Zaloguj się, aby obserwować  
KoZaK1983

Worms World Party

130 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2007 o 17:13, Splocky napisał:

Podobno nowe beta sterowniki NVidii załatwiają ten problem. Czekam na wersję release Leadteka.


No ale mnie sterowniki Nvidii nie pomogą xD

>>

Jak ty to zrobiłeś że te wormsy chodziły ci ja Radeonie 9600PRO ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 16:20, Skywalker560 napisał:

Tak samo teraz mam ja.To chyba wina karty grafiki itp.Czym lepsza czy też bardziej niepasująca
Wormsom World Party - tym gra działa gorzej xD.Na Radku 9600 Pro zasuwała jak burza,a na GF7300GT
jest właśnie ten problem :/.


Jeszcze raz bo nie wyszło xD Jak ty to zrobiłeś że te wormsy chodziły ci na Radeonie 9600 PRO??

No teraz chyba dobrze jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 17:32, Frytkasis napisał:

Jeszcze raz bo nie wyszło xD Jak ty to zrobiłeś że te wormsy chodziły ci na Radeonie 9600 PRO??

Wiesz, co jest zabawne? To że ja też wcześniej przez dobre 3 lata miałem Radeona 9600 PRO Herculesa i mnie też na tej karcie WWP chodziło wyśmienicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 17:54, Splocky napisał:

> Jeszcze raz bo nie wyszło xD Jak ty to zrobiłeś że te wormsy chodziły ci na Radeonie 9600
PRO??
Wiesz, co jest zabawne? To że ja też wcześniej przez dobre 3 lata miałem Radeona 9600 PRO Herculesa
i mnie też na tej karcie WWP chodziło wyśmienicie.


Tak mnie też chodziło dopóki nie zainstalowałem DX 9.0c jak zainstalowałem go to już gra nie chciała się włączyć i tak jest do teraz,a na rekomendowanym 7.0 działa jak ta lala xD co może być nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 18:54, Frytkasis napisał:

Tak mnie też chodziło dopóki nie zainstalowałem DX 9.0c jak zainstalowałem go to już gra nie
chciała się włączyć i tak jest do teraz,a na rekomendowanym 7.0 działa jak ta lala xD co może
być nie tak ?

Z racji tego, jak bardzo komputery poszły do przodu od czasu premiery... wszystko ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 18:56, Splocky napisał:

> Tak mnie też chodziło dopóki nie zainstalowałem DX 9.0c jak zainstalowałem go to już gra
nie
> chciała się włączyć i tak jest do teraz,a na rekomendowanym 7.0 działa jak ta lala xD
co może
> być nie tak ?
Z racji tego, jak bardzo komputery poszły do przodu od czasu premiery... wszystko ;|


No w sumie racja, kupię jeszcze jedną WWP i zobaczę czy będzie tak samo w końcu 20 zł to nie tak dużo :) a ta gra powinna już być spatchowana i przystosowana do nowych warunków xD bo mam orginalke z 200r ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pożyczyłem od kumpla, działa, nie wiem moze moja płytka ma jakąś rysę której nie widzę... a ja mam dobry wzrok (jeszcze xD) ale teraz nie działają głosy robali i hymny xD no nic nieważne, ważne że się da grać ;) Jeżeli ktoś by był chętny to na multi ja zawsze mogę zagrać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 21:24, Frytkasis napisał:

Pożyczyłem od kumpla, działa, nie wiem moze moja płytka ma jakąś rysę której nie widzę... a
ja mam dobry wzrok (jeszcze xD) ale teraz nie działają głosy robali i hymny xD no nic nieważne,
ważne że się da grać ;) Jeżeli ktoś by był chętny to na multi ja zawsze mogę zagrać ;]

Jeżeli tylko masz Xfire to zagadaj do mnie, ja zawsze jestem chętny do pogrania w Worms World Party :)
Dlaczego nie na GG? Nie przesiaduje na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 21:30, PAPISHON napisał:

Jeżeli tylko masz Xfire to zagadaj do mnie, ja zawsze jestem chętny do pogrania w Worms World
Party :)
Dlaczego nie na GG? Nie przesiaduje na nim.


Mam xfire jestem jako frytkasis9 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam nastepujacy problem z gra Worms world party
Podczas instalacji wszystko dziala poprawnie, jednak gdy chce wlaczyc gre wyskakuje komunikat:
"Aplikacja zostala niewlasciwie zainicjowana(0xc0000005. kliknij przycisk OK, aby zakonczyc aplikacje."
Mam windows XP
czy przez ten system gra nie chce dzialac?
prosze o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 12:33, Czopki2 napisał:

Co to jest za broń "Pomyśł o ciemnej stroni"????


A w angielskiej wersji jak sie to nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimat bardziej podobał mi się w Worms: Armagedon jednak WWP też są świetne. Pełno śmiesznych broni i ta grafika, która towarzyszyła na od dawna. Worms 2d rządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2008 o 09:24, Troxi napisał:

. Worms 2d rządzi.

Taa ta stara gierka wymiata grafika może nie jest piękna ale nawet grywalna ;D można grać w dużo osób . ale CPU tu strasznie oszukuje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować