Zaloguj się, aby obserwować  
KoZaK1983

Worms World Party

130 postów w tym temacie

No,niby nie.Jednak ta część jest dla mnie lepsza od Wormageddon,bo jest bardziej dynamiczna (dzięki niektórym opcjom w Robaczym Tyglu,który to uważam za świetną zmianę).Szkoda,że nie wykorzystano potencjału wszystkich trybów,jak np.kupowania broni.Mogliby zrobić tak,że gdy gracz (grając w Custom Game) przez kolejne zwycięstwa dostaje więcej pieniędzy,za które kupuje broń.Jeżeli tak jest,to przepraszam :P.Jeżeli nie,to szkoda :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 12:09, The Lurker napisał:

Grałem w Worms 4: Mayhem i muszę powiedzieć że się gra fajnie. Ale nie dorasta grywalnością
Wormsom World Party do pięt! Niestety gry tej już nie mam lecz pamiętam jak śmigałem ja vs.
mój kolega vs. mój brat na jednym kompie - to była zabawa. Odkryłem też że można manipulując
w plikach gry stworzyć własną mapę w... paincie. Team 17 po tylu komentarzach krytykujących
przejście gry w 3D powinno zacząć rozwijać grę dalej w 2D. (chociaż ich Stunt GP było zawaliste
i w 2D sobie tego nie wyobrażam :P)


Grałem, Gram i będę grał w Worms ;]
Według mnie to jest to najlepsza seria gier w którą ostatnio grałem.
Obecnie gram w Worms 4 : Mayhem i Historię ( Kampania ) przeszłem już 4 razy, ale według mnie to na początku kampania była nawet ciekawa ale parę misji później zrobiła się nudna ( jak grałem za pierwszym razem ) nawet zdawało by się że te pierwsze misje chciało im się robić, a potem to tak jakby robili na odwal.
Pierwszymi Wormsami ( dla mnie ) w które grałem były Worms 2 ( o ile się nie mylę były one w którymś z numerów Click-a).

Narq i pozdro dla Team 17 ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już zakupiłem :D Jak pisałem nie było nastepnego dnia była tylko jedna sztuka , którą kupiłem a potem była dostawa nowych. Ale thx za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 13:41, Taschon napisał:

> a potem była dostawa nowych
Jaka dostawa. W sklepiku gram.pl nie ma WWP.

kumpel mi mówił, że była :/ no to kupiłem ostatnie jakie były

a tak pozatym to wesołych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Worms World Party. Gdy chcę zagrać w robaki prze siec, loguje się i wyskakuje błąd. Coś z timezone i clockiem. Doobra, wszystkie główne serwery widzię, mogę rozmawiać, ale hostować gry nie mogę i nie widzę hostowanych gier przez innych graczy. Czy wie ktkś jak można rozwiązać ten problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 13:41, Taschon napisał:

> a potem była dostawa nowych
Jaka dostawa. W sklepiku gram.pl nie ma WWP.

Ostatnio widziałem za 10zł, może są, może niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, chciałem sobie wczoraj zagrać w WWP, ale gra działa beznadziejnie. Zmieniłem maszynę na C2D 2.0Ghz, ASUS P5B Deluxe i 8600GTS i myślałem, że będzie śmigało tak samo dobrze, jak na starym sprzęcie, a tu klops! Jakbym grał na Pentium 90 albo czymś podobnym. Kolejne okna ładują się b. powoli, tekst na wormnecie pisany przeze mnie pojawia się po literce a żeby grać w miarę płynnie muszę wyłączyć wszystkie efekty graficzne (tło itd.). Ma ktoś pomysł, co to może być? System to Win XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 13:10, Splocky napisał:

Cholera, chciałem sobie wczoraj zagrać w WWP, ale gra działa beznadziejnie. Zmieniłem maszynę
na C2D 2.0Ghz, ASUS P5B Deluxe i 8600GTS i myślałem, że będzie śmigało tak samo dobrze, jak
na starym sprzęcie, a tu klops! Jakbym grał na Pentium 90 albo czymś podobnym. Kolejne okna
ładują się b. powoli, tekst na wormnecie pisany przeze mnie pojawia się po literce a żeby grać
w miarę płynnie muszę wyłączyć wszystkie efekty graficzne (tło itd.). Ma ktoś pomysł, co to
może być? System to Win XP.


Heh no dokjładnie mam to samo. Z armagedonem jest też tak. Tylko gra działa dobrze a całe menu to beznadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 13:13, Łukasz090 napisał:

Heh no dokjładnie mam to samo. Z armagedonem jest też tak. Tylko gra działa dobrze a całe
menu to beznadzieja.


A powiedz proszę, jaki masz sprzęt. Może coś wydedukujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 15:55, Splocky napisał:

> Heh no dokjładnie mam to samo. Z armagedonem jest też tak. Tylko gra działa dobrze a
całe
> menu to beznadzieja.

A powiedz proszę, jaki masz sprzęt. Może coś wydedukujemy.


Althon 2500+, 1024 RAM , Geforce 7600 GS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 16:25, Łukasz090 napisał:

Althon 2500+, 1024 RAM , Geforce 7600 GS


To faktycznie: zupełnie inny sprzęt. Nic nie świta mi w głowie. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie te wormsy nie chodzą : ( gdy klikam na ikonę, pojawia się to okienko "Worms World Party", znika i nic się nie dzieje mam windowsa XP z zainstalowanym SP2 mój sprzęt to: AMD Duron 1,2GHz, 512 MB RAM, Radeon 9600PRO 256MB, nie wiecie czym to może być spowodowane ? Bardzo proszę o pomoc, czekam na odpowiedzi z góry dziekuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo teraz mam ja.To chyba wina karty grafiki itp.Czym lepsza czy też bardziej niepasująca Wormsom World Party - tym gra działa gorzej xD.Na Radku 9600 Pro zasuwała jak burza,a na GF7300GT jest właśnie ten problem :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 16:20, Skywalker560 napisał:

Tak samo teraz mam ja.To chyba wina karty grafiki itp.Czym lepsza czy też bardziej niepasująca
Wormsom World Party - tym gra działa gorzej xD.Na Radku 9600 Pro zasuwała jak burza,a na GF7300GT
jest właśnie ten problem :/.

Podobno nowe beta sterowniki NVidii załatwiają ten problem. Czekam na wersję release Leadteka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować