Zaloguj się, aby obserwować  
ShadowG

Devastation

12 postów w tym temacie

Zainstalowałem, pograłem z 3 godzinki...wnioski...prymitywna strzelanka, SI wrogów porównywalne z inteligencją teletubisiów...błędy w grafice...słaba grafa...ogólnie kiepska gra..może w roku swej premiery była dobra...lecz dziś jest wiele ambitnych gier - szkoda każdej nanosekundy z nią spędzonej...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grę grałem już dawno, ale mogę powiedzieć, że spodobała mi się...
Fabuła nie jest zbyt porywająca, ale da się znieść... Gra powstała na Unreal Engine 2.0 więc grafika powinna być ładna, no i jest. Bardzo fajnie wygląda też duża interakcja z otoczeniem - dużo rzeczy można podnieść, rzucić nimi, albo używać jako broni - najbardziej widoczne jest to w misji w siedzibie tych złych, gdzie mieliśmy uwolnić naszego kumpla itd... Gra nie była dla mnie jakimś szczególnym wyzwaniem, ale pod koniec normalnie oniemiałem widząc jak nasi rebelianci odzyskali machinę do respawnów (podzielam zdanie jednego z bohaterów, jak wskrzeszali jedną z dziewczym :P)... Gra stała się multi-playerem, tylko, że w singlu... Mimo to przejście gry sprawiło mi dużo frajdy...
A oto filmik, który zrobiłem natchniony tą grą... :) http://www.gametrailers.com/umwatcher.php?id=15249

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie jeszcze mam pytanie:
Czasami jak przeszłem misję to wybierałem bronie i jak już wybrałem do wychodzi mi do pulpitu i pokazuje się interfejs o błędzie krytycznym i jak nacisne "Ok" to mi się gra wyłącza, jak coś wiecie to piszcie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 16:13, Rafcio Master napisał:

Poprostu ta gra jest dosć zabugowana, ja też grając w to miałem czasem ''wycieczki'' do windy
:P

Ja tam jeszcze z bugiem się nie spotkałem ale być może występują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować