Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dlaczego warto zatrzymać Homefront? Ze względu na DLC i multiplayer

19 postów w tym temacie

No ja właśnie zastanawiam się nad kupnem tej gry ale po średnich ocenach nie jestem pewien. Średnia grafika, krótka kampania ale nawet dobry multi. Nie wiem czy nie lepszy zakup to nowy assassins creed i do multi mogę odpalić black ops''a lub BC2 :D Ciekawe czy DLC będą do singla czy np nowe mapy do multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam, ale na smsa z informacją, że mogę odebrać grę :)

Co do samego newsa. Hmm... Multi to na pewno silny argument, ale cała ta gadka wyglądała jak tłumaczenie się - DOŚĆ długie drzewko rozwoju, MIMO WSZYSTKO warta swojej ceny itd. Jakoś mało przekonany.

A co do tych DLC - jeśli będą darmowe to chwała im za to, jeśli płatne - cóż, zniechęce do siebie ludzi na amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna chyba zamówię tego homefront''a, mam nadzieje że jutro będzie wysyłka bo na piątek by było. Dla mnie DLC może być płatne ale niech cena odzwierciedla zawartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 19:15, diabol_16 napisał:

Jedna chyba zamówię tego homefront''a, mam nadzieje że jutro będzie wysyłka bo na piątek
by było. Dla mnie DLC może być płatne ale niech cena odzwierciedla zawartość.


gram.pl już ma i wysyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 19:16, barth89 napisał:

gram.pl już ma i wysyła.


Niestety biorę od konkurencji bo mam 40% zniżki :D
Poczytałem trochę na necie o grze i gracze wypowiadają się raczej pozytywnie więc nie ma co się zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinno się zacząć tworzyć gry z podziałem na multi i singla do kupienia osobno, bo osobiście np. SP nawet nie odpalę (BFBC2 przeszedłem, gdy nie miałem Internetu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozczulają mnie teksty, że ktoś czeka na paczkę ale nie żałuje zamówienia. To czy będzie go żałował okaże się jak odbierze paczkę. Obecnie panuje tendencja do krótkich singli (ach gdzie podziały się te czasy starego Duke Nukem :( chociaż najnowsza część Duke''a ma kontynuować stare tradycje), to 5 godzin singla wydaje się jakąś żenadą. A tłumaczenie managera Kaosu jest po prostu zabawne. Skoro multiplayer jest takie dobre, to może w ogóle nie robić singla skoro jest dziadowski, a trzeba było jeszcze bardziej rozwinąć multi (co chcą zrobić za pomocą DLC). Mając na uwadze datę premiery Battlefielda 3, to gracze zamiast kupować DLC zbędą inwestować właśnie w BF3.
Ja na pewno gry nie kupię mając na uwadze ostatnie newsy. Gra po szumnych zapowiedziach okaże się dobrym, ale nie rewelacyjnym produktem. A na tak ciasnym rynku fps produkt musi być wybitny żeby osiągnąć sukces. Myślę, że efekt będzie taki jak w przypadku gry (nomen omen też Kaosu) - Frontlines: Fuel of War. Niby wszystko fajnie, ale brak tego "smaczku", który przyciąga do gry.
Akcje THQ niechybnie spadną jeszcze bardziej, jeśli sprzedaż Homefronta nie osiągnie 2 milionów egzemplarzy. A to będzie wyścig z czasem - czy rynek wtórny uaktywni się szybko czy nie. Nie chce być złym prorokiem, ale w ciągu 2 tygodni pewnie zobaczymy używanego Homefronta w idealnym stanie na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra po szumnych zapowiedziach okaże się dobrym, ale nie rewelacyjnym produktem.

To tak samo jak MW2 - szumne zapowiedzi - a wyszedł tandetnie krótki single i multi które po miesiącu było pełne cziterów a co za tym idzie niegrywalne, tylko, że MW2 miał mega hype`a a Homefront raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem po co w ogóle wydają singla skoro nawet przy nim nie posiedzimy.. 5h pewnie dla przeciętnego gracza, a jak już grywałeś w takie gry to pewnie zejdzie ci się w 3h.. bez sensu! Kiedy to powrócą czasy kiedy grało się w coś kupę czasu jak elders scrolls 4 lub diablo 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 13:00, aller napisał:

DLC, DLC, DLC, DLC, niedługo w warzywniaku do sałaty też będą dodawać DLC... Ile można,
czy nikt teraz nie potrafi zrobić "pełnego" tytułu?

Potrafi, ale wtedy zyski będą mniejsze. A tak wycina się spore fragmenty gry i parę miesięcy przed premierą bezczelnie pisze się, że zostaną wydaną takie a takie DLC. Teraz najważniejszy jest pieniądz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO każdy multiplayer to syf, a same DLC do niektórych gier potrafią zająć tyle czasu, co połowa singla Homefronta. Dziękuję, nie skorzystam. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować