Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft ponownie w sprzedaży!

49 postów w tym temacie

wszystko miodzio, ale mamy środek dnia 25 października, czyli dnia, którego miały zostać zrealizowane zamówienia. Póki co nic mi o jego zrealizowaniu nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, jest jeszcze śmieszniej! okazuje się, że teraz w pozycji World of Warcraft tajemniczo [oczywiście bez poinformowania zamawiających, a jakże :P] zamiast daty 25 października pojawił się.. 26 października! No ja nic do CDP nie mam, ale mogliby przynajmniej poinformować, iż realizacja zamówień się przesunie. Tak defacto to mógłbym powiedzieć, iż wprowadzono mnie w błąd. Przy potwierdzaniu zamówienia ukazała się informacja, iż zamówienie zrealizowane zostanie w przeciągu... 24 godzin. A 24 godziny minie... za jakieś 2 godzinki. Oczywiście nie ma co pisać do pomocy technicznej, bo i tak nie odpiszą - uważają, że ciągle mamy okres próbny a my jesteśmy wielką grupą betatesterów, których można wprowadzać w błąd, lub poprostu nie traktować jak poważnego klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 14:13, NattaN napisał:

heh, jest jeszcze śmieszniej! okazuje się, że teraz w pozycji World of Warcraft tajemniczo [oczywiście bez poinformowania
zamawiających, a jakże :P] zamiast daty 25 października pojawił się.. 26 października! No ja nic do CDP nie mam, ale mogliby
przynajmniej poinformować, iż realizacja zamówień się przesunie. Tak defacto to mógłbym powiedzieć, iż wprowadzono mnie
w błąd. Przy potwierdzaniu zamówienia ukazała się informacja, iż zamówienie zrealizowane zostanie w przeciągu... 24 godzin.
A 24 godziny minie... za jakieś 2 godzinki. Oczywiście nie ma co pisać do pomocy technicznej, bo i tak nie odpiszą - uważają,
że ciągle mamy okres próbny a my jesteśmy wielką grupą betatesterów, których można wprowadzać w błąd, lub poprostu nie traktować
jak poważnego klienta.


witam,

Gra World of Warcraft jest juz od dzis dostępna w sprzedaży (dokladnie od 2 godzin):
http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=124
zgodnie z tym terminem wszystkie potwierdzone zamowienia zostana zrealizowane (czyli wysłane) w dniu jutrzejszym i dotrą w zaleznosci od wybranej metody dostawy w ciagu 24 godzin - przesylki kurierskie lub 2-3 dni przesylki pocztowe.
Realizacja zamowienia nie oznacza otrzymania paczki a jej wyslanie z magazynu, wszystkie informacje o zamawianiu w naszym sklepie dostępne są na stronie sklepu w dziale pomoc, zapraszam do lektury:
http://www.gram.pl/sklep_pomoc.asp

Chciałbym rowniez zaznaczyć, ze w pomocy technicznej nie uzyskasz informacji o zamowieniu!
w sprawie realizacji proszę kontaktować się na adres e-mail podany w potwierdzeniu zamowienia:
zamowienia@gram.pl


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Erm, wielkie sorry za jeden post pod drugim [swoją drogą prawdziwym błogosławieństwem będzie opcja edycji swych postów ;)], ale mam pewne pytanie. Otóż jak wyglądać będzie sprawa dożywotniej gwaracji w wypadku WoW''a? Pytam, bo jest on w sumie "wydawany" w różnych odstępach czasowych, zatem ciężko ustalić czy podchodzi on pod regulamin tej gwarancji [wydanie gry po 23 września], czy niestety już się na to nie załapuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować