Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Homefront doczeka się dema trybu multiplayer

12 postów w tym temacie

Jak dla mnie wszystkie strzelanki sa robione pod multi i jak dla mnie to błąd, za wcześniej takie kroki.
Gracze które sie nastawiają tylko na singiel są skreśleni i tego nie kupią bo wydać 120 lub 100 na grę która daje od 6-10 godzin to sie nie opyla.
Ostatnio przerzuciłem się na gry RPG bo tam chociaż człowiek pogra trochę.

Gdy gra jest nastawiona na multi juz mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 10:23, karolekx23x napisał:

Jak dla mnie wszystkie strzelanki sa robione pod multi i jak dla mnie to błąd,


Ja tez tak kiedyś myślałem, bo nie grałem w multi. Zmieniło się to za sprawą BF:BC 2 i powiem Ci, że wreszcie zrozumiałem fenomen biegania po mapie i strzelania się w kółko. :) Nawet singla nie ukończyłem i nie zamierzam... dla mnie w nowym BF3 singla mogłoby w ogóle by nie być. Człowiek zawsze może zmienić zdanie. Czasem warto tylko dać temu szanse...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm gra nie odniosła sukcesu eee... aaa... Oo...

W tej chwili sprzedano już 1.7 miliona egzemplarzy gry. W publikowanych co tydzień artykułu o sprzedaży gier w Wielkiej Brytanii gra ciągle jest w pierwszej 10. 2 tygodnie temu była na 6 a teraz na 9.

Co ciekawe gra ta bije taki tytuł jak Crysis 2 (z niegrywalnym multiplayerem) źródło http://www.gram.pl/news_8AvhHe28_Homefront_sprzedaje_sie_lepiej_niz_Crysis_2.html

Więc skąd wniosek, że gra jest słaba??? Bo to, że THQ nie zapłaciło za recenzję jest jasna jak słońce i to chyba wszystko mówi.

A tu dziwna informacja THQ jest zadowolone z Homefronta http://uk.xbox360.ign.com/articles/116/1165884p1.html?RSSwhen2011-05-03_163600&RSSid=1165884&utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+ignfeeds%2Fxbox360+%28IGN+Xbox+360%29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kessarath wiesz, niektórzy chcieliby pograć w jakąś ciekawą grę z ciekawą fabułę a nie tylko biegać bezmyślnie po mapach. A odnośnie samego multi - jak dla mnie mogły by nie istnieć żadne gry po za Vindictus :P

Metalex gdzie Crysis 2 ma niegrywalny multi? Gram od dnia premiery i jak nie zauważyłem tej "niegrywalności"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko zeby net dal mi szanse grac w multi jak i większości którzy nie maja dostępu do kabla, takie są reali i nie tylko w Polsce. Jak mi w przyszłości net pozwoli grać w multi to dostrzegę multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 10:23, karolekx23x napisał:

Jak dla mnie wszystkie strzelanki sa robione pod multi i jak dla mnie to błąd, za wcześniej
takie kroki.
Gracze które sie nastawiają tylko na singiel są skreśleni i tego nie kupią bo wydać 120
lub 100 na grę która daje od 6-10 godzin to sie nie opyla.
Ostatnio przerzuciłem się na gry RPG bo tam chociaż człowiek pogra trochę.

Gdy gra jest nastawiona na multi juz mnie nie interesuje.


Jak dla mnie, to gry typu Battlefield, Call of Duty, gdzie jesteś żołnierzem, który ratuje świat i sam rozwala wszystkich, gdzie poza nudnym strzelaniem do botów nic nie oferuje, to takie gry mogłyby nie mieć singla, bo jest on wręcz nudny. Za to do gier typu BioShock, Deus EX, gdzie fabuła i oryginalność rozgrywki stoi na pierwszym miejscu, to nie powinny nawet posiadać multi, bo takie gry się kupuje dla singla i tylko dla niego. To jest moje skromne zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować