Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oczekiwanie na grę Wiedźmin 2: Zabójcy Królów umili nowy komiks o Geralcie

24 postów w tym temacie

Ja już dzisiaj zakupiłem, co prawda nie miałem jeszcze okazji przeczytam, ale z samą zawartością się zapoznałem i jest warte swojej ceny. Każdy kto czeka na premierę Wiedźmina 2, jak najszybciej powinien udać się do kiosku by umilić sobie czas oczekiwania na grę czytając komiks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 22:04, Harrolfo napisał:

A ile kosztuje?

Dycha bez grosza.

Najlepsze jest to, że to dopiero pierwsza część komiksu - druga część historii pojawi się w kioskach 29 czerwca, czyli gdy wszyscy zdążą już niemalże przejść grę na te 16 sposobów, odinstalować, zapomnieć. Ale taka polityka wydawania komiksów.

Komiks obiecujący - kreska i kolory miłe, a i Gerek dosyć growo wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 22:15, Harrolfo napisał:

No, jeśli będzie ciekawy i w niezwiększonej cenie, to może będę kupował stale :)


Kolejne numery będą w tej samej cenie tj. 9.99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 22:10, Liqid napisał:

Najlepsze jest to, że to dopiero pierwsza część komiksu - druga część historii pojawi
się w kioskach 29 czerwca, czyli gdy wszyscy zdążą już niemalże przejść grę na te 16
sposobów, odinstalować, zapomnieć.


Taaa, jasne. Prędzej przejdą max 2 razy, a resztę cutscen obejrzą na tubie. A zapomnieć, to my o tej grze jeszcze długo nie zapomnimy. I promise. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2011 o 08:22, garot22 napisał:

W jakim sklepie można kupić ten komiks? w empiku to jest?


Wczoraj w Empiku nie znalazlem, ale zjechalem pietro nizej do saloniku Kolpoltera i tam ten komiks nabylem bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować