Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Philips - telewizory stworzone dla graczy

17 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2011 o 15:52, Mariusz178 napisał:

A ja jak kupie(jesli kupie) konsole to podlacze se do monitora przez przejsciowke i mi
wyjdzie tysiac mniej zlotych ha!

Wiesz, że w konsolach nie da się rozdzielczości ustawić :}?
Wyślij mi koniecznie zdjęcie jak już ten, w jakiej odległości od monitora grasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dżizzz nie wierzę, że pojawiła się tu reklama TV w formie artykułu. Szkoda, że nie porównaliście z innymi modelami innych marek, tylko narzuciliście jedną markę. Mam nadzieję, że pojawi się również reklama Sony Bravii czy Samsungów LED TV :)

PS: Też gram na PS3 i na telewizorze Sony :)

EDIT:
@UP przez 3 miesiące grałem na monitorze 24' w rozdzielczości 1920x1080. Nie narzekam na odległość :) Tak jak gra na kompie z padem łapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam ekrany Philipsa, mialem -wlasciwie wciaz mam- tv tej marki, zwykly 32" ekran 720p i zadna Bravia jaka nabylem lata pozniej nie pobila go jakoscia obrazu. Godna zaufania marka, polecam;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 15:55, noobie napisał:

> A ja jak kupie(jesli kupie) konsole to podlacze se do monitora przez przejsciowke
i mi
> wyjdzie tysiac mniej zlotych ha!
Wiesz, że w konsolach nie da się rozdzielczości ustawić :}?
Wyślij mi koniecznie zdjęcie jak już ten, w jakiej odległości od monitora grasz ;)


aj tam aj tam kupi sie monitor 720p i po sprawie bedzie jak przed kompem normalnie :D
Albo na allegroszu jakis tani telewizorek z rozdzielczoscia hd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 15:55, noobie napisał:

> A ja jak kupie(jesli kupie) konsole to podlacze se do monitora przez przejsciowke
i mi
> wyjdzie tysiac mniej zlotych ha!
Wiesz, że w konsolach nie da się rozdzielczości ustawić :}?
Wyślij mi koniecznie zdjęcie jak już ten, w jakiej odległości od monitora grasz ;)


Większej głupoty nie słyszałem. W Konsoli nie da się ustawić rozdzielczości weź puknij się w głowę. Rozdzielczość da się ustawić w ustawieniach konsoli zarówno w X360 jak i PS3 (co do Wii nie wiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, ale wydatek jednak nadal jest ;).

Phoenix505
Owszem, ale masz do wyboru nie wiele, a rozdzielczości są narzucone przez konsolę, więc zbyt dużego wyboru nie masz.

Henrar
Sprawdzałem. 480, 720 i 1080p na xie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyną rzeczą na prawdę wartą uwagi jest podświetlenie LED backlight z funkcją lokalnego wygaszania. Poza tym Tv nie wyróżnia się w sumie niczym specjalnym.

Moglibyście pokusić się o porównanie wielu telewizorów różnych firm, z LED Edge i backlight - myślę, że wielu nie zachęciliście. Konsumenci, w tym i ja, mają tendencję to szukania i sprawdzania wielu, ciekawych modeli różnych producentów.

Komentarz o tym, że prawie 1/4 wskazała w ślepym teście na Philips 46PFL9705 uważam za wyjątkowo zabawny he he ;). Mogliście to sobie darować, serio :D. No i to "PRAWIE". Prawie 1/4 to prawie też 1/5. Ciekawe, co wybrała przeważająca większość ? :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Philips robi świetne TV szczególnie seria 9. Jakbym wiedział jaki to bajer ten Ambilight zbierał bym na Aurea która po prostu wymiata. Na szczęście jeszcze w salonie trzeba TV wymienić i na 90% będzie to nowa seria panasa albo aurei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie. W jakim celu jest to wideo? Skoro nie mamy monitorów potrzebnych do wyświetlenia tego co jest pokazane? Wniosek? Jakim cudem widzę różnicę pomiędzy on i off?
To samo tyczy się reklam telewizorów w samej telewizji. Kup nasz telewizor a będziesz miał takie efekty jak na swoim telewizorze.
Telewizor dla graczy. Pfff... Jeszcze trochę i będziemy dostawać sprzęty użytku domowego dla graczy. Pralka. Zmywarka. Dla gracza.
Aż trudno jest mi uwierzyć, że autor tekstu, aż tak odczuł różnicę między tym telewizorem, a poprzednim. Może głównie ze względu na dwa razy większy rozmiar ekranu.

Rozwalił mnie też komentarz odnośnie przeciętnego gracza i ceny. Znaczy się, że pro gracz po przeczytania tego artykułu zaczyna zbierać kasę i leci zaraz do sklepu? Prędzej pro elo snob, który musi mieć za wszelką cenę wszystkie nowości.
Mam jednego takiego znajomego. Zwykła myszka, zwykły monitor, zwykła klawiatura, monitor często rozjaśniony, żeby widzieć przeciwników, którzy mogli by się chować w ewentualnych ciemniejszych zakątkach mapy i w fpsach średnie ratio na rundę ma 10:1 Więc co mi tu autor próbuje wcisnąć, że pro gracz ślini się na gadżety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na Xboxie na zmianę na Toshiba Regza 42Z3030D(kupiona 2 lata temu w Saturnie za 2999zł) , wtedy z kinem Yamaha Orion 160 DVD-S663, RX-V365, Prism Audio Odyssey X100(kupione kilka dni temu w Euro za 2190 zł), ale częściej z Samsungiem P2270HD(kupiony przed Świętami w Komputroniku 779zł), komp również jest podłączany do niego :) Konsola jest z Anglii, kupiona w lipcu za 199funtów, 3-4 dni roboty.

Ps.: Nie wiem po co podałem te numerki i tak nikt nie wie o co chodzi, nawet ja ;p ale może sobie ktoś zobaczyć jak to wygląda w necie. Taki sprzęt kosztował mnie sporo kasy, ale na szczęście co wakacje wyjeżdżam do Anglii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować