Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Asphalt 3D w przedsprzedaży w sklepie gram.pl - cena 169,90 zł

5 postów w tym temacie

Buhahaha - 169 zł. Na iPoda kupuję za 3.99 EURO, dlatego dla mnie zawsze nawet najbardziej wypasiona konsola (NGP) będzie gorsza od produktów Apple, właśnie ze względu na ceny gier. A jakość jest taka sama jak na konsoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena jest kosmiczna to fakt.

Ale żaden ipod i inny telefon nie zastąpi i nie ma tak komfortowego grania jak przenośne konsole, ja dziękuję za sterowanie na takim choćby iphonie gdzie przyciski są na ekranie dotykowym ukazane, nic nie zastąpi normalnych klawiszy takich jak na nds czy psp i analogów, więc zawsze na takich konsolach się lepiej gra.

Nie wiem jak można grac na telefonie, po prostu żal.

PS. Wiem bo sam kiedyś grałem na telefonach i to nie jednym i zawsze mnie sterowanie w****ało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

garot22 widz, przede wszystkim ja zawsze byłem sceptycznie nastawiony do wszystkich dotykowych ekranów w telefonie. Miałem Samsung Omnia. Gdy jednak dostałem do ręki iPod''a... zupełnie inna bajka. A sterowanie? Jak jest świetnie ułożone to spokojnie może zastąpić normalne przyciski. Analog w PSP? Heh, 100x lepiej gra się w fps''y poprzez ekran dodatkowy niż analogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować