Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dostępność Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2 – jaka jest teraz?

309 postów w tym temacie

Witam wszystkich serdecznie w ten ponury dzionek.
Tak sobie biegam po internecie i patrzę a na tej stronie : http://www.empik.com/wiedzmin-2-zabojcy-krolow-edycja-specjalna-pc-cd-projekt-red,prod60753738,multimedia-p znajduje się edycja specjalna która jest podobna do EK (którą oczywiście już otrzymałem).

"Edycja Specjalna uzupełniona będzie unikalnymi gadżetami utrzymanymi w stylistyce gry:

notesem w skóropodobnej oprawie zawierającym zapiski Jaskra,
drewnianym rysikiem,
grawerowanym brelokiem."

Dlaczego tego nie ma w naszej EK ?? Skoro EK to powinna zawierać wszystkie TEGO TYPU dodatki.
No ale marketing ok
Teraz 2 DLC które otrzymamy to Kurtka i Sklepikarz a tutaj są unikalne animacje ciosów i inne to jak to jest - ktoś kto kupuje limitowaną wersje dostaje w twarz na dzień dobry??
No chyba, że jest oficjalnie powiedziane ( a gdzieś nie doczytałem ) że będziemy mieli wszystkie DLC po zarejestrowaniu gry. Tym bardziej, że EK nie kosztuje 150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno każdy z 5 sklepów w których można było kupić Wiedźmina 2 miał swoją specjalną edycję, w każdej z nich były podobno specjalne zdolności magiczne, alchemiczne, ciosy kończące, i inne specjalne pierdołki, ale nie rozumiem także dlaczego my tego wszystkiego nie mamy nawet jeśli zapłaciliśmy prawie 250zł za wszystko, CD projekt powinien nam dać te wszystkie rzeczy ponieważ po pierwsze mamy Full EK, CD projekt mówił ze każde DLC będzie za friko dla ludzi którzy kupili oryginał, po drugie dlatego ze jednak daliśmy trochę więcej kasy, chyba należy nam sie kilka dodatkowych ciosów za friko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 23:14, lastvegas napisał:

Tych, którzy zdecydują się jednak zakupić grę w sposób tradycyjny, przy ladzie, pragnę
poinformować, że szykuje się duża konkurencja wśród największych sieci. Szczegółów podać
nie mogę, ale wygląda na to, że ceny będą jeszcze bardziej atrakcyjne, niż te w internecie.
;)


No dokładnie. Ja zrezygnowałem z zakupu na gram.pl bo wolę we wtorek mieć ta grę za 80 zł. Zawsze to na browara się ostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie mówię że żałuję, mówie jedynie że posiadacze EK powinni mieć wszystko, nawet Gdyby Edycja Kolekcjonerska Wiedźmina 2 kosztowała 500zł dąłbym tyle :), wspieram Polski Przemysł Komputerowy ^^ i czekam na Wiedźmina 3 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem szanowny panie moderatorze do działu obsługi klienta gram.pl.
Skoro jednak jest tyle problemów z EK Wiedźmina 2 to nie dziwię się, że specjalny alias został utworzony do wysyłania maili. Tak czy siak maila wysłałem w czwartek a odpowiedzi do dzisiaj nie dostałem. Jak byk napisane jest na stronie gram.pl (ojej - to przeczytałem), że jeśli problem nie może zostać rozwiązany w 24 godziny powinienem dostać maila z odpowiednią adnotacją w tej sprawie. I co mi z tego czytania przychodzi?
Co więcej pragnę nadmienić, że pierwszy raz mam jakikolwiek problem z gram.pl. Do tej pory wszystkie przesyłki były dostarczane terminowo i bez jakichkolwiek braków. Piszę więc po raz pierwszy na tym forum :)
Chyba mam prawo wymagać porządnej obsługi klienta? A zamiast tego słowa powinien był pan użyć prędzej słowa "niezadowolony". Wysłałem pieniądze terminowo, wysłałem natychmiast maila po stwierdzeniu wady produktu - myślę więc, że zachowałem się w porządku. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 11:41, neo-kce napisał:

Witam wszystkich serdecznie w ten ponury dzionek.
Tak sobie biegam po internecie i patrzę a na tej stronie : http://www.empik.com/wiedzmin-2-zabojcy-krolow-edycja-specjalna-pc-cd-projekt-red,prod60753738,multimedia-p
znajduje się edycja specjalna która jest podobna do EK (którą oczywiście już otrzymałem).


"Edycja Specjalna uzupełniona będzie unikalnymi gadżetami utrzymanymi w stylistyce gry:

notesem w skóropodobnej oprawie zawierającym zapiski Jaskra,
drewnianym rysikiem,
grawerowanym brelokiem."

Dlaczego tego nie ma w naszej EK ?? Skoro EK to powinna zawierać wszystkie TEGO TYPU
dodatki.
No ale marketing ok
Teraz 2 DLC które otrzymamy to Kurtka i Sklepikarz a tutaj są unikalne animacje ciosów
i inne to jak to jest - ktoś kto kupuje limitowaną wersje dostaje w twarz na dzień dobry??
No chyba, że jest oficjalnie powiedziane ( a gdzieś nie doczytałem ) że będziemy mieli
wszystkie DLC po zarejestrowaniu gry. Tym bardziej, że EK nie kosztuje 150 zł


To jest wersja tylko dostępna w Empiku. Jeśli tak desperacko pragniesz notesika, ołówka i medalionu to kup sobie obie. Zapłacisz niecałe 400 złotych, drugi egzemplarz opchniesz na allegro i będziesz miał wszystko. Z tego co wiem wersja Empikowa jest oddzielną, która powstała z inicjatywy sklepu, rozprowadzana przez innego dostawcę czy jakoś tak (bo z tego co wiem to wersje w sklepach to jedno a wysyłka to inne).

Nie rozumiem ludzi, którzy nie znają podstawowych zasad i narzekają na osoby całkowicie nie powiązane ze sklepem. To tak jak napinacze dzwoniący na helpdesk z wycieczkami osobistymi do odbierających, że im jakaś usługa nie działa. Więcej zrozumienia.

Poza tym co Wy tak dopominiacie sie o te DLC g...ka? Istotą gry jest dla Was jakiś śmiszny sklepikarz i jeden dodatkowy cios czy przygoda w uniwersum? Jeeez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
już kiedyś poruszyłem ten temat, dotyczy on DLC które powinienem otrzymać na moje konto na gram.pl - kurtka niebieskich pasów. Moja EK przyszła 12 maja, w czwartek. Jest 19 maja, więc sądze że pieniądze za gre już dotarły, a dlc jak nie było tak nie ma. I co mam zrobić? Czekać? Wątpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować