• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
brajan_astor

Spellforce: Złota Edycja-problem z uruchomieniem gry

Pytanie

Dwa dni temu kupiłem sobie spellforce: złota edycja.Po zainstalowaniu gry pojawia się reklama Cdprojektu w flash macromedia ,a potem pojawia się pulpit i wyskakuje okienko "Conflict: a hook proces was found, please deactive all anti-virus ,anti-trojans and debugers"
Niestety wyłączyłem te programy i nic to nie dało. PLS. pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

25 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Weź je najlepiej powyłączaj wszystkie

ps jeśli masz za dużo antivirusów na jednym kompie pamiętaj, że mogą sie ze sobą nieźle gryść np MKS_VIR i Norton Anti Virus bardzo się nie lubią i przysważają wile kłopotów użytkownikowi to tyle co ja wiem ze swoich przygód :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak u mnie wyskakiwało to mój brat kilka razy klikał na skrót do Spellforce i mu w końcu zaskakiwało. Poważnie mówię, nawet jak był Arca Vir zainstalowany w systemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Problem niestety z "dziwnymi" antywirusami i firewallami jest dość powszechny przy tym tytule, info co robić dostaniesz na mail''a i wielka prośba jeśli rozwiązanie pierwsze nie dało rady daj znać wtedy poda się inne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam identyczny problem, jednak to rozwiązanie za bardzo mi nie pomoże ;). Otóż kiedy włączyłem spellforca wszystko było dobrze, gra działała wzorowo. Następnego dnia jednak windows xp poczciwiec skonczył faze siadanai co dwie godziny w formie błędu krytycznego (bluescreena) i padł na dobre. Niedawno skończyłem formatować, własnie poinstalowałem sterowniki dajrekty itd. Instaluje sobie spellforce, uruchamiam... a tu co? d***! ;). Identyczny błąd mi wyskakuje, jednak nie mam żadnego oprogramowania antywirusowego, zapory windowsowej, ani tym bardziej żadnych wirusów, w końcu skąd miałyby się wziąśc godzine po formatowaniu? Procesy ograniczają się do kilku systemowych i teatimera (ochrona rejestru, którą miałem przed formatowaniem i dorbze chodziło, a i już próbowałem odinstalować, ale nic nei dało). Jedyną ochroną komputera jest spybot, ale już odinstalowalem go i także nic nie pomogło. Cóż robić pytam ja się was? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować