Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Test Drive Unlimited 2 - betatest

12 postów w tym temacie

Czyli jednym słowem nowe TDU jest kijowe? W takim razie wciąż podtrzymuję decyzję żeby zaraz po premierze trzymać się od tej gry z daleka. Thx za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczęściarze ;p Też bym sobie przetestował ale oczywiście jak były beta testy to mi nie było dane dostać klucz :( No nic ja z niecierpliwością czekam na swój egzemplarz gry bo z tego co widzę to warto! Może i jest kilka minusów jak te prawa jazdy... eh no ale mimo to ciąglenie mogę się doczekać :> 1500 dolarów mycie auta xD Rozbawiło mnie to ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Na szczęście po kilku godzinach spędzonych z TDU 2 mogę zaanonsować wszystkim stęsknionym kontynuacji TDU: wygląda na to, że druga cześć serii zaspokoi Wasze pragnienia i spełni Wasze oczekiwania."

Z tego co ja tu wyczytałem to moje na dzieje, że ta gra będzie dobra legły w gruzach definitywnie. Model jazdy gorszy niż w jedynce? Zakładając, że autor ma rację (co nie jest takie pewne skoro grał chwilę i to na klawiaturze), oznacza to rozpacz i katastrofę. Już w jedynce model jazdy był kiepski - nieprecyzyjny, podskakujące samochody na ostrych i "stromych" zakrętach, nie wyłączalna w praktyce asysta, brak większych różnic w prowadzeniu różnych aut, niewrażliwość na 10 cm krawężniki i pobocze, etc...

Cała simsowatość przekracza 1000krotnie i tak ten głupi element jedynki. Fabuła? Nie wyobrażam sobie żeby była inna niż historyjka z początku. Będzie taką samą kupą, bo niby jak to takiej gry można ułożyć sensowną fabułę. Skupili by sie na kluczowych aspektach gry, a nie dodają kompletnie nie przydatne i do tego tak słabo zrobione obce elementy. Trzecia część pewnie ukaże się jako dodatek The Sims 3: TDU i będzie dodawała do gry możliwość kierowania samochodem.

Nie wspominając już o nieodżałowanej liście samochodów która jest krótsza i mniej ciekawa pod względem pozycji niż jedynka bez megapacka.

Jestem ciekaw jednej rzeczy. Ciekawe jak wyglądają odgłosy silników. Pewnie tak jak w jedynce, gdzie za dźwięk do co trzeciego samochodu odpowiadał odpowiednio rozkręcony silnik odkurzacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sie dowiaduje na temat 2, to wszystko mnie zniechęca, jak najpierw usłyszałem ze 2 bedzie to strasznie sie ucieszyłem.
Ale jednak widze że gra nie bedzie taka dobra jak powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W miesiąc czasu chcą poprawić model jazdy? Życzę powodzenia. Czasu zostało tyle, co na kosmetyczne poprawki, a oni twierdzą, że jeszcze zdążą naprawić coś, co powinno się skasować i zrobić od nowa. Ale cóż, zobaczymy. Może są geniuszami, a do tego cyborgami i przez wspomniany miesiąc nie zamierzają spać ani jeść.

A co do tekstu, to (jak na mój gust oczywiście) miejscami trochę przekombinowany, np.: "...w końcu w Test Drive Unlimited 2 ewidentnie ma ona co najwyżej drugorzędne znaczenie" . Albo coś jest "ewidentnie", albo "co najwyżej". Nigdy "ewidentnie co najwyżej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TDU było naprawdę fajne, spędziłem przy tej grze sporo czasu i naprawdę dobrze się bawiłem, ale z tego co widzę po drugiej części, to daruję sobie zakup tej gry, bo nie wiem czy jest jakikolwiek sens.. Przede wszystkim te śmieszne kupowanie okularów i inne tego typu metroseksualne elementy. Wydaje mi się, że twórcy własnie czymś takim popsuli TDU2. Oprawa wizualna i model jazdy również pozostawiają wiele do życzenia. Szkoda.. pierwsza część również miała wiele podobnych niedoskonałości, ale naprawdę wciągała, a w drugiej części z tego co widać brakuje własnie tego elementu, który pozwoliłby zasiąść przy tej grze dłuższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kupujcie tej gry to najwiekszy crap 2011 roku.Sterowanie do bani brak mozliwosci ustawiania siedzen grafika wcale nie powala a wymagania ogromne.Gram obecnie w pelna wersje tej gry to co wypisuje gram pl i reszta to to jest bujda.To nie jest test drive tylko symulator wozka widlowego i simsow.W zyciu takie gówno jeszcze nie gralem NFS HP bije to cos na głowe pod wzgledem graficznym jak i game play .Zaoszczedzcie pieniadze na cos innego nie kupujcie tego bo bedziecie zalowac.TDu 1 miaqlo klimat moze powalajacej grafiki nie mialo ale to co eden zrobił z TDU 2 to mozna to smialo nazwac uśmierceniem TDU.Dziekujemy wam panowei za to ze pracowaliscie tyle lat i wydaliscie półprodukt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować