• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Velidergarm

Jak podłączyć słyuchawko-mikrofon [Rozwiązany]

Pytanie

Po raz pierwszy mam takie urządzenie, i za nic nie wiem jak włączyć słuchawki, aby dźwięk brzmiał przez nie a nie przez głośniki, i nie wiem jak włączyć mikrofon żeby nagrywał. Pomoże ktoś, bo się w tym nie łapię. Gdzie mam co włączyć i tak dalej. Ale żeby, jeśli odłączę słuchawki to dźwięk znowu miał by płynąć przez głośniki. Kompletnie nie wiem jak włączyć ten mikrofono-słuchawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Trochę za ogólnie ten swój problem opisałeś. W ogóle podłączyłeś te słuchawki prawidłowo? Wtyk mikrofonowy(różowy) wkładasz w różowy wtyk na karcie dźwiękowej, z kolei drugi w którykolwiek inny (najlepiej zielony). Po podłączeniu powinno Ci wyskoczyć okienko jakiegoś menadżera sterowników od karty dźwiękowej i dalej powinieneś sobie poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wyskoczyło coś, dobrze podłączyłem, zrobiłem tam chyba wszystko żeby działało. Ogólnie chyba udało mi się włączyć mikrofon, bo w panelu, w sekcji dźwięk widniał włączony. Ale np: jak próbowałem nagrać głos rejestratorem dźwięku, to nic się nie nagrało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie mam słów do tej technologi gigabajt, robił ten program, za przeproszeniem jakiś dałn. Przestawiłem coś i ustawiłem tak jak było i mikrofon przestał działać. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.02.2011 o 11:13, Velidergarm napisał:

Mikrofon ledwo słychać, ledwo łapie dźwięk nie wiem czemu. A teraz już wo gule. Co za...


Ej stary, co Ty za sprzęt nabyłeś :) ?
Jak poprawnie podłączysz to prawy klik na głośniku w zasobniku , urządzenia do nagrywania, zaznacz swój mikrofon
i tam masz już potrzebne opcje do konfiguracji.
Chyba nie miałeś żadnych sterów do tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie miałem sterowników. Usunąłem sterowniki relatek, i teraz dzięk chodzi na sterach winowsa 7. Ale nie wykrywa mikrofonu i słuchawek. Piszę że sprzęt jest niepodłączony, ale wejście liniowe się włączyło co robić. Teraz spróbuje jeszcze zainstalować oryginalne stery reatek, i tam poustawiać, bo raz mi się udało mikro włączyć, ale nie słuchawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To są zwykłe słuchawki ?
Musisz mieć stery do dźwiękówki .
Nawet tam możesz sobie rozłączyć dźwięk pomiędzy słuchawkami a mikro.
Sprawdź tak jak pisałem wcześniej czy mikro jest włączony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.02.2011 o 12:58, Velidergarm napisał:

Ale jaki zasobnik?

Systemowy, tam gdzie masz zegar, wylookaj ikonę głośniczka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.02.2011 o 13:09, Velidergarm napisał:

Systemowe stery same z siebie wykryły mikro ale nie wykryły słuchawek.

Prawy na głośniczku > urządzenia do odtwarzania i włącz słuchawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To tak mikrofon startuje z systemem. A słuchawki, piszę że nie są podłączone. Testowałem ten sprzęt u kolegi i działał. Podłączyłem do telewizora, i słuchawki działają, tylko z moim kompem nie chcą. Co mam zrobić, one na pewno są sprawne, ale jak je zmusić do działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować