Zaloguj się, aby obserwować  
Night_Elf

Tomb Raider: Legend - temat ogólny

257 postów w tym temacie

A ja polecam dobry walkthrough z wyszczególnieniem wszystkich nagród

( Uwaga !! Zawiera spoilery, więc przechodzić lepiej jeszcze raz etap po poznaniu fabuły ;) Bo ta jest naprawdę ciekawa...

http://www.tombraiderchronicles.com/tr7/walkthrough/index.html

( nie zobaczyłem tam forum, ale jak się i tak kłóci z regulaminem to wykasować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 19:55, Xantus napisał:

A te wszystkie zlota i srebra cos daja?


Satysfakcję, 100% ukończenia gry, ale co dokłdnie to nie wiem, bo zdobywam właśnie ostatni gold i dwa srebrne w posiadłości Croftów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbieranie goldow, silver i bronze daja z tego co wiem: dodatkowe Modele lary i nie tylko [amanda, tez], upgrade broni [2 pistoletow] np. wiekszy magazynek, wieksza sila, odsłaniaja sie cheaty takie jak backspace + 1-0, odslaniaja sie specjale, takie jak opisy postaci, concept arty itp. w extras jest, czy specjals...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Bolivi znalazlem o dziwo prawie o drazu...

Wlasnie do kompletu wszystkich goldow i innych brakuje mi 1 silvera z Lara Manor i golda z Peru i Kazachstanu... w kazachstanie nie mam pojecia gdzie szukac ;f... w Peru juz sie wczesniej domyslilem, gdzie moze byc, tylko nie chce mi sie przebiegac, az do tamtego momentu, moze dzisiaj sie wezme za to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 20:07, Night Elf napisał:

Wlasnie do kompletu wszystkich goldow i innych brakuje mi 1 silvera z Lara Manor i golda z
Peru i Kazachstanu... w kazachstanie nie mam pojecia gdzie szukac ;f... w Peru juz sie wczesniej
domyslilem, gdzie moze byc, tylko nie chce mi sie przebiegac, az do tamtego momentu, moze dzisiaj
sie wezme za to...


Hmm w Bolivii był moim zdaniem najtrudniejszy. Gratuluję bo ja musiałem drugi raz przechodzić aby odnaleźć nagrodę. A co do Kazachstanu...


****** SPOILER ******

...to jest przy tesli - trzeba pokombinować z przesuwaniem platformy po której przeskakujesz normalnie na drugą stronę do drzwi :). Tu niestety zagadka bardziej polega na męczeniu się ze średnim enginem fizyki w grze niż faktycznym myśleniem. Pomaga też ustawienie jasności na maksimum ;)

****** SPOILER ******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co tu mam zrobic? z lewej strony przesuwam kamien an taki przycisk ale zdrugiej strony niema kamienia a ona jak stanie na nim nic sie nie dzieje;/ jak to rozwiązac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę mam skończoną na pełne 100%, tzn:
- odnalezione wszystkie sekrety;
- Croft Manor ukończona na 100%;
- zaliczone wszystkie Time Triale.
Satysfakcja jest, ale... niesmak również pozostaje: zrobienie tego wszystkiego zajęło mi niecałe 13 godzin, natomiast samo przejście gry to tylko ~6 godzin. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2006 o 11:35, Azazell3 napisał:

co tu mam zrobic? z lewej strony przesuwam kamien an taki przycisk ale zdrugiej strony niema
kamienia a ona jak stanie na nim nic sie nie dzieje;/ jak to rozwiązac?


Gdy staniesz na przycisku z lewej strony to on normalnie działa i odciąga kajdany z prawej ręki statuy. Czekasz, aż będą one w najdalszym punkcie, schodzisz z przycisku, czekasz aż się platforma zatrzyma, przeskakujesz i linką wyciągasz "czop" znajdujący się na klacie posągu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pajonk78 --> dzieki

ale teraz jest problem.. wypuscilem wode i wrocilem tam gdzie kazano na sam poczatek do tej otwartej duzej bramy.. i hmm co mam robic? pisze w zadaniui ze mam dostarczyc do drugiego jakby mlynu wodnego wode .. wiec wrocilem tam gdzie jest ta wielka arena gdzie walczylem z wrogami i w sumie kręcą się obydwie i mają jakby wode;/ oco tu chodzi? gdzie mam isc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oco tu chodzi? gdzie mam isc?
Przecież otworzyło się przejście, które dotychczas było zablokowane pułapkami - zaraz na wprost drugiego koła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pajok jak jestes taki znawca to powiedz mi ja poknac demona w Kazachstanie włączyłem przyciski i wielka kula zeszła na dól i co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 19:33, olki77 napisał:

Pajok jak jestes taki znawca to powiedz mi ja poknac demona w Kazachstanie włączyłem przyciski
i wielka kula zeszła na dól i co dalej


Pierwsza sprawa: Pajonk, a nie Pajok. :P
Druga sprawa: czyżbyś miał problemy z językiem angielskim? Przecież Zip podpowiada Ci co masz zrobić w tamtym miejscu.
Ode mnie masz hint: potwora w Kazachstanie nie da się zabić, bo nie takie masz tam zadanie do wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2006 o 12:44, Pajonk78 napisał:

Satysfakcja jest, ale... niesmak również pozostaje: zrobienie tego wszystkiego zajęło mi niecałe
13 godzin, natomiast samo przejście gry to tylko ~6 godzin. :(


Tylko 6 godzin na przejście wątku głównego gry ?! Po przeczytaniu twojej wypowiedzi wolę jednak kupić grę Prince of Persia: Dwa Trony, który jest tańszy (99,90 a TR:L 129,90) i o wiele ciekawszy (przynajmniej dla mnie :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie lubiłem serii Tomb Raider ale kiedy zagrałem w demo najnowszej części omal się w niej nie zakochałem...:-)

PS: Lara w końcu wygląda jak prawdziwa kobieta (...choć po operacji plastycznej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować