Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs - napisz wrażenia z dema Crysis 2 i zgarnij grę!

87 postów w tym temacie

Swoją drogą, zastanawia mnie trochę dość mały odzew na ten konkurs. Minęło półtora dnia od jego ogłoszenia, a jak na razie są dosłownie dwa wpisy konkursowe (mój i MnMs''a). Wiem, że półtora dnia to nie jakoś specjalnie długo, jednak pamiętam, że przy podobnych konkursach już w pierwszy dzień sypały się wpis za wpisem.

Zastanawiam się, z czego to wynika: Czy ludzie nie interesują się tą grą? Czy uważają ją za aż tak kiepską (a patrząc po opiniach, to raczej C2 nie wywołuje zbyt ciepłych emocji), że nie warto brać udziału w konkursie?

Dziwna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że im mniej osób bierze udział w konkursie, tym większa szansa na wygraną :)
Ja osobiście w demo nie grałem, ale sądząc po opiniach graczy sporo tam znienawidzonych przeze mnie kamperów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2011 o 18:27, Szynkars napisał:

Pamiętaj, że im mniej osób bierze udział w konkursie, tym większa szansa na wygraną :)


No niby fakt. Na razie 2 osoby tylko, z czego nie wiem, czy gram.pl uzna post MnMs''a, bo z ciekawości zerknąłem i ma grubo ponad 2000 znaków (prawie że pod 3000 podchodzi).

A wygrać dlatego, że się jest jedynym uczestnikiem to taka...no.. lekka kicha, sam przyznasz :P

Dnia 03.03.2011 o 18:27, Szynkars napisał:

Ja osobiście w demo nie grałem, ale sądząc po opiniach graczy sporo tam znienawidzonych
przeze mnie kamperów.


Wiesz co, to fakt. Pograłem trochę, i szczerze, to raczej wrócę do Bad Company 2, a Crysisa 2 ewentualnie w singlu pogram. Miasto odwzorowane jest ładnie, jednak zbyt wiele tu miejsc do ukrycia się, gracze zbyt mało odróżniają się od otoczenia, przez co gra jest bardzo losowa, na zasadzie "kto się na kogo prędzej natknie". Możliwość niewidzialności dodatkowo psuje sprawę.

No i niestety, gra mocno cuchnie konsolą. Poczynając od menu, które jest robione typowo pod konsole, poprzez brak możliwości zmiany opcji graficznych (są chyba tylko dwie, o ile pamiętam), a na wyraźnie zubożonej grafice kończąc.

Dodatkowo, nie wiem, czy miałes okazję porównać granie w FPS''y robione pod konsole i pod PC. Jeśli tak, to zapewne zczaisz, o co chodzi: mianowicie czuć w grze ten konsolowy styl gameplay''a, od sposobu poruszania się, poprzez celowanie, ogólnie wszystko. Nie są to jakieś specyficzne cechy, ale jeśli grało się kiedyś w konsolowe FPS''y, to z miejsca da się odczuć ten konsolowy styl.

Mam szczerą nadzieję, że single będzie SPORO lepszy, bo multi, po dłuższym graniu, niestety przynudza i irytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tenebrael
Powiem Ci, że sam próbowałem się za to zabrać i jakoś dziwnie się to pisze. Prace na poprzednie konkursy miałem gotowe w mniej niż 30min, a tu tyle czasu zastanawiałem się nad początkiem xd
Mimo wszystko na pewno coś napiszę. A nóż coś ugram, bo niestety kasę odłożoną Crysisa 2 przepiłem na Bulletstorma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2011 o 19:27, Rzulek napisał:

Tenebrael
Powiem Ci, że sam próbowałem się za to zabrać i jakoś dziwnie się to pisze. Prace na
poprzednie konkursy miałem gotowe w mniej niż 30min, a tu tyle czasu zastanawiałem się
nad początkiem xd
Mimo wszystko na pewno coś napiszę. A nóż coś ugram, bo niestety kasę odłożoną Crysisa
2 przepiłem na Bulletstorma:(


Ano ciężko, ciężko. Sam miałem pewne problemy. Bo niby gra fajna, niby ok, niby wszystko jest, ale... właśnie,w tej grze jest tyle takich drobnych "ale", że naprawdę trudno coś napisać, a już tym bardziej na 2000 słów. Takie jedno wielkie mieszane uczucie, jak, nie przymierzając, na pogrzebie nauczycielki od matmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

„Demo Crysis 2 – wrażenia z gry”

Demo Crysis 2 bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło tym ,że multiplayer w końcu wygląda i działa tak jak powinien.
Nareszcie możemy uzyskiwać punkty za zabitych przeciwników i awansować za nie na kolejne stopnie. Co zupełnie i najbardziej mnie zaskoczyło jest to ,że grafika pędząca na CryEngine 3 działa nawet na słabych kartach graficznych takich jak moja (GeForce 210 512 mb). W demie mamy dwie genialne mapki ,które raczej nikomu nie znudzą się w parę godzin. Usprawniono również nasz nanokombinezon co sprawia ,że o wiele łatwiej się nim posługiwać co jest ważne dla tych osób ,które dopiero zaczynają przygodę w Crysis. W tej odsłonie Crysisa areszcie gdy ktoś włączy niewidzialność to jest niewidzialny ,ponieważ w poprzedniej części po włączeniu tej oto opcji było widać niebieskie "kreseczki" na naszym ciele co ułatwiało zabijanie nas. Ogólnie rzecz biorąc demo jak i zapewne pełna wersja gry jest i będzie rewelacyjna i nic ani nikt tego nie zmieni. Serdecznie zachęcam do pobrania demy ,a jeżeli komuś to demo nie przypadło do gustu naiech da jeszcze drugą szansę tej produkcji.

Praca na konkurs „Wrażenia z dema gry Crysis 2” organizowany przez Sklep Gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będę owijał w bawełnę to miała być ocena gry nie jej recenzja, więc jeżeli ktoś już ta grę ocenia po demku znaczy, że nie uważał na lekcjach języka polskiego. W moim wpisie nie miałem zamiaru pokazywać tej gry od lepszej czy gorszej strony ponieważ nie musi to być ostateczny kod gry. Jeżeli coś się komuś nie podoba i jawnie krytykuje tą grę znaczy, że jest hejterem i jedyną grą jaką grali jest Call of Duty. W tym momencie nie obchodzi mnie wasza krytyka co do mojej osoby. Pozdrawiam Pokemonki od Call of Duty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować