Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Assassin's Creed Revelations [M]

866 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2011 o 16:13, Harrolfo napisał:

Mam nadzieję, że wydadzą patch.

Przy okazji - wystąpił u mnie bug - Ezio wskoczył w kolumnę i nie może z niej wyskoczyć.
Patch musi być.

Dokładnie gra ma największe bugi ze wszystkich z serii.Mnie wkurza:Jak powale hakiem postać(robiłem to na treningu i brałem asasyna hakiem i go jakoś o ziemie rzucałem) to ona dziwnie się kładzie jakby była z plasteliny,czasami sterowanie źle jest interpretowane przez grę, wchodzenie w ściany i "jeżdżenie na łyżwach" po schodach:P To tyle, ogólnie to jedna z niewielu gier na x-a która nie wymagała do gry instalowania patcha;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta rozgrywka FPP w animusie, mam na myśli te dodatkowe misje za znajdzki w świecie Ezio coś w nich jest? Pomijąc gadającego Desmond''a który nawiązuje do swojej przeszłości. Druga sprawa jak często wracamy do świata Desmond''a? Tzn. możemy ciągle wychodzić jak w Brotherhood zapewne ale chodzi mi o to kiedy pojawiają się nowe informacje, jakieś rozmowy z szesnastką czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 20:16, Renzov napisał:

Co masz na myśli?

To o czym napisał wyżej Henrar, czyli jakieś podejrzane wersje językowe na płycie, akcje z Uplay i konieczność kombinowania z językiem XMB. Po dziurki w nosie takich kwiatków mam. News na gramie mówi że coś tam jest poprawione w temacie ale i tak wolałem nie ryzykować w kontekście przyszłych uaktualnień i DLC. Nie wspominając o tym że nie lubię ojczystego języka niczym jakiś wynarodowiony degenerat :P
No i z Irlandii mam za 170 złotych ;) Na początku wzbudziło moje podejrzenia to czarne pudełko, jakiś pirat czy co, ale dowiedziałem się że to super edycja z dołączonym pierwszym AC.

W każdym razie dzięki Wam dwóm panom za opinie, wiem czego się spodziewać, jak się nastawić i że mimo wszystko jest szansa iż druga część jednak zostanie pobita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 21:48, Harrolfo napisał:

Po co tak daleko szukać?
Przecież gram.pl też o tym napisał :)
Co do samego "deelceka" - nie interesują mnie postaci do multi.

Właśnie jak wchodziłem z forum(mam cały czas włączone) na główna to zauważyłem;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 20:06, CaHa napisał:

A wie ktoś co z Lucy ?

Spoiler


Skonczylem juz gre - generalnie jej imie pojawia sie pare razy. Na poczatku Shaun mowi do Rebby ze juz ja pochowali, potem Desmond w rozmowie z 16 mowi ze gdyby inaczej potoczylo sie jego dziecinstwo to moze Lucy jszcze by zyla. I chyba tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa. Osobiście czekam na wersję PC ale z tego co widzę, na TVGry uznali Revelations za zdecydowanie najsłabszą część serii i sporym krokiem wstecz względem BH z kolei w niektórych recenzjach jest nazywana tą najlepszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 21:23, kaczek93 napisał:

Dziwna sprawa. Osobiście czekam na wersję PC ale z tego co widzę, na TVGry uznali Revelations
za zdecydowanie najsłabszą część serii i sporym krokiem wstecz względem BH z kolei w
niektórych recenzjach jest nazywana tą najlepszą :)

Del ma humory, to samo zrobił z Medal of Honor które jest

Spoiler

zajebiste

a dał mu 1 czy tam 2 gwiazdki na 5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 21:23, kaczek93 napisał:

Dziwna sprawa. Osobiście czekam na wersję PC ale z tego co widzę, na TVGry uznali Revelations
za zdecydowanie najsłabszą część serii i sporym krokiem wstecz względem BH z kolei w
niektórych recenzjach jest nazywana tą najlepszą :)

Wątpię, że jest gorsze od AC1 to wszystko przez to, że to już drugi odgrzewany kotlet, za dawnych czasów na PC to by były zwykłe dodatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 21:23, kaczek93 napisał:

Dziwna sprawa. Osobiście czekam na wersję PC ale z tego co widzę, na TVGry uznali Revelations
za zdecydowanie najsłabszą część serii i sporym krokiem wstecz względem BH z kolei w
niektórych recenzjach jest nazywana tą najlepszą :)


Huh? Na jakiej podstawie, jeśli można wiedzieć? Tzn. jak uzasadnili swoje zdanie? Bo Revelations zarówno od strony fabularnej, jak i gameplayu jest zwyczajnie pogłębione i rozbudowane względem BH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gralem we wszystkie czesci ac... i musze stwierdzic ze ac:objawienia jest zdecydowanie najlepsze, jak i pod wzgledem fabularnym ktora w kazdym mozliwym momencie mnie zaskakuje , jak i ze strony graficznej ktora jest jeszcze lepsze niz w poprzedniczkach. multiplayer tez jest ulepszony. wiec z jakiej ku*cze paki niby najslabsza?;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 08:14, laki13 napisał:

Chyba żartujesz. MoH to taki średniak, kampania słaba z przebłyskami, multi też nie za
ciekawe. Jak najbardziej prawidłowa ocena.

Tylko dlatego że to temat o ACR nie skomentuje tego co napisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować