Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prey 2 ogłoszone

28 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2011 o 11:22, Lucas162 napisał:

"Prey2 będzie hulał na idTech4."

Czyli na enginie jedynki?


oops 5 miało być :p
Co do nudy to przypuszczam, że zmiana deva spowodowała pewne złe posunięcia, tudzież chęć szybkiego wrzucenia tytułu na rynek, jak w przypadku TimeShifta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2011 o 11:22, Lucas162 napisał:

"Prey2 będzie hulał na idTech4."

Czyli na enginie jedynki?

Prey 1 był dość dobrym shooterem ,ale na pewno nie był rewelacyjny - słaba była fabuła,
brak jakichkolwiek wyzwań (bohater się odradzał) i od połowy bardzo nudził. Jak dla mnie
7+/10 to ocena w sam raz dla niego :) w dzisiejszych czasach są znacznie ciekawsze shootery/gry
akcji

Szczerze powiedziawszy to wiele się to odradzanie od quick save/load w innych FPSach nie różniło zbytnio w kwestii ułatwiania gry ;)

Sam Prey mi się bardzo podobał i na 2 czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prey był bardzo dobrym i dość innowacyjnym jeśli chodzi o gameplay FPPem, mam nadzieję że dwójka będzie równie dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam z wielką niecierpliwością. Jedynka była rewelacyjna, przeszedłem ją chyba z 4-5 razy i za każdym razem bawiłem się świetnie, nawet pomimo dokuczliwej liniowości. Jak dwójka będzie co najmniej równie grywalna, będę w 7 niebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, długo czekałem na tego news''a...
...ale co się dzieje z Human Head Studios.
Nie spodziewałem się takiego zakończenia sprawy z PREY 2...

Mam głęboką nadzieję że Zenimax Studios, nie spieprzy tego tytułu, bo to będzie porażka na całej linii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prey to było coś. Imo tak powinien swego czasu wyglądać Duke Nukem Forever.. Hero zmienić na Księcia, dodac charakterystyczne dla serii potworki i gra spokojnie mogłaby się nazywać DNF... Sama gra kapitalna, świetny klimacik, lokacje, nawet niezła fabuła i jej poprowadzenie, szkoda że tyle czasu trzeba było czekać zwłaszcza ze outro na kontynuację wskazywało na ale nareszcie. Nabytek do kolekcji będzie murowany...
'Dwójki' pewnie nie chcieli ogłaszać dopóki duża część gry nie byłaby ukończona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować