Zaloguj się, aby obserwować  
kamilimaciek

PROMOCJA 1+1=3 - PROBLEMY Z DOŻYWOTNIĄ GWARANCJĄ !!!

12 postów w tym temacie

Witam !

Mam pytanie dlaczego jak wchodze na swoje konto cdprojekt przy wormsach 3d heroes i settlers 4 mam napis ta gra niejest objęta dożywotnią gwarancją ! A jak kupywałem to na pudełku było napisane ,że dostaję dożywotnią gwarancję. To wkońcu posiadam czy nie ? Czy stronka jest jeszcze w budowie i dlatego niemam napisanego tego to czeba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 12:56, kamilimaciek1 napisał:

Nie ale wyrażnie pisało ,że ta gra jest objęta dożywotnią gwarancją ^^]


tak faktycznie - moje extraklasyki z promocji 1+1 = 3 tez nie sa objete ta gwarancja, mimo, ze wszystkie zostaly wydane po wspomnianym przez cdp terminie. ale na pudelku nic takiego nie bylo napisane. dziwne.
moze faktycznie reedycje sie do tego nie zaliczaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 13:15, penny napisał:

ale na pudelku nic takiego nie bylo napisane. dziwne.
moze faktycznie reedycje sie do tego nie zaliczaja?


Nie - tu jakiś błąd popełnił CDP - kupiłem Transport Giant Złotą Edycję (wydanie premierowe, na bank po 23 września) i też nie mam dożywotniej gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję za poprawienie tego błędu oczywiście nikt się niegniewa bo dobrze wiemy, że budowa stronki internetowej jest czasochłonna i wysępują częste błędy.
Dziękuję i Dowidzenia
___________________________________________________________________________________________
Czasem warto być postrzegawczym no nie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci odpowiem tak na szybko gram.pl zmodyfikował u wszystkich na koncie taką informację ta gra jest na dożywotnią gwarancję.Teraz niepamiętam tych tytółów ale ja Ci powiem jeżeli zakupiłeś z seri 1+1=3 czyli od daty 13.10.05 do dzisiaj i do grudnia to masz dożywotnią gwarancję jeżeli on były kupione z poza promocji 1+1=3 to niestety nieposiadasz tej super gwarancji najlepiej popatrz na kartę rejestracyjną CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować