Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Transformers: Dark of the Moon oficjalnie. IGN podaje szczegóły i pokazuje screeny

9 postów w tym temacie

Ta, jak wychodzą durne filmówki, to wydajemy na wszystkie możliwe platformy, ale jak za grę się bierze firma, która ma pojęcie o Transformerach i ma szansę zrobić coś dobrego, to ograniczamy się do konsol. Chyba nie jestem w stanie tego pojąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

War for Cybertron jest dla mnie grą bardzo fajną niestety w multi nie gra za dużo osób wiec nie miałem okazji dłużej pograć we wszystkie tryby. Dlatego nie jestem pewien czy tą gre również zakupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 11:38, Madoc napisał:

Ta, jak wychodzą durne filmówki, to wydajemy na wszystkie możliwe platformy, ale jak
za grę się bierze firma, która ma pojęcie o Transformerach i ma szansę zrobić coś dobrego,
to ograniczamy się do konsol. Chyba nie jestem w stanie tego pojąć.

Dark of the Moon to gra oparta o to co zobaczymy w filmie. A, że wreszcie dali to ludziom którzy zrobili jak dotąd najlepszą grę o Transormersach to tylko powód do zadowolenia. Brak na PC, współczuje ale zarazem jakoś nie ubolewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 19:01, marcin-malysza napisał:

Dark of the Moon to gra oparta o to co zobaczymy w filmie. A, że wreszcie dali to ludziom
którzy zrobili jak dotąd najlepszą grę o Transormersach to tylko powód do zadowolenia.
Brak na PC, współczuje ale zarazem jakoś nie ubolewam.

Nie mam im za złe tego, że dali to ludziom którzy się na tym znają. Nie rozumiem tylko ich polityki wydawania gier - bezsensowne crapy wydają na wszystkie możliwe platformy, to dlaczego filmówki, która ma szansę być naprawdę dobrą grą, nie wydać tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej to ja czekam na film, niż na grę.

Przy okazji, ktoś wie jak prawidłowo się wymawia nazwę?
Transformersy czy Transformery?
===
PS. Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 23:28, Cygi napisał:

Przy okazji, ktoś wie jak prawidłowo się wymawia nazwę?
Transformersy czy Transformery?


Nie robi się liczby mnogiej od liczby mnogiej. Poprawną więc formą są Transformery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować