Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konami: Pro Evolution Soccer nigdy nie będzie idealne

11 postów w tym temacie

Toż to jasne że żadna gra sportowa nie uchwyci tego co w sporcie najważniejsze - ruszenia się sprzed kanapy/fotela i pobiegania po boisku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Enoto ujawnił, że profesjonalizm jego ekipy przejawia się nawet w tym, że jej członkowie często biorą udział w sesji motion capture jako "aktorzy", zwłaszcza przy filmowaniu najbardziej niebezpiecznych zagrań"
To już wiadomo, czemu ruchy w nowych pesach są takie "drewniane" :) Strzał w stopę Konami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 12:29, Virus32 napisał:

Toż to jasne że żadna gra sportowa nie uchwyci tego co w sporcie najważniejsze - ruszenia
się sprzed kanapy/fotela i pobiegania po boisku :P

Eee tam, ja najbliżej boiska byłem siedząc na trybunach. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Enoto ujawnił, że profesjonalizm jego ekipy przejawia się nawet w tym, że jej członkowie często biorą udział w sesji motion capture jako "aktorzy", zwłaszcza przy filmowaniu najbardziej niebezpiecznych zagrań.
Dla profesjonalistów mogłoby to być groźne. Ale nasi ludzie mogą powtarzać te ujęcia na okrągło."


Wychodzi na to, że są lepsi od profesjonalnych zawodników, albo po prostu mają w sobie ducha kamikaze - jak jeden pracownik się "zepsuje" to zapodają nowego. Kozacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 15:33, Wintesun napisał:

Wychodzi na to, że są lepsi od profesjonalnych zawodników, albo po prostu mają w sobie
ducha kamikaze - jak jeden pracownik się "zepsuje" to zapodają nowego. Kozacy.


Właśnie o tym samym pomyślałem. Czyli jakiś tam pracownik bardziej finezyjnie wykona strzał, niżeli profesjonalny gracz, którego mogliby nająć na sesję motion capture. Jeśli z takim podejściem podchodzi Shinji, to nie dziwie się, że PES od jakiegoś czasu jest za serią FIFA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 15:37, SongoX napisał:

Właśnie o tym samym pomyślałem. Czyli jakiś tam pracownik bardziej finezyjnie wykona
strzał, niżeli profesjonalny gracz, którego mogliby nająć na sesję motion capture. Jeśli
z takim podejściem podchodzi Shinji, to nie dziwie się, że PES od jakiegoś czasu jest
za serią FIFA.


Szczerze mówiąc, bardziej chodziło mi o to że pracownicy Konami są bardziej wytrzymali od profesjonalistów - mają nogi z żelaza czy coś, skoro dla nich skomplikowane ewolucje są niegroźne? Twoje podejście niemniej również jest jak najbardziej słuszne :)

Pawlik_MKS : Nah, on po prostu sabotuje akcje jako najęty przez Namco - udaje Mokujina (tego z Tekkena) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się Pro Evo podobało w wersji 2010... jak zagrałem w 2011 to już tak miło nie było. W FIFA nie gram, jakoś tej gry nie lubię... a jak już gram to tylko po to żeby trochę pograć w K-League.

Shinji po prostu powiedział to co wiadomo... gry nie będą idealne (no chyba że zatrudnimy prawdziwych piłkarzy, zamontujemy im gdzieś jakieś przekaźniki do mózgów i będziemy sobie nimi grali na boisku mając dowolność w "używaniu" ich...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować