Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przedsprzedaż nowego Mortal Kombat w sklepie gram.pl

9 postów w tym temacie

PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC. PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast spamować to kupcie konsolę.


Mam pytanie. Co z edycjami kolekcjonerskimi? Czy takowe pojawią się w polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 16:33, Pile napisał:

Zamiast spamować to kupcie konsolę.


Mam pytanie. Co z edycjami kolekcjonerskimi? Czy takowe pojawią się w polsce?


Dokładnie, gdzie nie spojrzysz to co chwilę każdy jęczy o wersji na PC, ja też nie miałem kiedyś konsol i nie ryczałem tylko sobie zarobiłem (czekałem cierpliwie aż szkołę skończę i zarobię).
Też chciałbym się dowiedzieć jak tam z EK u nas ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 16:33, Pile napisał:

Zamiast spamować to kupcie konsolę.


Mam pytanie. Co z edycjami kolekcjonerskimi? Czy takowe pojawią się w polsce?


Dokładnie - KAŻDY news o MK to jęczą "łeeeeeeeee!!!!!!!! a na PC ?" Boże Jezu,,, albo do Boone''a pisać petycje - bo GRAM.PL nie wyczaruje Wam wersji na PC.
A co do pytania to też chciałbym wiedzieć jak to u nas wyglądać będzie z tymi EK bo wolałbym z figurką sobie zakupić.

Sorry, że dwa posty ale coś mi tu wyskoczyło, że nie można w tej chwili wystawić komentarza --- stąd dwa posty ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować