Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński wraca do CD Projekt, potwierdza Wiedźmina 2 na konsole albo dodatek do gry

29 postów w tym temacie

Ja też chciałbym na konsoli zobaczyć Wiesława, ale coś czuję, że wersja konsolowa wyjdzie(jeżeli w ogóle) za rok/dwa więc dość późno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 17:23, wojcio102 napisał:

Ja też chciałbym na konsoli zobaczyć Wiesława, ale coś czuję, że wersja konsolowa wyjdzie(jeżeli
w ogóle) za rok/dwa więc dość późno ;)


Na pewno nie wyjdzie prędko. Jeśli chcecie wspomóc CDP Red, kupcie na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 17:27, wojcio102 napisał:

A czy mówiłem, że nie kupuję PCtowej? Mam rezerwację na EK :)


No tak, to był apel do tych, którzy chcieliby raczej na konsole. ;) CDP Red pewnie już by oficjalnie ogłosił konwersję konsolową, gdyby nie fakt, że nie mają kasy na jej zrobienie. Pecetowy W2 ma się przynajmniej zwrócić - potem już będzie z górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszą informacją byłoby wznowienie prac nad "They", po cichu liczę, że REDzi oraz Metropolisowcy po wydaniu "Wiedźmina 2" powrócą do niego! "They" jeśli zdążyłby się ukazać przed "Half-Life 2 Episode Three" (lub "Half-Life 3") miałby sporą szansę na sukces ponieważ od czasu "Episode Two" oraz "Bioshocka" nie ukazał się równie dobry fabularny FPS. Jeśli Valve nie spieszy się z wydaniem kolejnego "Half-Life''a" to warto by było to wykorzystać, ponieważ nowa gra twórców Wiedźmina wzbudziłaby na pewno spore zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ się z tym pieprzą.Mogli by zamknąć temat aż sami będą wiedzieli co zrobią a nie news co tydzień "Ktoś tam przy śniadaniu wspomniał o konsolowej wersji Wiedźmina"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 10:56, SarenkaB napisał:

Ależ się z tym pieprzą.Mogli by zamknąć temat aż sami będą wiedzieli co zrobią a nie
news co tydzień "Ktoś tam przy śniadaniu wspomniał o konsolowej wersji Wiedźmina"


Za częstotliwość ukazywania się newsów chyba nie odpowiada CDP, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować