Zaloguj się, aby obserwować  
WolfClub

Ghost Recon Advanced Warfighter

263 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2006 o 03:33, TTBoS napisał:

nie ;] jak i konsola i tv było wujka telewizor 42"cal z HDTV wiec siedziałem wygodznie na kanapie
i grałem ^_^


A jaką masz konfigurację PC? Wogóle do którego momentu doszedleś? Bo z tego co zauważyłem to obóz treningowy był zrobiony całkowicie na ''odczepienie'' się. Chyba bitmapy są w niższej rozdzielczości, nie wspominając o tym że ta mapa jest poprostu szara, brudna. Jaki twój wujek ma gamertag?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 10:35, shinian napisał:

> nie ;] jak i konsola i tv było wujka telewizor 42"cal z HDTV wiec siedziałem wygodznie
na kanapie
> i grałem ^_^

A jaką masz konfigurację PC? Wogóle do którego momentu doszedleś? Bo z tego co zauważyłem to
obóz treningowy był zrobiony całkowicie na ''odczepienie'' się. Chyba bitmapy są w niższej
rozdzielczości, nie wspominając o tym że ta mapa jest poprostu szara, brudna. Jaki twój wujek
ma gamertag?


kompa mam nowego kupiłem go z 5 miecho temu a mam 3G-ramu 2xGF7800 AMD64bit-3500 a przeszedłem cała demowke.

Muj chrzestny sprawił sobie telewizor a konsole kupił dla swojego synka i po czesci dla siebie ;] a jaki ma gamertag to nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to fakt, na takiej konfiguracji GRAW pewnie lepiej wygląda:P Szczególnie biorąc pod uwagę, że według danych programiści narazie wykorzystują 30-40% potencjału x360. Zamiast tego PC też sobie mogłeś kilka konsol sprawić:P Ja nie grałem w demo, czy wersja na PC naprawdę aż tak się różni? (podobno cały HUD został przestylizowany. Singleplayer teraz jest w FPP czy TPP?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie prezentuje poziom Call of Duty 2 (może nieco wyższy - lepsze efekty świetlne), grywalnością nie powala - takie są moje wrażenia po zagraniu w demo. Taki tam średniak. To już wolałem zwykłe Ghost Recony, bez przekombinowanego systemu dowodzenia i idiotycznych wskaźników na ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadnę, wersja na PC? Niestety miałem nieprzyjemność grać w to demo. Wszystkie patenty które dobrze sprawdzały się w wersji na x360 tutaj poprostu położono. Sterowanie oddziałem na konsoli jest intuicyjne, na PC jest już znacznie gorzej. Ciągle jeszcze robią na x360 The Godfather ciekawe czy sytuacja będzie analogiczna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, demo PC. Naprawdę nie wiem, jak mozna było spartolić choćby taką sprawę jak zasymulowanie drżenia ręki przy celowaniu. Toż to są rzeczy na poziomie gier z 1998 roku! Może to tylko w demie tak... W każdym razie - spróbuję jeszcze raz się do tego zabrać, nauczyć się tego najmniej intuicyjnego sposobu sterowania i... zobaczymy co wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie jak mówiłem ze zamawiam na 100% GRAW ?? Nie zamówiłem bo przeczytałem CDA ,,Jesli ktoś lubi taktyczne shootery i ma superwypasiony sprzęt" a ja nie mam az takiego sprzętu ehh a tak sie tym podniecałem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie kupiłem (dzięki niej, klasykom i Onimushy mam 500 punktów u Cenegi) i chodzi mi płynnie (może dlatego, że zamontowałem sobie wodne chłodzenie...), a mam G-Force 6600, X-Fi xtreme music, 1 GB RAM i procesor 2,4 GB... Gra jest świetna, nie widziałem chyba lepszej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 12:13, WolfClub napisał:

Jak sadzicie bedzie to hit?? I jakie macie zdanie na ten temat.
Z tego co wiadomo na xbox360 gra jest niesamowita wszystkie recenzje ma dobre a pkt 9+/10
Ja osobiscie zamowilem i czekam na pieca na nia :D


Jak ci sie podoba te gra ( juz ci pewnie przeszła ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myslicie ze bedzie rozsadnie chodziła na : GF6800GT , 2.8 MGz na jednym rdzeniu czyli 5.6 , Intel Pentium D , 1024 RAM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 10:38, barteg napisał:

A przycina ci sie chociaz troche ?? ( moze tez sobie kupie )

Mi osobiście gra na minimum detali się ani trochę nie przycina, jak ustawię bajery na średnim to przycina się w ostrzejszych momentach... Na max niestety nie mam po co włączać (choć miejscami da się grać...) U ciebie gierka nie powinna mieć aż takich problemów (ale to nie jest tak do końca powiedziane, bo u mojego kumpla gra wcale nie chciała współpracować - kupił sobie nawet AGEIA Phisix, by mu dobrze chodziła...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na najniższych detalach ta gra wygląda jak sprzed ładnych paru lat. Modele żołnierzy i ich oteksturowanie są wtedy nie wiele lepsze niż w Jedi Outcast, a może nawet i gorsze. Naprawdę nie wiem, czemu ta gra ma aż takie wymagania. Powalająca wizualnie (na medium detalach) nie jest. Już Far Cry na medium wygląda lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 13:05, Noxbi napisał:

> A przycina ci sie chociaz troche ?? ( moze tez sobie kupie )
Mi osobiście gra na minimum detali się ani trochę nie przycina, jak ustawię bajery na średnim
to przycina się w ostrzejszych momentach... Na max niestety nie mam po co włączać (choć miejscami
da się grać...) U ciebie gierka nie powinna mieć aż takich problemów (ale to nie jest tak do
końca powiedziane, bo u mojego kumpla gra wcale nie chciała współpracować - kupił sobie nawet
AGEIA Phisix, by mu dobrze chodziła...)

Kupił sobie AGEIA Phisix tylko dla jednej gry ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 13:50, barteg napisał:

> > A przycina ci sie chociaz troche ?? ( moze tez sobie kupie )
> Mi osobiście gra na minimum detali się ani trochę nie przycina, jak ustawię bajery na
średnim
> to przycina się w ostrzejszych momentach... Na max niestety nie mam po co włączać (choć
miejscami
> da się grać...) U ciebie gierka nie powinna mieć aż takich problemów (ale to nie jest
tak do
> końca powiedziane, bo u mojego kumpla gra wcale nie chciała współpracować - kupił sobie
nawet
> AGEIA Phisix, by mu dobrze chodziła...)
Kupił sobie AGEIA Phisix tylko dla jednej gry ??


Nie. Czytał wiele pism, w jednym były wypisane tytuły wszystkich gier, jakie będą obsługiwały AGEIĘ i dziwnym zbiegiem okoliczności okazały się to gry na, które czeka (m.in. CellFactor, Sacred 2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak do tej gry to wiecie jak się idzie uleczyć ? (wersja na PC) tak zauważyłem że moja drużyna jakoś się potrafi leczyć a ja nie :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 17:15, Mierzwus napisał:

a tak do tej gry to wiecie jak się idzie uleczyć ? (wersja na PC) tak zauważyłem że moja drużyna
jakoś się potrafi leczyć a ja nie :}


Na x360 wystarczyło wcisnąć przycisk Y stojąc nad poszkodowanym. Jeżeli jest w wersji na PC jest taki klawisz akcji (enter?) to warto spróbować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować