Zaloguj się, aby obserwować  
ShadowG

Halo - temat ogólny

91 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2008 o 10:46, NuGGet napisał:


> Potwierdzam, gierka świetna, jednak nie odniosła większego sukcesu wśród braci pecetowców.

> Mi jednak się diabelnie podoba.
Mi też gra się bardzo podoba, ale wkurza mnie jedno. Każdy jeden budynek, w środku wygląda
praktycznie tak samo :/ Ale to jak dla mnie, jedyna wada tej gry. Reszta jest super, szczególnie
jazda Warthogiem ;)

Warthogiem też mi się fajnie jeździło, ale czołg... Wadą jest to, że mało broni możemy mieć przy sobie (tylko dwie?) przynajmniej twórcy zwiększyliby tę liczbę do 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2008 o 01:02, Kerberos napisał:

Warthogiem też mi się fajnie jeździło, ale czołg... Wadą jest to, że mało broni możemy mieć
przy sobie (tylko dwie?) przynajmniej twórcy zwiększyliby tę liczbę do 3...

Czołg też był fajny ;) Szczególnie jak siedziało na nim czterech typa, a kosmici ich strącali :P Fajnie latali wtedy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 11:13, NuGGet napisał:


> Warthogiem też mi się fajnie jeździło, ale czołg... Wadą jest to, że mało broni możemy
mieć
> przy sobie (tylko dwie?) przynajmniej twórcy zwiększyliby tę liczbę do 3...
Czołg też był fajny ;) Szczególnie jak siedziało na nim czterech typa, a kosmici ich strącali
:P Fajnie latali wtedy ;P

Tylko karabin stacjonarny tego czołgu baaardzo niecelny... Ale działo... Totalna rozwałka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 17:08, HEB napisał:

??????

O co ci chodzi...?

Kerberos >
Czołgiem sie dobrze jeździło i niszczyło pojazdy, ale jak nas dorwały te małe, latające badziewia kosmitów to już nie było tak kolorowo ;P Kurcze, chyba muszę poszukać płytki z Halo, i zacząć znowu grać ;) Może w końcu spróbuję sił w multi, bo kiedy ostatnio grałem w Halo, to jeszcze neta nawet nie miałem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zapraszam do multi, ostatnimi czasy porobiło się sporo polskich klanów i trzeba przyznać że Polacy potrafią pokażać na sieci, kto rządzi w tą grę. Co ciekawe polskie klany zwalczają się nawzajem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w Halo przez neta już od ładnych paru tygodni. Mam pytanko - czy macie na forum jakiś polski klan, do którego przyjęlibyście nowicjusza? ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie Gram w halo combat evolved aby sobie trochę postrzelać (I nie ukrywam że całkiem dobrze mi idzie :P) a do modów używam Halo custom edition i pobrałem sobie mapę Hugeass którą polecam! I sobie pobrałem z neta Halo 2 weapons dla Halo Custom Edition i jak rozpakowuję Tam jest tylko plik "Tags" a w środku dual smg itp...
A moje pytanie jest takie jak te bronie się dodaje?

Z Góry dzięki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 17:36, Jogurcik1 napisał:

Jak można ( o ile w ogóle się da) dodać boty w multiplayer?? w halo 1 i 2


Nie spamuj :P

A jesli chodzi o pytanie to wiem że do jedynki się nie da dodać botów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 19:16, TigerXP napisał:

> Jak można ( o ile w ogóle się da) dodać boty w multiplayer?? w halo 1 i 2
>

Nie spamuj :P

A jesli chodzi o pytanie to wiem że do jedynki się nie da dodać botów.


a w halo 2 można??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie szukałem i wątpie czy jest, jesli już to pewnie jakieś nieoficjalne. Ale akurat do tej gry nie potrzeba zbyt dobrej znajomości angielskiego. Więc jesli znasz ang na chociaż podstawowym poziomie, spokojnie zrozumiesz fabułe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować