Zaloguj się, aby obserwować  
pajson

Konkursy

29 postów w tym temacie

Narazie to na pewno mają sporo pracy nad opanowaniem pracy nad tym portalem, ale wierzę że dotrzymają obietnicy o konkursach :) Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie chcę zakładać nowego wątku o konkursach, a mam pytanie: Jakie strony z konkursami polecacie? I gdzie najczęściej one się odbywają, najlepiej by były związane z grami/kompami/konsolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 12:39, Chaotizz napisał:

Witam,

nie chcę zakładać nowego wątku o konkursach, a mam pytanie: Jakie strony z konkursami
polecacie? I gdzie najczęściej one się odbywają, najlepiej by były związane z grami/kompami/konsolami.


Bo to ja polecam gry-online.pl lub gry.onet.pl na tym drugim co chwila jest pełno konkursów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 12:48, Kraju92 napisał:

Bo to ja polecam gry-online.pl lub gry.onet.pl na tym drugim co chwila jest pełno konkursów.

Dzięki wielkie, na GOL''u wszystkie konkursy mam obcykane, na onecie nie. Pora to nadrobić. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 12:49, Chaotizz napisał:

> Bo to ja polecam gry-online.pl lub gry.onet.pl na tym drugim co chwila jest pełno
konkursów.
Dzięki wielkie, na GOL''u wszystkie konkursy mam obcykane, na onecie nie. Pora to nadrobić.
^^


Na onecie jest zawsze pełno konkursów. Raz nawet udało mi się tam coś wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 12:55, Kraju92 napisał:

Na onecie jest zawsze pełno konkursów. Raz nawet udało mi się tam coś wygrać.

Wszedłem na gry.onet.pl i jakoś nic tam nie. ;/ Nie rozumiem. Coś robię nie tak, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 13:03, Chaotizz napisał:

> Na onecie jest zawsze pełno konkursów. Raz nawet udało mi się tam coś wygrać.
Wszedłem na gry.onet.pl i jakoś nic tam nie. ;/ Nie rozumiem. Coś robię nie tak, czy
jak?


Wejdź na tą stronę: http://gry.onet.pl/konkursy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co potem mam wpisać w kreatorze połączeń internetowych? mam pocztę na gmail i nie wiem o co potem chodzi z tymi imap pop3 itp oraz mam podac serwer poczty wychodzącej (smtp) czyli? nie jestem obeznany w tych sprawach więc proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[m]

Fajna stronka choć nie wygrywa sie gier tylko sprzęt głównie. jeśli ktoś się zarejestruje to prosiłbym aby w rubryce kto mu to polecił wpisał mnie czyli: Talionis
z góry dzięki i jeszcze raz polecam bo nie wymaga to dużo czasu(2-3 min dziennie) a można co nieco wygrać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 18:24, Talionis napisał:

[m]

Fajna stronka choć nie wygrywa sie gier tylko sprzęt głównie. jeśli ktoś się zarejestruje
to prosiłbym aby w rubryce kto mu to polecił wpisał mnie czyli: Talionis
z góry dzięki i jeszcze raz polecam bo nie wymaga to dużo czasu(2-3 min dziennie) a można
co nieco wygrać ;]

Dzięki wielkie , rzeczywiście niezła stronka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>[m]

Dnia 27.07.2008 o 18:24, Talionis napisał:


Fajna stronka choć nie wygrywa sie gier tylko sprzęt głównie. jeśli ktoś się zarejestruje
to prosiłbym aby w rubryce kto mu to polecił wpisał mnie czyli: Talionis
z góry dzięki i jeszcze raz polecam bo nie wymaga to dużo czasu(2-3 min dziennie) a można
co nieco wygrać ;]


o :)
Fajna stronka - wpisałam Cię w rubryce :)
btw. wygrałeś już coś na tej stronce?
Czy ''siedzisz'' tam od niedawna? :)
~~
Konkursy na onecie są proste. W zasadzie to jeśli ktoś nie zna od razu odpowiedzi to wystarczy góra 3 minuty na znalezienie odp. w Googlach :p
~~
A konkursy na Gramie? Ja tam do nich nic nie mam - fajne są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siedzę tam od dzisiaj ;] aczkolwiek strona nie wygląda na ściemę ;) ale lepiej jest by właśnie mieć poleconych min 2 ja mam już jednego ciebie za co wielki dzięki. tylko gdy masz min 2 poleconych możesz wygrać nagrodę tygodnia (głównie laptop) więc radze rozsyłać po przyjaciołach ;] i zapraszam dalej innych forumiczów do zarejestrowania się no i prośba by w rubryce kto to wam polecił wpisać mnie: Talionis
z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować