• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Ostiego

GUILD WARS BRAK KLUCZA

Pytanie

Zamówiłem Guild Wars przez internet w sklepie GRAM.PL otwieram paczkę a tam pudełko które jest dość znisczone, co mnie już trochę zaniepokoiło.. i słusznie gdyż w pudełku niebyło KLUCZA DO GRY!!
Było po 19.00 więc telefonu w CDProjekcie/Gram.pl nikt nie odbierał, chciałem napisać do pomocy technicznej podałem klucz rejestracji elektronicznej i okazało się że został już użyty. Napisałem właśnie maila i czekam na odpowiedź. Jestem ciekaw kto mnie tam tak pięknie załatwił (ponad 100 złotych).
Chciałbym więc poinformowac was graczy i ekipe gram.pl że czuję się oszukany i mam nadzieję że problem ten jak najszybciej zostanie rozwiązany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

58 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

człowieku, ja zawsze sprawdzam paczke przy kurierze bo mam takie święte konsumenckie prawo, i jak widze że coś jest nie tak to po prostu nie odbieram paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.04.2006 o 11:47, Marcin-91 napisał:

człowieku, ja zawsze sprawdzam paczke przy kurierze bo mam takie święte konsumenckie
prawo, i jak widze że coś jest nie tak to po prostu nie odbieram paczki.


No ok tyle tylko że paczkę odebrał brat (i jej nie ruszał) bo byłem w pracy, a w chacie zlądowałem dopiero po 19.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 08.04.2006 o 11:49, Ostiego napisał:

No ok tyle tylko że paczkę odebrał brat (i jej nie ruszał) bo byłem w pracy, a w chacie zlądowałem
dopiero po 19.00

No to masz niebywałego pecha... Ale na CDP nie narzekaj, pamiętam że kiedy dostałem potłuczony przez kuriera qbek, (gratis do gry AoEIII) podesłali mi nowy bez wiekszych problemów, poza tym jesli masz fakture to powinni Ci wymienić gre nan nową , jesli odeślesz im tą, która dostałeś. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak zrobie, nie wiem tylko czy wytrzymam do nastepnego weekendu bez tej gierki=) Skoro mówisz że CDP naprawdę tak dba o nas to myslę że będzie oki. Szkoda tylko że jest weekend i nie mogę odrazu tego wyjasnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.04.2006 o 21:16, Budyn napisał:

> Brak klucza oznacza brak orginału
O skąd ty to wiesz? Kluczów nie naklejają ludzie tylko maszyny, to jedno omsknięcie mogło się
zdarzyć


Czy ja wiem ale to by bylo niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja tak se myślałem czy można być pewnym, czy HoM&M V przyślą przez Masterlinka w dobrym stanie czy w takim jak Guild Warsa dostał Ostiego.Co o tym myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.04.2006 o 21:35, ciaputek napisał:

Ja tak se myślałem czy można być pewnym, czy HoM&M V przyślą przez Masterlinka w dobrym stanie
czy w takim jak Guild Warsa dostał Ostiego.Co o tym myślicie???

ja sadze ze przy HOM&M V zadnych przekretow nie bedzie. wkoncu tak zapowiadana gra na pewno dobrze dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.04.2006 o 21:35, ciaputek napisał:

Ja tak se myślałem czy można być pewnym, czy HoM&M V przyślą przez Masterlinka w dobrym stanie
czy w takim jak Guild Warsa dostał Ostiego.Co o tym myślicie???


To był jeden przypadek! Wydaje mi się, że takie coś może się zdarzyć raz na wieeeeeeeeele przypadków. Więć na Twoim miesjcu bym się nie bał. I CDP, i Masterlink to dobre firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzięki Glizdzie101 i Rafcio Masterowi za odp. W sumie prawdopodobieństwo jest bardzo niskie, ale zawsze jest co nie????No ale chyba <tak jak mówicie, wszystko w porzo będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Miałem tak z wykorzystanym kluczem w Battlefieldie 2 i wymienili mi klucz i zablokowali NA IP ZŁODZIEJA.
Nie wiem czy autor klamie czy nie. To już sprawa między CDP a autorem. Więc po co ten temat??

PS. A propos to jest możliwe że ktoś ukadł klucz. Pamiętacie jak w "Uwadze!" było o złodziejach z poczty ??
PS2.:) Autor nie jest tak głupi żeby kupić na allegro same płytki do gry. To bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.04.2006 o 21:35, ciaputek napisał:

Ja tak se myślałem czy można być pewnym, czy HoM&M V przyślą przez Masterlinka w dobrym stanie
czy w takim jak Guild Warsa dostał Ostiego.Co o tym myślicie???


Taka sama szansa na to, że rozwalą Ci Herosa jak na to, że wybebeszyli komuś GW. Przy kurierze o tyle mniejsza, że kurier odpowiada "głową" za paczke.

Ja zamawiam gry od CD Projektu kurierem od kiedy pamiętam i jedyny problem jaki miałem to niemożliwość zarejestrowania gry podczas zmian na stronie. Problem zgłosiłem do pomocy technicznej, a odpowiedź otrzymałem następnego dnia. W odpowiedzi grzecznie wyjaśniono mi przyczynę problemu i sprawa zakończyła się :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przykra sprawa, ale glowa do gory, w poniedzialek wyjasni sie sprawa i napewno dostaniesz nowy egzemplarz a ten bedziesz musial odeslac. Mozliwe, ze jeszcze jakis upominek dostaniesz wramach przeprosin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzieki za wasze wypowiedzi. jutro po pracy dowiem sie co dalej i dam znać. Wczoraj popołudniu kupiłem nową GW w empiku=) i było to zupełnie inne wydanie - jedna gruba klejona książeczka zamiast dwóch pudełko czarne, dodatkowa ksiażeczka z krótkim opisem innych gierek NCSoft. Wogóle miałem taką jazdę że wziołem 3 egzemplarze i każdy DOKŁADNIE obejrzałem zanim poszedłem do kasy=) no i oczywiście zaraz po zapłaceniu odpakowałem i był, był mój kod=) No i nocka zawalona=) Tak więc jeśli pozytywnie rozpatrzą tą reklamacje to odsprzedam kumplowi, oczywiście będe trochę stratny, ale zyskam kompana do drużyny=)
Co do HoMM V (i innych gierek) to mam nadzieję że więcej się to nie powtórzy i nikt nie będzie musiał przeżywać rozczarowania i wielkiego wkur... , że o stracie zaufania i czasu nie wspomne. Mam nadzieje że CDP/Gram.pl (jak już pisałem wcześniej), naprawdę dba o nas - swych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Widać, że byłeś strasznie napalony na to GW :) Jeszcze zanim Ci w ogóle odpisali kupiłeś nowy egzemplarz. Ja bym poczekał i tylko jeśli by nie rozpatrzyli pozytwnie tej reklamacji (w co wątpię) kupił bym nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

CDP to jednak honorowa firma - po telefonie z opisem problemu wysłałem paczkę z felernym egzemplarzem gry, oraz kopią faktury i oczekuję na nowego GW. Jak tylko otrzymam gierkę dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dziś otrzymałem nowego GW! Dziękuje bardzo ekipie CDP/Gram.pl za pozytywne rozwiązanie tego problemu i wszystkim którzy wypowiedzieli się w w tym temacie. Raz jeszcze DZIĘKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.04.2006 o 23:59, Ostiego napisał:

Dziś otrzymałem nowego GW! Dziękuje bardzo ekipie CDP/Gram.pl za pozytywne rozwiązanie tego
problemu i wszystkim którzy wypowiedzieli się w w tym temacie. Raz jeszcze DZIĘKI


Cieszę się że mogliśmy pomóc. Na przyszłość, w razie jakichkolwiek problemów lub uwag (odpukać, odpukać!! ;) kontaktuj się bezpośrednio z nami. Namiary już masz :). A tymczasem milej zabawy z GW!

PS: Temat, w związku z jego wyjaśnieniem, zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować