Zaloguj się, aby obserwować  
DonSzabla

Call of Juarez: The Cartel - Temat Ogólny

54 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2011 o 18:03, Mateusz1030 napisał:

Września czy sierpnia? Jak wrzesień to kupuję space marine w takim razie :/


dostępna jest już teraz, w empiku mają ją po 70 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też byłem zaskoczony, jak na youtube zamiast jakichś gameplayów z wersji PC zobaczyłem tylko mnóstwo wyników w stylu: Call of Juarez free download, Call of Juarez Crack 100% working :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj w Empiku Call of Juarez: The Cartel za 29.99 PLN. Skoro taka cena jest w kilka miesięcy po premierze znaczy to tyle, że gra się nie sprzedaje. Zobacze jak jest faktycznie z jakością tej gry. Choć za FPSami i strzelankami nie przepadam to Call of Juarez: Więzy Krwi mi się podobały, a do trzeciej części bardzo pozytywnie nastawia mnie mega fajny trailer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zniechęcaj się tylko po pierwszych dwóch godzinach gry. Gra jest krótka i niestety rozwija się powoli bo dopiero w połowie gry. Początek jest taki sobie, ale później gra nawet wciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie za te pieniądze można się skusić, poza tym grałem w obie poprzednie części (które nabyłem premierowe!). Mam nadzieję, że i tym razem się nie zawiodę. A co do początków gry, to jest ogólnie bolączka tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, pograłem sobie wczoraj na X''ie w The Cartel, spodziewałem się kaszany, a to całkiem przyjemna nawalanka. Przypomina mi filmy w stylu Bad Boys, czyli narkotykowa afera, rap i prucie ołowiem do koleżków w szerokich spodniach. Najwyższych lotów to to nie jest, ale i nie nudzi, trochę mnie dziwią niskie oceny. Technicznie tez nie ma tragedii, grafika jest miła dla oka, cutscenki przypominają mi wspomniany film, jak dla mnie takie 7/10, może z małym minusem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2013 o 15:21, Kraju napisał:

Nie wiem ile grałeś, ale im dalej tym gra jest coraz lepsza.

Na razie dotarłem do klubu ze striptizem. Zjarałem zielsko w górach, rozwaliłem helikopter i uciekałem przez miasto przed dilerami. Mi się naprawdę jak na razie to podoba, spodziewałem się kaszany, ale jest cholernie przyjemnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować