Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Il-2 Sturmovik: Cliffs of Dover wyląduje w marcu

14 postów w tym temacie

No i elegancko, moim zdaniem najlepsza pozycja jaka kiedykolwiek się ukazała jeżeli chodzi o symulator maszyn wojskowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy najlepszy symulator, to bym polemizował, grając w DCS: Black Shark i DCS: Warthog niebawem...

Oczywiście cieszy, że ktoś jeszcze na poletku symulacji lotniczych coś działa, ale wiedząc ile ta gra powstaje, to aż żal portki ściska. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dorobię się większego monitora to zakupię też Joystick i kilka symulatorów z tym włącznie :) Czy ktoś wie czy są takie joysticki z dodatkowym analogiem do rozglądania się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 00:57, Rojo napisał:

No i elegancko, moim zdaniem najlepsza pozycja jaka kiedykolwiek się ukazała jeżeli chodzi
o symulator maszyn wojskowych ;)


Widać w niewiele symulatorów grałeś.

Bambusek - symulatory obecne są wyłącznie na komputerach, więc jeśli coś by się pojawiło na konsole, to nie miałoby to już nic wspólnego z symulatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 01:32, byverter napisał:

Jak dorobię się większego monitora to zakupię też Joystick i kilka symulatorów z tym
włącznie :) Czy ktoś wie czy są takie joysticki z dodatkowym analogiem do rozglądania
się?


Każdy joystick ma grzybek analogowy. :) O ile oczywiście rozmawiamy o czymś lepszym niż zabawka za 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 01:36, Vojtas napisał:

Bambusek - symulatory obecne są wyłącznie na komputerach, więc jeśli coś by się
pojawiło na konsole, to nie miałoby to już nic wspólnego z symulatorem.


Wiem, ale fakt, że ten wyjdzie tylko na PC przynajmniej daje sygnał, że będzie symulator, a nie gra próbująca nieudolnie symulację udawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To gra doskonale znana pod wcześniejszym tytułem Storm of War: Battle of Britain bazująca na zmodyfikowanym silniku znanym z Ił2FB/AEP/PF/46.
Zmianie uległa tylko nazwa, a żeby nie byłby to pełnokrwisty (no prawie, bo i takim Ił nigdy nie był) symulator, to trzeba by było wymienić cały silnik gry, bo graficznie stary nie podołałby arcadeowej strzelaninie. Oczywiście nic trudnego, bo wystarczyłoby wykorzystać ten powstały dla "Birds Of Pray" znanego z konsol.

Nie ma co pękać, gra na pewno przyniesie nie mniej radości co stary Iłek, choć nie wiem czy w dobie modów do tego ostatniego, gra ta w ogóle jest potrzebna komukolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IŁ2 szturmowik forgotten battles deluxe zawiera ponad 200 samolotów do dyspozycji gracza, więc się nie popisali tymi 12... ale multi player do 128 graczy zapowiada się świetnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że nie będzie to kolejny crap jakto zrobili z SH5 i do tego
en durny DRM. Ubi niestety ostatnio strasznie kiepskie symulatory robi.

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety z tego co dzisiaj na sieci wygrzebałem okazuje się że z tym symulatorem jest tragedia.... Wywalanie do pulpitu, tragiczna optymalizacja, słaba oprawa audio co zresztą widać na filmikach ( wszystkie samoloty maja ten sam dźwięk kal się ogląda z zewnatrz i to jeszcze dzwięk ze starego ila :P) pozatym na rosyjskich filmikach na yotubie pokazana jest masa bubli jakie gra posiada. No ale miejmy nadzieje ze za jakieś 7 miesięcy grę połatają i będzie to dobry następca w serii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda staro, bo to wcale nie nowy silnik, a podrasowany stary...
Niektórym gra działa przyzwoicie i normalnie, ale rzeczywiście znowu parcie wydawcy spowodowało wydanie tytułu będącego w faktycznym stanie bety jeszcze.
Przyszłość wcale nie taka pewna skoro sprzeda się słabo, a z zespołu odchodzi główny animator serii czyli Oleg Maddox "be sure".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy !
Gre kupilem zainstalowalem i jakos nie moge dojsc co mam zrobic zeby zamiast klawaitury latac jojstikiem !!
W tej starej wersji odrazu mozna bylo latac jojstikiem ale tutaj nie moge dojsc do tego jak to zrobic !!
Moze ktos wie jak to zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować