jest wiele super rozwiazan ktore przypadly mi do gustu, jest pare srednich ... ale gra potrafi wessac - gram dalej, czekam na rozszerzenia dlc.

i spokojnie czekam na info o Two Worlds 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować