Zaloguj się, aby obserwować  
pajson

Konkursy

29 postów w tym temacie

wiem że pisze jak jakiś podniecony 10 latek (mam 15) ale spokojnie mam do tego dystans i nie wiąże z tym jakiś wielkich nadziei (no może małe ;])

a i z ciekawości sprawdziłem kto wygrywa te nagrody to głównie osoby które mają po ok. 500 tych punktów ja po pierwszym dniu mam 21 oglądnąłem ok. 25 reklam dzisiaj a każda po ok. 10 sek.
a i lisek prośba z mojej strony abyś dosyć regularnie(najlepiej codziennie ) oglądał te reklamy z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 20:20, Kolumb22 napisał:

a ile masz tych punktów looking4win?
I ile czasu jest już tam zarejestrowany?


po pierwszym dniu (dzisiaj) mam 23 punkty a wygrywają osoby które mają po ok. 500 więc tak za 2-3 tyg może mi się poszczęści zobaczymy

a i jeśli chcecie jeszcze raz oglądać reklamy to po prostu się wylogujcie i ponownie zalogujcie i można tak przez cały dzień ... aczkolwiek piszą że raz wystarczy ale jak więcej się ogląda tym więcej punktów ja dzisiaj spędziłem na tej stronie ok 20 min. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Znalazłem świetny konkurs. Tu moja prośba:
Gdybyście się chcieli zarejestrować to proszę z tego linku: http://gra.eset.pl/#rejestracja?kod=aa752638
, ponieważ ja (jako już zarejestrowany użytkownik na stronie konkursu) zyskam 300 punktów i wy jako nowi uczestnicy na starcie zyskacie 300 pkt.
Więc pomagajmy sobie nawzajem.
Jeśli nie wierzycie to tu jest dowód:
http://gra.eset.pl/#wygraj_laptopa_eset
w dziale "Jak liczone są punkty". Za każdą rejestrację bardzo dziękuję ale przypominam pomagacie mi i sobie.
Pozdrawiam ;)
Strona konkursu:
www.gra.eset.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj przyszło mi powiadomienie że wygrałem cośtam w konkursie na onecie, no i przyszedł mail że mam im odpisać mój adres. No i tu mam zagwozdke, bo przyszło takie coś, że w tabeli "Od" jest takie coś :
From: paulina.nazwisko@portal.onet.pl on behalf of gry@portal.onet.pl
Tu mam zagwozdke, na jaki adres odpisać? Do tej Pauliny czy na adres onetu ;] ? A może na oba? Bo jak klikam na "reply" to pojawia się w tabeli adres onetu.

*tam gdzie pisze nazwisko było prawdziwe nazwisko tylko je zamieniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 18:17, Wintesun napisał:

Witam. Dzisiaj przyszło mi powiadomienie że wygrałem cośtam w konkursie na onecie, no
i przyszedł mail że mam im odpisać mój adres. No i tu mam zagwozdke, bo przyszło takie
coś, że w tabeli "Od" jest takie coś :
From: paulina.nazwisko@portal.onet.pl on behalf of gry@portal.onet.pl
Tu mam zagwozdke, na jaki adres odpisać? Do tej Pauliny czy na adres onetu ;] ? A może
na oba? Bo jak klikam na "reply" to pojawia się w tabeli adres onetu.

*tam gdzie pisze nazwisko było prawdziwe nazwisko tylko je zamieniłem.


Ja bym odpisał na adres Reply-to - czyli ten adres, który Ci się pojawił po wybraniu opcji Odpowiedź w programie pocztowym. Skoro wysyłający w ten sposób ustawił wysyłkę tego maila, nie ma potrzeby kombinowania. Ale to tylko moje zdanie, zrób jak uważasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na filmweb.pl byl konkurs cdp zwiazany z age of conan.trzeba bylo napisa cos o wymarzonej grze MMORPG
i dzisiaj sie dowiedzialem ze wygralem :D.Tylko niewiem co bo nie napisali ale w "puli" nagrod byl mass efect,wiedzmin,gears of war,lost,turok "i inne".Mam nadzieje ze te inne nie oznacza barbie czy czegos takiego.I licze na mass efecta albo wiedzmina bo gearsy mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować