Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie Jade Empire 2?

25 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2011 o 18:15, Jarden napisał:

> Znając Biowara dostaniemy Jade Effect.

Bardziej mnie martwi że może to być raczej Jade Age 2:/


Prawdopodobnie tak będzie. Ale jade empire wcale nie było tak odległe - 3 przyciski - inwestowanie punktów w 2 style walki i 3 statystyki... Zwiększona dynamika walki pasuje do JE, ale trzeba zadbać o elementy rpg i o mechanikę walki. Jeśli o samą walkę chodzi to ja bym chciał nawet Jade Kombat 2. Albo przynajmniej God of Jade 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 12:03, Graffis napisał:

I tak, będzie to z pewnością czysty hack''n''slash - tylko, że w wypadku JA2 jest to
stan pożądany.


Raczej Action RPG - mimo wszystko ta gra była bardziej rozbudowana i skomplikowana pod względem fabuły i nacisku na elementy role-playing niż Diablo. Ot, typowy cRPG od BioWare, tylko dorzucić do tego jeszcze bijatykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Do jedynki podchodziłem dwa razy i zawsze po jakichś dwóch godzinach dziękowałem. Bardzo lubię aRPG (nawet bardziej od klasycznych), ale JE jakoś mnie odrzuca. Wolę Fable.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 22:58, The_Hammerburst napisał:

Prawdopodobnie tak będzie. Ale jade empire wcale nie było tak odległe - 3 przyciski -
inwestowanie punktów w 2 style walki i 3 statystyki... Zwiększona dynamika walki pasuje
do JE, ale trzeba zadbać o elementy rpg i o mechanikę walki. Jeśli o samą walkę chodzi
to ja bym chciał nawet Jade Kombat 2. Albo przynajmniej God of Jade 2.


Chodziło mi właśnie o to że mogą jeszcze bardziej zubożyć elementy rpg (o ile się w ogóle da) i o bugi których niestety DA2 było pełne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję,że jednak będzie Jade Empire 2. To wspaniała gra,w którą miałam zaszczyt zagrać. Bardzo byłabym szczęśliwa,gdyby Bioware oficjalnie ogłośili,iż Jade Empire 2 powstanie. Mam nadzieję także,że jeżeli już Jade Empire 2 powstanie,to w tym roku (2012). Nie mogę się już doczekać zagrać w tą jakże wspaniałą grę :) To druga gra z moich najlepszych. Oby Jade Empire 2 powstało także na PC. Długo czekam już na tę grę i się nie mogę doczekać ;D Jakby Jade Empire powstało w tym roku,zawsze jestem chętna do zakupu..oczywiście na PC ;) Mam nadzieję,iż Bioware wyprodukuje tę grę w tym samym czasie na Xbox360( tak myślę) jak i na PC. Ta gra ''''podbiła'''' moje serce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować