Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dostępność Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2 – jaka jest teraz?

309 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2011 o 22:52, Joasia15 napisał:


Może te za pobraniem.


Pierwszy 1000 EK został wysłany dzisiaj i będzie do odbioru jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 15:12, lord_siwy napisał:

A iluż z tego jest kolekcjonerów a ileż napalonych dzieciaków z których to wyciągnie
kasy? Bo jakoś mi się nie chce wierzyć, że mamy w kraju 10 tyś kolekcjonerów edycji EK
(wystarczy spojrzeć jak schodzą EK innych gier w PL). Co do DLC powiedz mi czym różnie
się od osoby która chce mieć marmurową głowę na biurku, że nie mogę mieć np tej kurtki
niebieskich pasów? Jestem takim samym graczem z tą różnicą, że nie jestem ani kolekcjonerem
gadżetów ani mi zupełnie nie odbiło. Uważam to za cios poniżej pasa...


Masz problem z tym, że ktoś sobie coś kupił? Jesteś jednym z tych gości którzy latają w nocy po parkingach i rysują ludziom samochody, co? Ktoś chciał to zapłacił za EK, nie chciał to kupił zwykłą. W mięsnym też stoisz i drzesz się na ludzi?
"Czemu pani kupuje schab i kabanosy?! Dlaczego?! Ja kupiłem tylko suchą krakowską! jestem takim samym konsumentem i to dla mnie cios poniżej pasa!"
Boże, [cenzura], co za ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 22:56, lis_23 napisał:

>
> Może te za pobraniem.

Pierwszy 1000 EK został wysłany dzisiaj i będzie do odbioru jutro.

To w takim razie wysyłają na raty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 22:59, Feflar napisał:

Boże, [cenzura], co za ludzie...


Ejj ale proszę bez wulgaryzmów, ostrzeżenie widnieje na twoim koncie dlatego degrad -1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 23:02, Isildur napisał:

> Boże, [cenzura], co za ludzie...

Ejj ale proszę bez wulgaryzmów, ostrzeżenie widnieje na twoim koncie dlatego degrad
-1
.

Tam nie było wulgaryzmu. Wystarczyło przeczytać. Dzięki za degrad za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 23:04, Feflar napisał:

Tam nie było wulgaryzmu. Wystarczyło przeczytać. Dzięki za degrad za free.


A chcesz nagrodę za spam? Był i oboje dobrze o tym wiemy...

Przypominam, że forum to nie miejsce na wyjaśnienie decyzji Moderatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[...] to przekleństwo? W jakim języku?
@down Co jest z tobą nie tak? Nigdzie nie przeklinałem. I po co cenzurujesz słowa które nie są przekleństwami? Żeby ludzie którzy tu wchodzą pomyśleli, że wielce oświecony Mod ma racje i deguje niecnego spamera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 23:09, Feflar napisał:

[...] to przekleństwo? W jakim języku?


Degrad - 2 za spam i niestosowanie się do poleceń Moderatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 23:11, Isildur napisał:

> [...] to przekleństwo? W jakim języku?

Degrad - 2 za spam i niestosowanie się do poleceń Moderatora.

Już niżej się nie da xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tych, którzy zdecydują się jednak zakupić grę w sposób tradycyjny, przy ladzie, pragnę poinformować, że szykuje się duża konkurencja wśród największych sieci. Szczegółów podać nie mogę, ale wygląda na to, że ceny będą jeszcze bardziej atrakcyjne, niż te w internecie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 23:14, lastvegas napisał:

Tych, którzy zdecydują się jednak zakupić grę w sposób tradycyjny, przy ladzie, pragnę
poinformować, że szykuje się duża konkurencja wśród największych sieci. Szczegółów podać
nie mogę, ale wygląda na to, że ceny będą jeszcze bardziej atrakcyjne, niż te w internecie.
;)

A skąd takie nowiny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 23:16, Joasia15 napisał:

A skąd takie nowiny???

Podobno w Tesco ma być za 79,90. Ale to nie jest nic pewnego.
@ down
Skoro już jest to sorry, po prostu kumpel mi mówił o tym wcześniej ale nie wierzyłem. Podobno to gram.pl miało mieć najlepsze ceny.
@Isildur
Jeszcze jeden, jeszcze jeden!!
@2x Jakoś źle się czuje jak mnie cytujesz. Człowiek kupuje u was tyle lat i jeszcze potraficie mu takie świństwo wykręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 23:17, Feflar napisał:

> A skąd takie nowiny???
Podobno w Tesco ma być za 79,90. Ale to nie jest nic pewnego.

Czemu nic pewnego, skoro na ich stronie już widnieje to dawno? I w tych gazetkach Teskowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 23:17, Feflar napisał:

Podobno w Tesco ma być za 79,90. Ale to nie jest nic pewnego.


Jest to pewne bo już w gazetkach było podawane, jestem ciekawy tylko jednego, czy gra pojawi się u nich w dniu premiery czy kilka dni później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2011 o 23:16, Joasia15 napisał:

A skąd takie nowiny???


Jak wspomnieli koledzy o Tesco już wiadomo, a ja po prostu orientuję się jak będzie gdzie indziej. Jeśli dobrze pójdzie wszyscy na tym skorzystają. Gracze, bo dostaną grę taniej, sprzedawcy, bo zwiększy się sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim ja dorwe w swoje ręce moją EK to minie troche czasu. Co prawda gra jest juz w domu ale rodzice musza mi ją wysłać za granice więc do 22go. to mogę sobie czytać wasze posty jaka ta gra jest zaje...fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 23:22, lastvegas napisał:


> A skąd takie nowiny???

Jak wspomnieli koledzy o Tesco już wiadomo, a ja po prostu orientuję się jak będzie gdzie
indziej. Jeśli dobrze pójdzie wszyscy na tym skorzystają. Gracze, bo dostaną grę taniej,
sprzedawcy, bo zwiększy się sprzedaż.

Można i tak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 23:20, Isildur napisał:

> Podobno w Tesco ma być za 79,90. Ale to nie jest nic pewnego.

Jest to pewne bo już w gazetkach było podawane, jestem ciekawy tylko jednego, czy gra
pojawi się u nich w dniu premiery czy kilka dni później...


Na chwilę obecną wiadomo tyle, że u większości dużych sprzedawców gra pojawi się w dniu premiery. W sensie będzie do nich dostarczona w tym dniu. Jest to gorący towar a pracownicy będą musieli się uwijać. Zresztą taka strategia jest normalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 23:23, GringoG3 napisał:

Zanim ja dorwe w swoje ręce moją EK to minie troche czasu. Co prawda gra jest juz w domu
ale rodzice musza mi ją wysłać za granice więc do 22go. to mogę sobie czytać wasze posty
jaka ta gra jest zaje...fajna.


Spoko, przez kilka dni ludzie będą pochłonięci graniem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jhusdhui rozumiem że jesteś z Poznania ;). Ja byłem w sklepie koło 10.30 - sprzedawca mnie poinformował że Wiedźmina 2 otrzymam prawdopodobnie jutro i mam czekać na sms. Niepocieszony stwierdziłem że posilę się w KFC. Kiedy się najadłem (jakieś 15 minut później) stwierdziłem że zajrzę tam raz jeszcze. Mięli właśnie dostawę (głowę sobie dam uciąć że Wiedźmina 2), i zapytałem jaka jest szansa na to, bym grę otrzymał jeszcze dzisiaj. Powiedział że bardzo duża, ale nie wie kiedy zdążą je wszystkie wypakować i że zostanę poinformowany sms. No to oki, pojechałem na zajęcia, minęły 3 godziny. Dzwonię do nich. Pytam o Wiedźmina, czy dostawa przyszła (nie wiedziałem wtedy, że tamta dostawa to mógłby być Wiedźmin). Odpowiedział że dostali ją, i czy dostałem sms z potwierdzeniem. Zgodnie z prawdą powiedziałem że nie. I znowu zostałem pouczony, bym czekał za sms. Na koniec zapytałem jednak, za ile czasu powinienem dostać zawiadomienie. Powiedział że jakieś 30 minut maks. No to stwierdziłem z kumplem że przejedziemy się do nich za pół godziny, bez względu czy dostanę info czy też nie :P. I tam pan przy kasie (bo sms nie dostałem), zapytał mnie o potwierdzenie. Ale wiedząc że już 4 raz kontaktuje się z nim i nie odpuszczę wysłał mi potwierdzenie z kodem, i sprzedał grę ;P. Tyle ;).

P.S.

Widok tych wszystkich edycji EK wystawionych na półce, był rewelacyjny ^^.
Co do figurek to miałem Wiedźmina, Daugera i stwora na N ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować