Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 2 z wersją demo na wyłączność Xboksa 360

45 postów w tym temacie

zreszta ja wiem czy jest czego zalowac? w multi crysis wars gralem glownie na duzych mapach typu Battleground, tu beda pewnie tylko malutkie mapy :/, takie w sam raz na niewykorzystana przez nikogo utajniona i przyczajana MOC nextgenowych konsol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko... Jakbyście mieli X36 nie było by komentarzy typu "omg wtf czemu na PC nie ma? co za scurb nooby z tego EA/crytecka..."
Demo to tylko demo, strach pomyśleć co by się tu działo jakby wam zabrali to całkowicie na PC ^^
Nagram filmik we wtorek z dema to wrzucę tu link dla chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2011 o 23:35, Noma napisał:

Matko... Jakbyście mieli X36 nie było by komentarzy typu "omg wtf czemu na PC nie ma?
co za scurb nooby z tego EA/crytecka..."
Demo to tylko demo, strach pomyśleć co by się tu działo jakby wam zabrali to całkowicie
na PC ^^
Nagram filmik we wtorek z dema to wrzucę tu link dla chętnych.

Posiadam x''a, jednak demo fps''a wolałbym osobiście zobaczyć i przetestować na PC!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2011 o 23:35, Noma napisał:

Matko... Jakbyście mieli X36 nie było by komentarzy typu "omg wtf czemu na PC nie ma?
co za scurb nooby z tego EA/crytecka..."


Wiesz, jeśli mi Xklocka zasponsorujesz, to chętnie go sobie sprawię :P Inaczej szkoda mi na to coś kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma techniczne pytanie do Cryteka, apropo Crysis 2, to niech je tu zada, a ja przekażę. Akurat 5 osób z ich ekipy jest w tym tygodniu w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować