Zaloguj się, aby obserwować  
Damianuss1

Call of Duty: Modern Warfare 3

726 postów w tym temacie

Przeszedłem singla i trochę pograłem w multi. Single player jest świetny, strasznie mi się podobał, 5-6 godzin z otwartą buzią człowiek siedzi i się cieszy. Akcja, akcja, akcja i oderwać się nie można. Fabuła super i tak jak napisał Piotr13PL niezłe TWISTy fabularne. POLECAM! Nie żałuję nawet pół grosika wydanego na tę grę, warto było. Moje ulubione misje to gdzie akcja dzieje się w samolocie, w Paryżu i w Pradze. A i co mi się rzuciło w.. uszy to muzyka, we wcześniejszych odsłonach MW jakoś nie zwracałem na nią uwagi, a tutaj buduje fantastyczny klimat.
A na temat multi się nie będę wypowiadał, bo niewiele grałem, ale z tego co zauważyłem, wielkich różnic nie ma. Lubię multi MW więc jestem również bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 23:38, 0zajob3 napisał:

WITAM Serdecznie... jestem przed zakupem MW3 pytanie czy macie jakies problemy z grywalnoscia
lub stimem?
jak wyglada sytlacja multi ?

Wszystko wygląda ładnie, optymalizacja świetna, multi chodzi, zero problemów ze steamem. : )

@Up
Oj tak, misja w Pradze <3 Moja ulubiona. Samolot także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2011 o 23:42, Piotr13PL napisał:

@Up
Oj tak, misja w Pradze <3 Moja ulubiona. Samolot także.

Jak ty lubisz, mnie kusić !!! ja muszę czekać do piątku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 23:44, Amaros napisał:

Jak ty lubisz, mnie kusić !!! ja muszę czekać do piątku :(

Haha, poproś od kumpla żeby Ci pożyczył a oddasz w piątek : D

Zostały dwie misje do końca singla. Zostawię sobie je jutro na rano : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 23:52, Piotr13PL napisał:

Zostały dwie misje do końca singla. Zostawię sobie je jutro na rano : D

Mam nadzieje ze, Ruski dostali po dupsku ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 00:00, Pernia napisał:

ziomek, gdzie ty w piatek chcesz gierke kupic? :D

O nie, zapomniałem że jest dzień niepodległości, dzięki ci bardzo żeś mi popsuł humor, teraz nie bd mógł spać, aj ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 00:13, Amaros napisał:

O nie, zapomniałem że jest dzień niepodległości, dzięki ci bardzo żeś mi popsuł humor,
teraz nie bd mógł spać, aj ;/


A ja właśnie zobaczyłem komentarze pod filmikiem ostatniej misji w MW3 napisane przez fanów BF''a którzy mówią:
"nie znosze tej gry i Activision, ale to najlepsze zakończenie jakie widziałem w grze komputerowej ever!" i 343 like''ów. A miałem zostawić ostatnie dwie misje na jutro, ale sie chyba nie powstrzymam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 00:23, Piotr13PL napisał:

Ale nie polecam oglądania video bo zepsujesz sobie wszystko :P

Wiem, obejrzałem tylko jeden filmik chyba misja w samolocie, a że nie znam angielskiego tylko niemiecki, to nic nie załapałem hah;P . To dopiero bd mieć w poniedziałek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 20:13, Piotr13PL napisał:

Nom, patrze na metacrictic i widzę średnią 90% przynajmniej o godzinie 15. Nie wiem jak
teraz.

Mówiłem o ocenie szarych ludzi.

Dnia 08.11.2011 o 20:13, Piotr13PL napisał:

Aj widzisz, kompletnie negatywnie jesteś nastawiony ale zamiast olać grę i już
się nie wypowiadać, to jednak Cie ciągnie do gry. To jest właśnie magia CoD i dlatego
każda część się dobrze sprzedaję, a kupują ją nawet tacy hejterzy jak Ty.

Hahahahahahahahahahahahahaha. Popłakałem się ze śmiechu :D Och boziu boziu.
To żeś dowalił. Ostatni CoD jaki kupiłem to CoD2. Plus, wskaż mi zdanie, które pokazuje że jestem kompletnie negatywnie nastawiony do tej gry. Ciągnie mnie do gry? Czytać nie umiesz? - "A dobrze jednak zagrać, by mieć własne zdanie." Chcę zagrać z obowiązku gracza. Ciągnie to mnie bardziej to konkurencji, której to produktu też zresztą nie kupiłem i o którym się nie wypowiadam, bo nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 10:10, Stalker69 napisał:

Chcę zagrać z obowiązku gracza.


O. Mój. Boże. To tacy ludzie istnieją? W imię gry pewnie byś się też rzucił w ogien hahah. Get a life, nie jestes zainteresowany to olej to. Musi zagrać bo to jego obowiązek hahah nie no co za ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilkę w nowego Calla. Gra wygląda u mnie dziwnie. Mimo że detale na high i inne pierdólki włączone to gra nie ma takich żywych kolorów. Dałem Brigthness na fulla i dalej jakoś tak dziwnie ta gra wygląda. Mam problem z dojrzeniem przez to przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 11:44, Ziggy napisał:

Pograłem chwilkę w nowego Calla. Gra wygląda u mnie dziwnie. Mimo że detale na high i
inne pierdólki włączone to gra nie ma takich żywych kolorów. Dałem Brigthness na fulla
i dalej jakoś tak dziwnie ta gra wygląda. Mam problem z dojrzeniem przez to przeciwników.

Ustawienia Ekranu - NATYWNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że rządzisz dzisiaj na forum xD I gdzie już doszedłeś ? O i jeszcze jedno pytanie,

Spoiler

czy zobaczymy Soap`a na nogach czy będzie przez większość misji na noszach ? Bardzo go lubię i chciałbym nim pograć jak w MW2 pod koniec ? : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 12:46, vegost napisał:

Widzę, że rządzisz dzisiaj na forum xD I gdzie już doszedłeś ? O i jeszcze jedno pytanie

Własnie przeszedłem grę. Satysfakcja z zabicia Makarova jest o wiele lepsza niż to co widzieliśmy w MW, MW2, BO razem wzieta : D

Vegos:

Spoiler

Soap będzie na nogach, na noszach to tylko w jednym fragmencie misji. Niestety nie mamy możliwości gry nim. Bedziemy za to poruszać się w dosyć fajnej trójce. Yuri, Price, Soap. Także nie jest źle. Nawet będzie fajny smaczek, na początku pierwszej misji gdzie Soap jest już zdrowy Price powie "Soap, tylko nie umieraj mi tutaj znowu" na co Soap odpowie "O mnie sie nie martw staruszku <przeładowywuje snajperke>". Oprócz tego będzie nami dowodził w misji snajperskiej w Pradze, także o niego sie nie martw :D




Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować