Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz pierwszy teaser Beyond Good & Evil HD

19 postów w tym temacie

Powiedzmy sobie szczerze - z rozmyciem tekstur to wystarczyło by włączenie emulacji PS2 w PS3 i tyle. Te HD-gry tak naprawdę nie są HD, łaskawie gdzieś tam poprawią kilka tekstur, ale nie przyłożą się nic więcej - to po prostu te same gry odpalone w wyższej rozdziałce - równie dobrze można odpalić jakąś nową grę w 640x480 i będziemy mieć wersję z PS2, a potem w HD i różnica będzie taka sama. Mniejsze piksele, ale nadal tyle samo wielokątów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety przedmówca ma rację. Poza tym wersję na PC można bez problemu odpalić w wyższej rozdzielczości i daje nam to ten sam efekt. Takie HD to w zasadzie nic innego jak zachęcenie do kupna, wabik. Nie powiem, BG&E to świetna gra - jedna z lepszych w jakie grałem ! - ale poprawienie samego wyświetlania gry nie sprawi, że większa rzesza graczy po nią sięgnie ... Cóż, na BG&E 2 i tak czekam z ogromną niecierpliwością !

A w bonusie: http:www.youtube.com/watch?v=wVwTrjwautQ - ciekawe, jeśli tak ma wyglądać BG&E 2 to, niech mnie kule biją, ale chcę to już zaraz ! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 20:29, Kaldaka napisał:

A w bonusie: http:www.youtube.com/watch?v=wVwTrjwautQ - ciekawe, jeśli tak ma wyglądać BG&E 2 to, niech mnie kule biją, ale chcę to już zaraz ! :]

Assassin's Creed w "spódnicy". Przy zeskoku z dachu Jade powinna wpaść do jakiegoś wózka z sianem, a nie tak twardo i brutalnie, zbierać siniaki na betonie ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, fajnie, hura, jest (prawie) HD. Na PC HD było w momencie premiery i jakoś nikt się tym nie podniecał... robienie wersji HD gier ma sens w przypadku takich tytułów jak God of War, gdzie a) grafika faktycznie jest lepsza b) nie było wersji na PC. Niech zrobią port na PSP to kupię. A jak nie, to zaciskam dalej zęby i czekam na część drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 21:26, Ichibanboshi-kun napisał:

Fajnie by było jakby aktualny klient na gogusiu został zaktualizowany do tej wersji :)


Eeee... tak jak było już wcześniej wspomniane, pecetowcy mieli wersję HD już od samego początku. Wystarczy zwiększyć rozdziałkę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HD czy nie to mnie i tak cieszy, że gra wędruje na PS3 i X360. Może wreszcie gra zostanie doceniona tak jak na to zasługiwała w dniu premiery. Swoją drogą i tak prezentuje się to lepiej niż PoP Trilogy.
Pozostaje czekać na drugą część, pierwsza to dla mnie klasyk i będę bronił tej opinii do upadłego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 23:15, Big_Boss napisał:

Dlaczego nikt nie wspomina o tragicznej obsłudze szerokiego ekranu tej gry na PC, tylko
wszyscy opiewają to, że mieli HD od początku?

bo jak ta gra wyszla to widescreeny nie byly popularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 14:59, Kaldaka napisał:

A mi się jednoznacznie skojarzyło z Mirrors Edge ;]

Fakt, z tym też, nawet bardziej ale nawiązać chciałem do portfolio Ubisoftu ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 21:09, Buhahahahaha napisał:

Niech się pospieszą z II, a nie próbują naciągać. :/


Ty już tak nie cwaniakuj: Ubisoft kiedyś swoją chorą polityką wydawniczą zarżnęło BG&E. Teraz pewnie chcą się przekonać, czy ta marka ma jakieś szanse, ergo: zależą od tego też losy dwójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, ale myślisz, że Ubi robi tę grę tylko dla paru Polaków, którym się zachciewa kontynuacji jakiegoś mało dochodowego tytułu? Gram.pl to nie jest cały świat, a Ubisoft przecież celuje w duże, zachodnie rynki i niespecjalnie się jakąś Polską przejmie. Chcą pewnie rozeznać się w rynku i zobaczyć, jak ta marka się przyjmie.

Zresztą abstrahując od BG&E HD - Ancel i tak nie będzie się popędzaniem przejmował, bo nad dwójką pracuje mała grupka specjalistów i nie wyda gry, dopóki nie będzie gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować