• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
mathew11111

Mafia - problem

Pytanie

Mam pewien problem i mam nadzieję że jakiś dobry człowiek odpowie mi na to pytanie! A mianowicie dośc dawno temu kupiłem sobie grę Mafia The City of Lost Haevan(Mafia I)! Mam system Windows vista i jak uruchamiam grę pisze mi: Error: #4205 Generic..... Co mam zrobic? Natknąłem się już na ten problem w sieci ale nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie! Czy ktoś wie co mogę zrobic żeby gierka poszła? Mam tą starą wersję z 3 CD! Proszę o natychmiastową odpowiedź jeśli to możliwe! Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

46 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Nie grać na lapku. Część gier nie działa poprawnie na komputerach przenośnych tak może być w przypadku mafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.02.2011 o 02:54, Zgreed66 napisał:

Jak masz laptopa to sterowniki sciagasz, ze strony producenta laptopa.


Jeśli chodzi o karty ATI nie koniecznie, bynajmniej polecam ściągać ze strony producenta karty.
Co do usera z problemem mam wrażenie po całości rozmowy że w systemie raczej nie ma zachowanego porządku co uniemożliwia grę.
Ja mam laptop - Mafia działa.
Każda działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.02.2011 o 10:50, Smileyer napisał:

Jeśli chodzi o karty ATI nie koniecznie, bynajmniej polecam ściągać ze strony producenta
karty.
Co do usera z problemem mam wrażenie po całości rozmowy że w systemie raczej nie ma zachowanego
porządku co uniemożliwia grę.
Ja mam laptop - Mafia działa.
Każda działa :)

a ty jaki masz system i kartę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Używasz programów takich jak CCleaner, TuneUp , Systemowy Defragmentator Dysków, darmowe defragmentatory rejestru ?

Dell Studio 1555 - i wszystko jasne : )

Co do tej Mafii, włącz sobie jej Konfigurację, tam jest taka ikonka o ile pamiętam. I sam ustaw tam rozdzielczość oraz w razie potrzeby wszelkie inne opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ustawiłem i nic z tego!
PS. Ja nie za bardzo wiem co ustawic! rozdzielczośc paletę kolorów i odświeżanie to wiem muzykę też i detale ale w opcjach eksperta nie wiem co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.02.2011 o 14:01, mathew11111 napisał:

ustawiłem i nic z tego!
PS. Ja nie za bardzo wiem co ustawic! rozdzielczośc paletę kolorów i odświeżanie to wiem
muzykę też i detale ale w opcjach eksperta nie wiem co!


Rozdzielczość ustaw optymalną, odświeżanie 60Hz, paleta 32, Truecolor, Antyaliasing wyłącz, eax wyłacz .W zaawansowanych mam: sprzętowe TransformLighting i zawieś przy braku aktywności włączone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przestań spamować. Po to między innymi istnieje osobny dział pomocy technicznej aby istniejące w nim tematy nie były tak szybko zakrywane nowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

http://forums.gamespy.com/technical_issues/b48748/4585346/p1/

Hello,
Error: Init error 4205 generic... I have a fix for this. Run the cd directly from your cd - rom drive. Not the icon. Then choose setup. Then in the setup properties, instead of auto detect, choose the resolution your screen is set at, mine was 1440x900, then change the refresh rate from default to whatever your screens refresh rate is. Mine was 60 htz. See the error is a generic error which means it cannot detect your hardware configurations so you have to choose them manually. Those two changes are all that is necessary. Hope this helps! Worked for me.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.02.2011 o 09:40, mathew11111 napisał:

Thanks but why do you write in English?
PS. It could not(to nic nie dało). Any other ideas?(Jakieś inne pomysły)?


Tak. Mam dla Ciebie jeszcze jedno rozwiązanie.
Na końcu książeczki którą masz dołączoną do gry jest taki dział "Pomoc Techniczna" a poniżej numery kontaktowe.
Bo skoro rozwiązanie które podałem Ja i powyżej kolega L33T nie pomaga u Ciebie ( a u wielu innych osób ten problem rozwiązuje) to zostaje Ci kontakt z Cenega :)

Ostatecznie możesz sobie jeszcze DirectX zainstalować z płyty Mafii lub też całkowicie przeinstalować grę.

Możesz jeszcze obczaić to http://pieter.wigleven.com/it/archives/70 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować