Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Test Drive Unlimited 2 na konsole w niższej cenie w przedsprzedaży w sklepie gram.pl

12 postów w tym temacie

Pre-order potaniał, ciekawe czy sprawką tego jest to że jest małe zainteresowanie tą grą na konsolach ^^. Czy też może czysto przypadkowo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 12:45, Casprov napisał:

Pre-order potaniał, ciekawe czy sprawką tego jest to że jest małe zainteresowanie tą
grą na konsolach ^^. Czy też może czysto przypadkowo ..


Nowa niższa cena zakupu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 13:05, adiekspert4 napisał:

Co ja bym dał za nazwę soundtracku z tego trailera... Dużo bym dał, ot co.


To mix piosenki Sweet zespołu Teenage Rampage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 13:05, adiekspert4 napisał:

Co ja bym dał za nazwę soundtracku z tego trailera... Dużo bym dał, ot co.


Wyczytałem, ze motywem przewodnim gry jak i większości trailerów jest utwór Ghost''n''stuff", więc pod tym kątem trzeba poszukiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PC jak najbardziej kupię ze względu na lokalizację ... o ile gra będzie co najmniej dobra :) . W zasadzie Cenega robi dubbing na PC i zamiast dać go do wersji konsolowych co podzieliłoby cenę dubbingu na większą ilość sprzedanych kopii . Nie wiem , może ja czegoś nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Isi, ale i tak nic nie znalazłem. Poczekam do premiery, może będzie więcej ścieżki dźwiękowej z gry na youtube. Tak czy inaczej, nie mogę się doczekać premiery. W jedynkę zagrywałem się bardzo długo, mam nadzieję, że model sterowania i otoczenie nie będzie mnie nudzić. Trzymam kciuki za tę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pre-order tanieje, ponieważ w sklepie gram jest co raz niższa sprzedaż. Po za drogimi nowościami co raz ciężej uświadczyć można na stanie magazynu gry z serii Classic. Mówię tu o grach na PC jak i konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować